Üç Boyutlu Masallar: Pamuk Prenses Ve Yedi Cüceler Beyaz Balina Yayınları ücretsiz indir

Üç Boyutlu Masallar: Pamuk Prenses Ve Yedi Cüceler Beyaz Balina Yayınları ücretsiz e-kitap indir

Yazar :

Üç Boyutlu Masallar: Pamuk Prenses Ve Yedi Cüceler Beyaz Balina Yayınları kitap indir bedava

 • Yazar:
 • Yayımcı:
 • Yayın tarihi:
 • kapak:
 • Dil:
 • ISBN-10:
 • ISBN-13:
 • boyutlar:
 • Ağırlık:
 • Ciltli:
 • Dizi:
 • sınıf:
 • Yaş:
 • Yazar:
 • Fiyat: 15,00 TL

Kitap eleştirileri

Üç Boyutlu Masallar: Pamuk Prenses Ve Yedi Cüceler

nesian_halfkast

I loved this book

2022-09-17 20:29

mahaqudwa

sosyal adalet bugünlerde sadece bir başka yakalama ifadesidir. . ancak greene bu konsepti gerçekten çeşitli açılardan araştırıyor. edebiyatı tarih ve eğitim teorisi ile nasıl ördüğünü seviyorum. . o bir rock yıldızı. Bu kitap okumaya değer, ancak birkaç yıl sonra tekrar okumanız gerekebilir. .

2020-01-21 11:03

wsandun

Bu diziye başladığım için çok mutluyum. Sonunda bunu okumak için istemem, yakında çıktığı zaman Envy okumak istiyorum. Bunu bu kadar uzun süre ertelememin nedeni, kahramanın fahişe olduğu bir kitap okuma hayranı değilim. Ancak, bu birinde Marie-Terese'nin nedenleri vardı ve bir numaralı oğlu ve aynı zamanda kendini cezalandırmaktı. Çok ilginçti. Başlangıçta Vin hakkında o kadar emin değildim ama Marie-Terese'yi görür görmez olması gereken kişi oldu. Bu başından beri büyülenmiştim. Bu diziye daha çok girmekten heyecan duyuyorum. Sırada Crave okuyorum ve Envy: Fallen Angels'ın Romanı'nı dört gözle bekliyorum. Umarım her şey söyledikten ve yapıldıktan sonra Jim için mutlu bir son olmasını umut edebilirim. :)

2019-12-24 23:34

bbrito

harika okuma

2019-12-14 02:14

mohammed-aamer

İlk önce 80'lerin ortalarında ABC mini serisini gördüm. Hala bugün favorilerimden biri. Sonra kitabı 19 yaşımdayken okudum. John Jakes, hayatı canlandırmak için böyle bir yeteneğe sahip. Kurgusal olarak tarihsel karakterlerle çok kolay bir araya giriyor. İç Savaş'a kadar ilerleyen yıllarda bu türbülans duygusunu anlıyorsunuz. Bu kitap ve üçlemenin tümü, beni bir Tarih majörlüğü yapmaya iten şey. Bu benim ikinci kez kitabı okudum ve onu daha da çok sevdim çünkü ilkinde daha fazla okuma bilgisi ve takdirim vardı. Bu ülkede İç Savaş'a kadar giden huzursuzluk hakkında bilgi edinmek ve nedenlerini ve tüm açılardan bölgesel görüşleri araştırmak istiyorsanız, bu kitaptan başka bir yere bakmayın. Ayrıca Westpoint'teki askeri hayata büyük bir bakış sunuyor. Ama hepsi tarih değil. Romantizm ve diğer komplo hatları var. Hem sevginin hem de nefretin karakterleri var. Ayı: 800 sayfa gülünç küçük yazı tipi. Ama buna çok değer.

2019-12-13 23:50

josemarquez85

Bir Octavia Butler vuruşunda bulundum. Ben sadece yeniden okudum. Bu rahatsız edici, iyi bir kitap. Ana karakter, 1976 Los Angeles'tan 1812 Chesapeake'e kadar zaman içinde ilerledikçe, şimdi ve geçmiş bulanıklaşıyor. Butler kölelik, ırkçılık, farklılık ve sevgi hakkında bir hikaye anlatır. Aşağı koyamadım.

2019-12-13 23:50

enterdesign

Bir seriyi sonlandırmanın ne bir yolu. Dizideki favorim olduğunu söylemek isterdim ama sonuncusu için de bunu söylerdim. Eli ve Roxanne birbirleri için yaratılmışlar. Onun yumuşaklığı onun zorlu yollarını yumuşatır. Bir kez daha geçmişteki kitaplardan herkesi bulduğuna ve her şeyi çok iyi bağladığına sevindim. Kaç ve bu seriyi al.

2019-12-13 21:33

magdusgpmh

Bunu sevdim !!!!

2019-12-13 21:33

mohammed-aamer

Bu devasa film tarihini yeni aldım; Asla yaptığım pazarlık fiyata onu almak için beklemiyordum. Birkaç yıl önce halk kütüphanesinde başvuru yaptım ve şimdi kendi kopyasını aldığım için mutluyum. Daha önceki bölümler, genel sinema edebiyatı ve söyleminden rutin olarak geçen ilk sinemanın ortak mitlerini giderir. Bunu bitirmek için hiçbir yerim yok. Ama bu güzel bir şekilde bir araya getirilmiş kitapta okuduklarım ve gördüklerimden, bunun henüz yayınlanan filmlerin en güzel bakışlarından biri olduğu açık.

2019-12-13 19:13

yuko-k

Bu kitap, ilk başta okumayı durduramadığım için inanılmazdı, çok sıkıcıydı ama gerçekten hızlı bir şekilde çıkılıyordu. 4 yıldız verdiğim tek sebep, sona erdirmek, kurtun kim olduğunu, ama gerçekte değil. bitene kadar bir web sitesine gitmek ve hepsi bir film için geri sayım oldu. bu yüzden filmin bittiğini doğrulayamayacağını düşünüyorum.i geldiği ilk günü görerek im ile karşılaştırmak için sabırsızlanıyorum dışarı!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Not; filmi izlemelisiniz, çünkü bu filmi çok daha fazla izleyebilmek için kitap yapmak için yapıldı.

2019-12-13 19:13

corymitan

Bu kitabı okumadan hayatı geçemezsiniz. Birinin ölümden önce okuması gereken 3 kitap tavsiye edersem (şu ana kadar hayatımda okuduğum tüm kitaplardan), bu onlardan biri olurdu.

2019-12-13 17:04

mohammed-aamer

Notaro'yu her zaman pek çok sebepten dolayı sevdim, en azından buradan gelmesi (daha büyük Anka kuşu bölgesi) ve referansları ve hikayeleri tam anlamıyla eve çok yakın. Son zamanlarda işler çok stresliydi ve bunun bana verdiği gülmeye gerçekten ihtiyacım vardı. (Ve, gerçekten, eğer biri ofise koştu ve Stupid Jail'i lanse etselerdi, oylarımı tamamen alırlardı.) Gerçekten, birkaç kez yüksek sesle gülerdim - yardım edemedim.

2019-12-13 17:04

496986646c4fb

24 saatin altında bitirdi mi? Ah dostum ... her neyse, sonun üzerime gelmesi gerekiyordu: Nellie'nin geleceğini bir yönde istifa ettim ama sonra diğer tarafa gitti. Sonunda, bunun ne kadar anlamlı olduğunu anladım, ama ilk başta biraz ertelendiğimi itiraf edeceğim! Yine de harika bir dizinin sonu. Beverly Lewis'in çalışmalarını ve bunun beni sessizce Mesih ve eve nasıl çağırdığını - yazarın niyeti olup olmadığını takdir ediyorum. Bu ikisinden üçünü ilk üç yıldan beri kullandım ve 87 gün içinde evleneceğim ve ikincisini alacağım!

2019-12-13 14:43

gewwweg

Eğlenceli, kolay okunur.

2019-12-13 12:22

yxa

Kitabın ilginç olduğunu ve genç yetişkinler için harika bir kitap olduğunu düşündüm. Ana karakter, Brandon okulundaki en güçlü ve en büyük çocuktu ve zorba olarak biliniyordu. Fakat Leon, Winnie ve Sam ile tanıştığında her şey değişir. Brandon hangi yarışta olduklarını umursamıyor ama doğru olanı yapmaya karar veriyor ve Leons ailesinin bir aile olarak birlikte kalmasına yardım ediyor. :)

2019-12-13 12:21

zakkurtha5aa3

Yapmadığı cinayetle suçlanan Landon, erkek kardeşini öldürmek için ısrar eden ve bir intikam talep eden ısrar eden adamın kardeşinden uzaklaştı. Uçuşunda, hayatını başka bir yöne ve aynı zamanda Dark adlı güzel Apachian'ın yoluna götüren turuncu bir taş buldu. Aslında hikayeyi seviyorum. Manevi güç taşıyan bir taştan yaratılmış bir değiştirici fikri, sevdiğim yeni bir kavramdı. Beni rahatsız eden, bu hikayenin sözde Lan ve Dark'ın ilişkisine odaklandığı gerçeğiydi, ama bu hikayenin eksikliğini buldum. Daha çok tarif edilen şey, Lan'ın Tom adlı bir demirci ile olan eski ilişkisiydi, bence en az daha az tarif etti, bu yüzden Dark'ın karakterizasyonu için daha sakin ve sessiz görünen karanlık bir Apachiyen için daha fazla alan sağlayabileceğini düşündüm. Ve ayrıca, Dark'ın Lan'a vücudunda olanlarla ilgili olarak anlattığı sahne daha fazla sayfaya ihtiyaç duyuyordu çünkü Lan'ın bir kurt adam olma konusundaki zamansal küstahlığını hissedemedim. Ama bu hikaye benim için iyi bir vibe vaat etti, bu yüzden devam filmi okurum.

2019-12-13 12:21

yxa

Korkma Yapabilirsem, herkes yapabilir!

2019-12-13 08:00

antoinedoudb00

Bu kitabı okumaya devam ettim, daha iyi karar vermeme rağmen, ve bundan rahatsızlık duymaya başladım. Sadece bir tepki uyandırmak için duygularını arttırmakla kalmıyor, İsrail için ayrılmış kutsal yazıları alıp bana da uyguluyor. Bu gülünçtür. Ayrıca, düzenleme notu olarak, ikinci veya üçüncü şahıstaki Trinity üyesine başvururken, BÜYÜKLENMELİDİR !! Oh ve Tanrı'dan beni nasıl sevdiğini göstermesini isteme cüretini, hadi! Soru, sizi nasıl yücelttim olmalıydı, Baba? Bugün seni nasıl seviyorum Sana övgü verecek şekilde mi yaşıyorum? Bunlar Kral'ın kızının sorması gereken sorular, en iyi arkadaşınızdan size olan sevgisini kanıtlamasını ister misiniz? YOK HAYIR! Onları seveceksin, bu yüzden onların güzelliği, temas kurduğun kişilere belli oluyor… Bu kitap beni gerçekten rahatsız ediyor… Bu yüzden okurken kitabın öncülüğünü giderek hayal kırıklığına uğratıyorum. 3. Bölüm son derece yargılayıcıdır ... Bunu bitirip bitirmeyeceğimi bilmiyorum, ama kim bilir belki 4. bölüm daha iyi olur ...

2019-12-13 01:37

Kitap başlığı

Boyut

bağlantı

Üç Boyutlu Masallar: Pamuk Prenses Ve Yedi Cüceler okumak itibaren EasyFiles

4.9 mb. indir kitap

Üç Boyutlu Masallar: Pamuk Prenses Ve Yedi Cüceler indir itibaren OpenShare

5.3 mb. indir ücretsiz

Üç Boyutlu Masallar: Pamuk Prenses Ve Yedi Cüceler indir itibaren WeUpload

4.8 mb. okumak kitap

Üç Boyutlu Masallar: Pamuk Prenses Ve Yedi Cüceler indir itibaren LiquidFile

3.2 mb. indir

Üç Boyutlu Masallar: Pamuk Prenses Ve Yedi Cüceler Beyaz Balina Yayınları kitap indir bedava

Kitap başlığı

Boyut

bağlantı

Üç Boyutlu Masallar: Pamuk Prenses Ve Yedi Cüceler okumak içinde djvu

3.5 mb. indir DjVu

Üç Boyutlu Masallar: Pamuk Prenses Ve Yedi Cüceler indir içinde pdf

3.9 mb. indir pdf

Üç Boyutlu Masallar: Pamuk Prenses Ve Yedi Cüceler indir içinde odf

5.5 mb. indir ODF

Üç Boyutlu Masallar: Pamuk Prenses Ve Yedi Cüceler indir içinde epub

5.5 mb. indir ePub

İlgili kitaplar

Taynikma (Ciltli)1.Kitap:Gölgelerin Hükümdarı 2.Kitap:Fareler

Yazar: Beyaz Balina Yayınları

Karanlık yaratıkları ve özel güçlere sahip kahramanlarıyla farklı bir dünyanın kapıları aralanıyor. Onlar, Taklanya’nın en güçlü savaşçıları ve en büyük yardımcıları, taynikmaları! 1. KİTAP: GÖLGELERİN HÜKÜMDARIKota,bir aile yadigârını satmak üzer...

Büyük Yarış

Yazar: Beyaz Balina Yayınları

Büyük Yarış Büyük Yarış - John Reynolds Gardiner 1980 – Unskilled York Chances Dikate Değer Çocuk Kitabı İlk kez 36 yıl önce yayımlanan ve yaşanmış bir olaya dayanan “Büyük Yarış”, çağdaş çocuk klasikleri arasında sayılıyor. Küçük Wily’nin büyük...

Prenses Öyküleri Çıkartmalı Etkinlik Kitabı: Prenses Umut

Yazar: Beyaz Balina Yayınları

Kızlar, bu kitaba bayılacak! Prenses Umut ve kız kardeşleriyle tanışmaya ne dersiniz? Yaratıcı ve interaktif bir eğlence sizi bekliyor! Etkinlikler, bulmacalar, yeniden kulanabileceğiniz 50 renkli çıkartma ve daha neler neler! Çocuğunuz, Umut’un k...