yuko-k

Yuko K K itibaren Opaleniska, Polonya itibaren Opaleniska, Polonya

Okuyucu Yuko K K itibaren Opaleniska, Polonya

Yuko K K itibaren Opaleniska, Polonya

yuko-k

Görünüşe göre bu kitabı sonsuza dek bekliyordum. Neyse ki bu arada okunacak iki Night Huntress World kitabı vardı, ancak hiçbir şey Cat and Bones'e odaklanan bir hikayeyi yenemez. Bu kitaplar daha iyi ve daha iyi olsun, bu diziye girdiğimizde daha da iyi oluyor ve bu bir istisna değildi. Bu hızla benim en sevdiğim paranormal romantizm / kentsel fantezi serisi haline geldi. Bu kitapta hem Cat hem de Bones için gerçekten, gerçekten büyük karakter gelişimi ve büyümesi var. Bence bu seriyi öne ve omuzlarını diğerlerinin üstünde tutan şeylerden biri, tüm karakterlerin - sadece Kediler ve Kemikler değil - aynı zamanda üç boyutlu ve iyi yuvarlanmış olması. Ayrıca, Cat ve Bones ilişkisinin sağlam bir şekilde kurulmasına ve ikisi arasındaki etkileşimlerin ve sahnelerin hala taze ve eğlenceli olması gerçeğini seviyorum. Kitaptaki birkaç ipucuyla birlikte birkaç küçük kelime oyunu aldım, ama gerçekten önemli bir şey değildi. Bu serideki ilk dört kitabı beğenirseniz, kesinlikle bu taksitten de zevk almanız gerektiğini düşünüyorum. Oh ... Kitabı okurken beni yüksek sesle güldüren bir satır açmak zorundayım. Yine de onu bir spoiler etiketinin altına saklayacağım. Bones tarafından konuşulan: (spoyleri göster)

yuko-k

başlangıçta aradan sürmek için bir süre sürdü, sınırlı zaman nedeniyle tekrar tekrar okuyabilirdi çünkü hepsini bir kerede okumayı düşünüyorum

yuko-k

New York Daily News'den Ödüllü Araştırma Muhabiri Alex Michelini, Kaptan Brian Power-Waters, bir kez daha, hava yollarının Kaptan Cesuru olduğunu ve tıpkı havacılığın kalıcı tehlikeleri hakkında olduğunu söylemişti. Güvenlik Son ve Hata Marjında Yapılan: Yoktur. Havayolu düzenleyicileri ne zaman uyarıları dinleyecek ve gereksiz yere kaybedilmekten kaçınacak? Amerika’nın konuyla ilgili en saygın otoritelerinden biri, sektörün kusurlarını açığa vuran kendi yazılarıma sıklıkla güvendiğim biri. Bu kitap başka bir yüksek sesli ve açık uyandırma çağrısıdır ve daha fazla havayolu güvenliği sağladığına inanan herkes için zorunlu ve ulaşılabilir bir amaç olduğuna inanması gereken bir kitaptır.

yuko-k

Bu kitap, ilk başta okumayı durduramadığım için inanılmazdı, çok sıkıcıydı ama gerçekten hızlı bir şekilde çıkılıyordu. 4 yıldız verdiğim tek sebep, sona erdirmek, kurtun kim olduğunu, ama gerçekte değil. bitene kadar bir web sitesine gitmek ve hepsi bir film için geri sayım oldu. bu yüzden filmin bittiğini doğrulayamayacağını düşünüyorum.i geldiği ilk günü görerek im ile karşılaştırmak için sabırsızlanıyorum dışarı!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Not; filmi izlemelisiniz, çünkü bu filmi çok daha fazla izleyebilmek için kitap yapmak için yapıldı.

yuko-k

Neşeli. Tabii, ilk önce Paris’e taşındığımda okudum, böylece hemen hemen her şeyle ilgili olabilirdim, ama nerede yaşadığınız önemli değil.

yuko-k

Oldukça iyi yazılmış bir dective hikaye. Janet Evonovich kitaplarını okuyordum ve bu bana bütün endişelerini yaşamadan yazdığını hatırlattı ... biraz temiz hava, ama yine de çok ilginç ve sayfa çevirici.

yuko-k

Bu kitabı çoğunlukla seviyorum, ama bana göre ikinci açlık oyunlarına girmek biraz zaman aldı. Ama sanırım bu ikinci kitap olduğundan ve yazar olayların nasıl 'ateş yaktığını' açıklamak zorunda kaldı. Sonunda bu kitabı çoğunlukla beğendim.

yuko-k

Bu roman, hem Büyük Savaş'ın ardından (yani 1. Dünya Savaşı) iki farklı olay dizisi hakkında: Wall Street'in bombalanması ve radyum kullanımı. İyi bir ölçü için bazı Freudyen analizler de var. Bazı okuyucular yeni parçalı ve hikayelerin bağlantısız olduğunu görebilir. Yine de, oldukça zorlayıcı olduklarını düşündüm ve beni okumaya devam ettiler. Ölüm İçgüdüsü, Birinci Dünya Savaşı'ndan sonra Amerikan küresel naifliğinin sürekli olarak dağılmasını inceliyor.

yuko-k

Tüm EYE WITNESS serisi çok iyi yapılmış ve hacim I'den IV'e gittikçe daha iyi hale geliyorlar. Modern bir aksiyon-macera / gizem hikayesinin arka planına karşı, İsa ve Havarilerin yeni bir şekilde anlattığı hikayeyi görmek gerçekten ilham vericiydi. Robert Luedke harika bir hikaye ve usta ustasıdır. Robert Luedke'nin "Tanrısal Müdahale" adlı radyo programımda konuk olma ve hikayesini ilk elden anlattığını duyma fırsatım oldu. Harika bir röportajdı ve çok ilginçti. Röportajı buradan dinleyebilirsiniz: http: //divineintervention.typepad.com ...

yuko-k

Ben harry potter değilim bu kesinlikle sevdim !!!!!

yuko-k

Yeğenim Eli bu kitabı sevdi, bu yüzden kepçe almak için okuyorum. Daha önce hiç duymamıştım. 99. sayfadayım. Neden bu kadar sevdiğini tartışmak için sabırsızlanıyorum. Bitirdim. Ne kadar eğlenceli!

yuko-k

Seçim Silahı, Zaman Lord'larının bir mülteci gezegenindeki bir krizle ilgilenir ve insani askeri müdahaleler konusuna ilginç bir şekilde yansır. [Dönüş] [dönüş] /838410.html)

yuko-k

Bir değişiklik için kızlara yönelik bir yaş kitabı okumak güzel - erkekler için çok ve kızlar için çok az okumanın açık nedenleri var. Bu bana yol boyunca bir yerde kesilmiş "okumalısınız 100 kitap" tür bir liste tarafından önerildi, bu yüzden haklı olan bu masal için iyi bir takip olmalı. Ancak, kişisel olarak "hiç kız bu kitabı okumalı" gibi ifadeler vermekten kaçınırım, çünkü erkek ya da kadın diğer hakkında daha fazla şey keşfetmekten fayda sağlayacaktır. Neyse ki kendi ebeveynlerim cinsiyet ayrımlarını görmezden gelmek için iyi bir iş çıkardı ve ben de liseye gitmeden çok önce ıslak rüyalarda olduğum gibi adet döngülerinde de ustaydım. Neyse ki diyorum çünkü bu ülkedeki cinsel eğitim seviyesi abismal. Tüm bunların yanı sıra, kitap, hedef kitlenin bu kadar kısa bir metinden çok fazla süsleyeceği zaman, cinsiyet yazmak yerine adil bir temsil işi yapıyor. Tabii ki, hala erkeklerin kızlarının günlük kullanımda gündelik beklentileri var, ancak bu kusurlar masalın odak noktasından çok uzakta: ergenliğe vururken Margaret'in kendi kafa karışıklığı. Kendi ailem her zaman 'özel' konuları çok açık bir şekilde tartıştı ve Margaret'in hikayesi hakkında (ancak genel olarak) kendi kız kardeşim tarafından paylaşılan çok şey var. Secret Men's Business'ta olduğu gibi, bu kitap sadece ergenlikle birlikte ortaya çıkan iç şüpheleri tartışmak için iyi bir iş çıkarıyor. Her şeyden önce çocuklara yönelik her yaş kitabının amacının, benzersiz mücadelelerinin ne kadar normal olduğunu göstermek olduğuna inanıyorum. Gerçekten de, bu izleyici için toplumsal cinsiyetin toplumsal inşasına karşı savaşmaya çalışarak kazanılan çok az şey olurdu ... yaşlı gençler için yazan kimsenin davayı üstlenmeyeceği sadece bir utanç. Genel olarak, bu, aynı sorunlarla karşılaşan ve gerçekten normal olup olmadığını merak eden genç kızlara şüphe götürecek basit ve düşünceli küçük bir kitap.

yuko-k

Entertaining short autobiography of a Truman Capote-esque gay man in 1930s England who not only doesn't hide it, but flaunts it with humor and courage.

yuko-k

Amazing