mohammed-aamer

Mohammed Aamer Aamer itibaren Biert, 09220, Fransa itibaren Biert, 09220, Fransa

Okuyucu Mohammed Aamer Aamer itibaren Biert, 09220, Fransa

Mohammed Aamer Aamer itibaren Biert, 09220, Fransa

mohammed-aamer

Bu, 2009 için tüm Austen koleksiyonunu okumamı tamamlıyor! Austen, Bay Darcy'yi yarattığı için bir dahi! Yine de İngilizce'deki en iyi karakterlerden biri!

mohammed-aamer

Hala Adams'ın mizah anlayışı hoşuma gitti ama bu, dizideki önceki ikisi kadar ilgi çekici değildi. Hala iyi bir okuma.

mohammed-aamer

Yine, Adams'in mizah anlayışını seviyorum. Başka eğlenceli, eğlenceli kitap.

mohammed-aamer

Translating...

mohammed-aamer

Notaro'yu her zaman pek çok sebepten dolayı sevdim, en azından buradan gelmesi (daha büyük Anka kuşu bölgesi) ve referansları ve hikayeleri tam anlamıyla eve çok yakın. Son zamanlarda işler çok stresliydi ve bunun bana verdiği gülmeye gerçekten ihtiyacım vardı. (Ve, gerçekten, eğer biri ofise koştu ve Stupid Jail'i lanse etselerdi, oylarımı tamamen alırlardı.) Gerçekten, birkaç kez yüksek sesle gülerdim - yardım edemedim.

mohammed-aamer

Bu devasa film tarihini yeni aldım; Asla yaptığım pazarlık fiyata onu almak için beklemiyordum. Birkaç yıl önce halk kütüphanesinde başvuru yaptım ve şimdi kendi kopyasını aldığım için mutluyum. Daha önceki bölümler, genel sinema edebiyatı ve söyleminden rutin olarak geçen ilk sinemanın ortak mitlerini giderir. Bunu bitirmek için hiçbir yerim yok. Ama bu güzel bir şekilde bir araya getirilmiş kitapta okuduklarım ve gördüklerimden, bunun henüz yayınlanan filmlerin en güzel bakışlarından biri olduğu açık.

mohammed-aamer

İlk önce 80'lerin ortalarında ABC mini serisini gördüm. Hala bugün favorilerimden biri. Sonra kitabı 19 yaşımdayken okudum. John Jakes, hayatı canlandırmak için böyle bir yeteneğe sahip. Kurgusal olarak tarihsel karakterlerle çok kolay bir araya giriyor. İç Savaş'a kadar ilerleyen yıllarda bu türbülans duygusunu anlıyorsunuz. Bu kitap ve üçlemenin tümü, beni bir Tarih majörlüğü yapmaya iten şey. Bu benim ikinci kez kitabı okudum ve onu daha da çok sevdim çünkü ilkinde daha fazla okuma bilgisi ve takdirim vardı. Bu ülkede İç Savaş'a kadar giden huzursuzluk hakkında bilgi edinmek ve nedenlerini ve tüm açılardan bölgesel görüşleri araştırmak istiyorsanız, bu kitaptan başka bir yere bakmayın. Ayrıca Westpoint'teki askeri hayata büyük bir bakış sunuyor. Ama hepsi tarih değil. Romantizm ve diğer komplo hatları var. Hem sevginin hem de nefretin karakterleri var. Ayı: 800 sayfa gülünç küçük yazı tipi. Ama buna çok değer.

mohammed-aamer

Çocuklarım bu kitabı severdi. Orijinalin basitleştirilmiş bir sürümüdür. Müjde konuları hakkında konuştuğumuzda bunu hareket ederler ve sıklıkla kullanırlar. Bir okumaya değer. Bir gün orijinal ile mücadele edebiliriz.

mohammed-aamer

İçeri girmek için yavaş, ama iyi oldu.