yxa

Julia Guskova Guskova itibaren Lüüste, Pärnu County, Estonya itibaren Lüüste, Pärnu County, Estonya

Okuyucu Julia Guskova Guskova itibaren Lüüste, Pärnu County, Estonya

Julia Guskova Guskova itibaren Lüüste, Pärnu County, Estonya

yxa

"Özel İlişki" nin doğuşu hakkında harika bir kitap

yxa

oldukça standart Bond. gitmek için üç tane daha.

yxa

Okuduğum en sessiz, en sinir bozucu kitap.

yxa

FPDM'deki her şeyin bir kısmını kapsayan mükemmel metin. Burada Mintz ve DeRouen'in rasyonel aktör modeline ve biliş temelli modellere bir alternatif önererek, ikisini iki aşamalı bir modelde (poliüretan teorisi) birleştirerek oldukça etkileyici ve siyaset biliminin dış politika alanlarında faydalıdır. Hayal kırıklığına uğradım ve liderlik tarzı kısaca ele alındığında, metnin cumhurbaşkanlığı yönetimi tarzlarından (biçimsel, ortak, vb.) Bahsetmediğinden şaşırdım ve alıntı yapma yönteminin çalışması da biraz zor; iyi iş çıkardı, ancak böyle bir metinle kaynakları hemen görmek için güçlü bir istek var ve arkadaki referansları sürekli elemek zorunda kalmazsınız, dipnotlar veya son notlar tercih edilebilirdi. Sonuçta, metnin küçük boyutu göz önüne alındığında, bu şaşırtıcı derecede kısa, ancak tam bir metindir. Başvuru için mükemmel bir metindir ve yalnızca poliüretan teori üzerine yapılan çalışmalar bunu, herhangi bir siyaset bilimcisinin zihnine ve kitaplığına güzel bir katkı sağlar.

yxa

Korkma Yapabilirsem, herkes yapabilir!

yxa

Kitabın ilginç olduğunu ve genç yetişkinler için harika bir kitap olduğunu düşündüm. Ana karakter, Brandon okulundaki en güçlü ve en büyük çocuktu ve zorba olarak biliniyordu. Fakat Leon, Winnie ve Sam ile tanıştığında her şey değişir. Brandon hangi yarışta olduklarını umursamıyor ama doğru olanı yapmaya karar veriyor ve Leons ailesinin bir aile olarak birlikte kalmasına yardım ediyor. :)

yxa

Lise için oku. 4 ya da 5 yıl oldu, ama nefret ettiğimi hatırlamıyorum ...

yxa

Bu kitabı çok sevdik! Seks ya da çok kötü bir dil yok. Auden yazını baba, üvey anne ve yeni kız kardeşi ile geçirir. Her zaman okudu ve hiç eğlenmedi. Eli ile tanışır ve eğlenceyi keşfeder ve 1. erkek arkadaşını alır. yazısını gerçekten beğendim

yxa

Bunu tekrar okuyun. Toplam Büyücülük.

yxa

Prodigal oğlunun benzetmesine bir daha asla aynı şekilde bakmayacağım. MacArthur kültürü ve benzetmenin söylendiği zamandaki insanların ne düşündüğünü açıklar. Hikayenin dolgu maddeleri gibi görünen şeyler artık her bireyin (dahi oğlu, babası, büyük oğlu) doğasını daha önce hiç kavramadığım bir şekilde aydınlatan önemli ayrıntılar haline geliyor. Bu harika bir kitap, iyi anlatılan ve ilginç.

yxa

Bu kitabı gerçekten çok sevdim. O kadar saf ve tatlı ama aynı zamanda Amerikan tarihine göz açıcı bir bakış.