corymitan

Cory Mitan Mitan itibaren Mennanthi, Tamil Nadu, Hindistan itibaren Mennanthi, Tamil Nadu, Hindistan

Okuyucu Cory Mitan Mitan itibaren Mennanthi, Tamil Nadu, Hindistan

Cory Mitan Mitan itibaren Mennanthi, Tamil Nadu, Hindistan

corymitan

Bu kitabı okumadan hayatı geçemezsiniz. Birinin ölümden önce okuması gereken 3 kitap tavsiye edersem (şu ana kadar hayatımda okuduğum tüm kitaplardan), bu onlardan biri olurdu.

corymitan

Gerçekten aşağı koyamadım .. Ne olacağını bilmem gerekiyordu. Onun ve Morelli'nin seks yapmadığı için üzülmüştüm, ama her neyse. Kitabın bir kısmı için yaptığı aptallığa çok kızmıştım, ama sonradan uyanıyor gibiydi. Oldukça iyi bir kitap ve ne olacağını bulmak için 2. kitabı okumam gerekecek.

corymitan

Aman tanrım her şey kesinlikle harika. Nasıl bittiği konusunda ne kadar mutlu olduğuma rağmen, bir dizinin bitişi konusunda daha üzgün olduğumu sanmıyorum.

corymitan

** spoiler uyarısı ** Matt Cruse ve Kate de Vries uzaya gider. Kate, Matt'in dehşetiyle görevdeki yerini korumak için havalı biriyle evlenmeyi kabul eder. Matt ve Kate arasında gerginliğin yanı sıra hikayede çok fazla eylem var. Uzayda bu buhar-punk romanını bir okuyucu olarak benim için biraz sarsıcı olan ama genel hikayeyi ekşi olmayan bir şekilde Sci-Fi'ye götürdüler.

corymitan

HARİKA

corymitan

Bu tatlı bir köpek kitabı. Kolay okumak bir köpek seven herkes keyfine varacaksınız.

corymitan

Translating...

corymitan

Faborite Vonnegut book. And by faborite I mean favorite, please don't discriminate against typos as I have no backspace keys. Straight from my brain to my clumsy fingers rattling my out-of-date keyboard.