bbrito

Bruna Brito Brito itibaren Chutz, Grenada itibaren Chutz, Grenada

Okuyucu Bruna Brito Brito itibaren Chutz, Grenada

Bruna Brito Brito itibaren Chutz, Grenada

bbrito

harika okuma

bbrito

** spoiler uyarısı ** Arkadaşım bu konuda oldukça derin bir görüşe sahipti (ve yüksek sesle bir fikir ekleyebilir miyim?) - ve bu, şimdiye kadarki en iyi kitaptı! Bu yüzden bana ödünç verdi ve ben okudum. Ve ekleyebilir miyim, gerçekten şaşırtıcıydı. (Arkadaşımla aynı fikirdeyim, şu anda sağır bir dokunuşum olmasına rağmen:) ...) Kitap boyunca çok sık rastlanan Rahibe Sevgisi bölümlerine takıntılıydım (yine de, hala kabul edildim). Claire Morgan'ı seviyorum, şımarık, kalça, kitaptaki ana karakter. Ve Nicholas "Nicky" Black, Claire'in sevgilisi, çok güzel bir şekilde yazılmış ve ayrıntılıydı. Hilde S. cinayeti oldukça rahatsız edici oldu ... aslında, ÇOK rahatsız edici. Ama katili bulma yarışı hayranlık uyandırıcı ... ve Rahibe Aşkı bölümleri okumaya devam ediyor! Bir Tess Gerritsen hayranıysanız ve kandırmayı seviyorsanız ürkütücü okur.

bbrito

Yeni tür farklı. Kitabı sevdim, ikinci kitabı dört gözle bekliyorum.

bbrito

Kitapların ters kronolojik sırası sinir bozucuydu. Olmayacağını bilerek mutlu sonlar dilemeye devam ettim. Bazı karakterleri ilginç buldum (çocuk ve hapishanede geçirdiği süre, daha sonra başkalarıyla yaptığı garip gergin ilişki geçmişten ziyade geleceğin daha fazlasını istememi sağladı) (Kay ve Helen) başından itibaren, ilişkilerinin dağılmasını izlemek * sonra * geliştirmek beni çaprazladı. Yazı, dönem detayı hala harika, ama hikaye bana daha fazla ve farklı seçimler diledi.

bbrito

A painful read. I bet it would be good if I had any patience for sci-fi lit which was essentially different world, same problems! Just go take some chick lit book and start adding in tons of names which take forever to understand and know. Might as well be the freaken HISTORY OF DUNE rather then a novel!

bbrito

James Patterson. Meh.