wsandun

Sandun Weeratunga Weeratunga itibaren Texas itibaren Texas

Okuyucu Sandun Weeratunga Weeratunga itibaren Texas

Sandun Weeratunga Weeratunga itibaren Texas

wsandun

Bu diziye başladığım için çok mutluyum. Sonunda bunu okumak için istemem, yakında çıktığı zaman Envy okumak istiyorum. Bunu bu kadar uzun süre ertelememin nedeni, kahramanın fahişe olduğu bir kitap okuma hayranı değilim. Ancak, bu birinde Marie-Terese'nin nedenleri vardı ve bir numaralı oğlu ve aynı zamanda kendini cezalandırmaktı. Çok ilginçti. Başlangıçta Vin hakkında o kadar emin değildim ama Marie-Terese'yi görür görmez olması gereken kişi oldu. Bu başından beri büyülenmiştim. Bu diziye daha çok girmekten heyecan duyuyorum. Sırada Crave okuyorum ve Envy: Fallen Angels'ın Romanı'nı dört gözle bekliyorum. Umarım her şey söyledikten ve yapıldıktan sonra Jim için mutlu bir son olmasını umut edebilirim. :)

wsandun

Bunun için şükürler olsun - sevebileceğim bir kadın tarafından yazılmış bir kitap. Daha önce başladım ve sayfa 40'a gittim ve vazgeçtim. Sonra geri döndü, bu sayfa 40'a kadar zorlanmadı, ama o noktadan sonra büyülü bir dönüş var. Yazarlık gerçeği - Flannery O'Connor otuzlu yaşlarının başında lupustan öldü.

wsandun

emilirsiniz!

wsandun

Well done. Carefully constructed characters. The protagonist is a schmuck and yet he's still engaging. The sense of horror comes from the contrast between the fully imagined life of this couple and what is left unsaid. I wasn't sure who had less of a grip on reality - the wife or the husband. Not sure Ann's story is fully explained nor am I sure it's necessary. Our only explanation comes from a script Tom writes in order to imagine the source of Ann's anguish. That is the true horror; not really knowing and wondering about every event, every word spoken, every strange scar on a loved one's shoulder.

wsandun

I found this quite boring, pointless, and didn't care for the characters. It's of course nicely written, but meh...