496986646c4fb

itibaren Sarıkaya Köyü, 19000 Sarıkaya Köyü/Çorum Merkez/Çorum, Türkiye itibaren Sarıkaya Köyü, 19000 Sarıkaya Köyü/Çorum Merkez/Çorum, Türkiye

Okuyucu itibaren Sarıkaya Köyü, 19000 Sarıkaya Köyü/Çorum Merkez/Çorum, Türkiye

itibaren Sarıkaya Köyü, 19000 Sarıkaya Köyü/Çorum Merkez/Çorum, Türkiye

496986646c4fb

24 saatin altında bitirdi mi? Ah dostum ... her neyse, sonun üzerime gelmesi gerekiyordu: Nellie'nin geleceğini bir yönde istifa ettim ama sonra diğer tarafa gitti. Sonunda, bunun ne kadar anlamlı olduğunu anladım, ama ilk başta biraz ertelendiğimi itiraf edeceğim! Yine de harika bir dizinin sonu. Beverly Lewis'in çalışmalarını ve bunun beni sessizce Mesih ve eve nasıl çağırdığını - yazarın niyeti olup olmadığını takdir ediyorum. Bu ikisinden üçünü ilk üç yıldan beri kullandım ve 87 gün içinde evleneceğim ve ikincisini alacağım!

496986646c4fb

harika bir kitap.

496986646c4fb

"Merhaba! Bahse girerim şu an ne yaptığını biliyorum. Kitabı okuyorsun. Ama belki, arkadaşım, eğer o zamandan beri yapmasaydın daha iyi olurdu, kitapta, sağanak yağış var. Diyerek şöyle devam etti: "Milorad Pavić'in sözde mutlak edebiyatın en büyük üssü olduğu söyleniyor. Terimin ne anlama geldiğini ve gerçeği bilmiyorum, şu anda en az umrumda değil. Sadece Pavić'in kesinlikle büyüleyici olduğunu biliyorum; Şimdiye kadar okuduğum en özgün ve lezzetli yazar. Evet, göründüğü gibi. Ve yarın sabah saat üç buçukta ve sıcak, okuma dinlenmeye izin vermeden yazmadan pişman olmayacağım, çünkü bazen adaleti yapmak için bu kadar düşüncesiz olmak zorundasınız. Pavić ve ben birkaç yıl önce ilişkilerimize şans ve çay sayesinde başladık, daha iyi bir kombinasyon olabilir mi? Boğazımdaki bir şişlikle çayla boyanmış, garip bir şekilde mutlu hissettiğim manzarayı bitirdiğimi hatırlıyorum. Şey, bu mutluluk şu anda bu küçük hacimle kurtardığım şey. Ve çekim olduğuna ikna oldum. Milorad Pavić, okuyucularını mutlu etmek için yazıyor, başka türlü olamaz.

496986646c4fb

Kusursuzca yazılmış. Etkileyici ve akıllı ve asla didaktik veya sinir bozucu. Bu güzel bir kitap. Amerika'da sürerken bunu okuyun. Nefret dolu, sevgili ve düz bir yerden iseniz, bunu okuyun. Şimdi bir haftada iki kez okudum, bir kez yüksek sesle ve sadece daha iyi oldu. Çok uzun zamandır okuduğum en iyi kitap.

496986646c4fb

Collins'in Açlık Oyunlarından sonra koyduğu ikinci roller coaster ve beklentileri karşılıyor. Son kez bir kitabın bittiğinden hayal kırıklığına uğradım hatırlamıyorum - üçüncü kurulumu okumak için sabırsızlanıyorum. Ne yazık ki, bir yıl daha sürebilir. Bu arada, burada çoklu okumalar için yeterli. Herkes bunu okumalıdır - iyi yazılmış nesir ve sosyal yorum ve güçlü kadın karakteri için.

496986646c4fb

Here is my review, in Rain Taxi: http://www.raintaxi.com/online/2011su...

496986646c4fb

I truly loved The Help. I felt like I got to be friends with the characters because I got such a deep look into their lives. The ONLY reason I didn't give this 5 stars is that I felt it dragged and little in the middle and then the end was really rushed and thrown together because the author wasn't quite sure what to do next, it left me wanting more.

496986646c4fb

This eighth installment of the Sookie Stackhouse series was not nearly as gripping as the seventh, but it was still an absorbing read, and the ending actually makes up for some of the excitement the book lacked. It doesn't end as neatly as the other books, and it feels less like a complete tale and more like a bridge between what had gone before and what is to come in book nine, scheduled for release in May 2009. If you've read the other installments, definitely read this one, but expect to leave it with the sense that you've only read the first half of a more complicated story.