Çıkartmalı Etkinlik Kitabım: Korsanlar 1001 Çiçek Kitaplar ücretsiz indir

Çıkartmalı Etkinlik Kitabım: Korsanlar 1001 Çiçek Kitaplar ücretsiz e-kitap indir

Yazar :

Çıkartmalı Etkinlik Kitabım: Korsanlar 1001 Çiçek Kitaplar kitap indir bedava

 • Yazar:
 • Yayımcı:
 • Yayın tarihi:
 • kapak:
 • Dil:
 • ISBN-10:
 • ISBN-13:
 • boyutlar:
 • Ağırlık:
 • Ciltli:
 • Dizi:
 • sınıf:
 • Yaş:
 • Yazar:
 • Fiyat: 10,90 TL

Kitap eleştirileri

Çıkartmalı Etkinlik Kitabım: Korsanlar

armandwesley

ne harika bir kitap ..... dürüstlük ..... onu koyamadım ......

2019-12-26 11:43

renevanbinsbergen

Ah, garip, rahatsız insanlar garip ve rahatsız! Yine de, beni garip, rahatsız edici insanların yanında ne olacağını bilmek istemediğim için Rattigan’a teşekkür ediyor.

2019-12-17 10:02

chchkn

3,5 yıldız! Bu fikirden hoşlandım ve çeşitli karakterlerin yaşamlarını farklı şekillerde birleştiriyordum. Jena benim favorimdi ve kitaptan başlamasına ve sona ermesine sevindim. Tatlı okuma ve Mackler karakterlerin sesi ve konuşmadaki tutarlılığı ile harika bir iş çıkarır.

2019-12-17 07:28

pampalacio

Bu romanla tesadüfen karşılaştım. Kindle'daki birçok kitap arasında dolaşıyordum ve bir sürü bedava kitap buldum. Bu ilginç geldi, ben de indirdim. Okumaya başladım ve harika, ilginç ve eğlenceli bir kitap olarak buldum. En başından beri ilgimi çekti. Bayan Nesbit, büyük hayal gücü olan bir yazar. 8 yaşındaki genç bir oğlan ve kız kardeşi hakkında. Evlenmeye karar verene kadar çok yakınlar. Evlendikten sonra, Philip kız kardeşi, kocası ve kızı Lucy ile birlikte yaşamaya başlar. Philip evde bulabildiği her şeyle "şehirler" vb. İnşa etmeyi her zaman sevmiştir. Sonunda şehirleri olan blokları, kitapları, vazoları ve diğer ev eşyalarını kullanır. Neredeyse bütün odayı kaparlar. Peki, gerisini hayal edebiliyorum. Büyü ile “Şehrine” götürülür. Bu kitabın 1900'lü yılların başlarında yazılmış ve ne yazık ki artık baskısı tükenmiş olduğuna inanıyorum. Kitap kulübü kitabı olarak önerecektim, ancak ebay satışında sadece birkaçını kaldırabilir. Bu kitaba rastlarsanız, satın alın ve "Magic City" yi kendiniz gezmekten keyif alacağınızı düşünüyorum. İyi yazılmış ve hızlı bir şekilde devam ediyor. Okuması çok kolay ve bence, genç ve yaşlı çocukların bu büyülü kitabı okumaktan ya da okumaktan zevk alacağını düşünüyorum.

2019-12-17 05:07

farfgarfunkle

** spoiler uyarısı ** Harika kitap ... epilogu beğendim ... değerlendirme yazmakta iyi değilim, temelde serideki son kitap (harry potter) ... harry 17 yaşındaydı ... dumbledore öldü. .. domuz yavruları ölüm yiyenler tarafından ele geçirilir, harry ron ve hermione horcrux'ları bulmak için okulu atlar. iyi kitap, ama çok fazla müthiş karakter öldü waaay :(

2019-12-16 21:37

lightartphotography

"Plague Ship" (1956), Andre Norton'un sözde Dane Thorson serisindeki ikinci bölümdür ve önceki bölüm olan "Sargasso of Space" in doğrudan bir devamıdır. (Bundan önceki romanın okunması şiddetle tavsiye edilir.) “Plague Ship” iyi bir bilim kurgu filminin yapması gereken her şeyi yapar: Önceki kitabın olanaklarını genişletir, karakterleri derinleştirir, eylemi arttırır ve bizi daha fazla istememize izin veriyor. Sıra dışı ayrıntı ve beklenmedik dönüşlerle dolu, çok hızlı hareket eden ve şüpheli bir hikaye. Kitabın gerçekten parlamasını sağlayan, hikayenin başındaki gorp avı gibi birkaç önemli nokta var. (Ve "gorp" dediğimde, yüksek enerjili fındık ve kuru üzüm izi karışımından bahsetmiyorum, daha çok sürüngen, yengeç canavarlarından bahsediyorum!) Bu gorp avı günbatımında yağlı bir denizin resiflerinde gerçekleşir ve atmosferik ve heyecan verici bir bölümdür. Diğer büyük bölümler arasında bir asteroitin acil durum istasyonuna yapılan bir baskın; Büyük Yanık'a iniş ... ve içindeki mutant yaşam formlarının görülmesi; ve savaş ... kitabın sonuna yakın, kahramanlarımızın güneş sistemi vatandaşlarına adalet için yalvarmaları için umutsuzca teklif ettikleri. Dediğim gibi, bu birkaç okuyucuyu tatmin etmeyecek bir slam-bang devam filmi. Söylendiği gibi, kitapta birkaç tutarsızlık olduğunu da belirtmem gerekiyor. Bir noktada, Norton bize Dane'nin birkaç aydır ticaret hizmetinde olduğunu söylüyor; başka bir yerde, tam bir yıl olduğunu söylüyor. Ha? Ve bu kitabın bir araya getirildiği konuşlandırılabilir iş için As Kitapları ile mücadele etmem gerektiğini hissediyorum. Şimdi beni yanlış anlamayın: 1950'lerden gelen bu küçük Ace kitaplarını, özellikle de ikisi bir arada Ace çiftlerini seviyorum. Ancak çok fazla yazım hatası var - noktalama ve dilbilgisi hatalarından bahsetmiyorum - bu kitapta bunun okunması bir emek oldu. Norton’u ya da yayıncıları şöyle bir cümle için suçlamalıyız: “Eldivenin metalik pençeleri içinde karıştıran elleri, Dane onun hakkında iki emniyet kemeri sıktı.” Herhangi bir kopya editörü ya da prova okuyucusu, böyle ilkel virgülün basit bir şekilde silinmesi fark yarattığında, böyle korkunç bir çizgiyi nasıl geçebildi? Anlaşılan, bu küçük As kitapları asla ispatlanmamıştı ya da düzenlenmedi. Harika hacimli örtüleri olan, harika hacimlerdir, fakat ne yazık ki, içeriğine gerekçeleri verilmedi. Ama Ace'nin dikkatsizliği hakkında yeterli. Ara sıra yaşanan kargaşaya rağmen "Veba Gemisi" hala harika bir eğlence, ve kesinlikle tavsiye ediyorum.

2019-12-16 14:32

enterdesign

Beni aldı - sadece farklı şeylerle meşguldüm. Bu harika bir kitap. Karakterler son derece iyi gelişmiştir. Yazar, hepimizin ilgili olabileceği Ana düşünceleri verir. Ve bir İngiliz köyünü değişen dünyayla uğraşan çok geleneksel karakterlerle birleştiren bir başka hikaye olsa da, işe yarar ve birinin dikkatini çeker.

2019-12-16 12:15

hola362e

4. kez devam ettim, geride bıraktım ... belki başka bir zaman ...

2019-12-16 09:53

mhendal

Bunu bir goodreads hediye ile kazandım. Kitap kulağa ilginç geliyordu ve Matthew’u takip ettiği ve şu sıradan dünyadaki şu anda yaptığı şeyi oldukça iyi başladı. Bu kitapla yaşadığım en büyük sorun, çok yavaş hareket etmesi ve uzun sürmesi olanların gerçekte ne olduğunu açıklamanın zamanı geldi ve elimizdeki tek şey Matthew ve bazı meleklerini depresyonda ve kafa karışıklığında, içmekte ve zor ilerliyor. Bu kitap belli bir kitle için ilginç olabilir, ama hepsi birbiriyle bağlantısız ve gerçek dışı görünüyordu. Ayrıca, yazar Joseph Devon, farklı olan bu kitabı (ve kitaplarının çoğunu) kendi kitabını yayınladı. Yazdırma tutarsızdı, bu da bir satırın diğerinden daha koyu olması anlamına geliyordu ve bu da doğru satırda odaklanmayı zorlaştırıyordu. Daha önce hiç yayınlanmış başka bir kitap görmedim, ancak bir e-kitap kopyasının üzerinde yoğunlaşmanın daha kolay olacağını düşünüyorum. Okumak isteyen varsa bu kitabın bir kopyası bende.

2019-12-16 09:53

luismonterroza87

Kitap bilgi doludur ancak çok akademik olma eğilimindedir.

2019-12-16 07:33

youareheredesign

Bu kitabın beni rahatsız edecek birkaç şeyi olsa da, yani anında sevişmek ve "ruh eşi" adına doğrudan cinsiyete atlamak, bazı seks sahneleriyle ... ama bir şekilde Lynn Lorenz'in yazması beni kazanabiliyor. Bence kazanan unsur Sammi'nin karakteri. O sadece takdire şayan bir kiralık çocuk. Kötüye kullanımı sürdürebilen bir seks kölesi olarak Donovan'a (efendisine) dayanabiliyor, zekâsını kullanabiliyor, Mitchell'i (aşkı olarak) ve kendi işini (sonradan) indirebilmek için ayağa kalkabiliyor. . Hayatın getirdiği şeye rağmen umutlu ve iyimser kalır ve bir kez olsun kaderini asla suçlamaz. Öte yandan Mitchell, beni yeterince etkilemiyor. "Bir" olmak dışında, karakterinin gücünü hissetmiyorum. Güç teması, hikayenin dünyasında yaygın olarak kabul edilebilir görünmektedir çünkü Mitchell, Sammi ile “bağlantılı” olduğunu fark ettiğinde çıldırmıyor. Anında aşk temasını kabul etmem de bana yardımcı olur. Sonu biraz çabuk tamamladı (ve oldukça kolay, derdim), ama yine, Sammi beni şikayet etmekten alıkoyacak kadar kazandı. Mitchell'in arkadaşı Brian sıradaki. Yani yay ...

2019-12-16 05:18

evelinyatselenko

Şimdiye kadar harika - olsa korkunç!

2019-12-16 05:18

cristianamart

Bu kitabı okumak beni çok heyecanlandırdı. Cadı ve sihir hakkındaki hikayeleri severim, John Updike, vb. İyiydi. Kesinlikle uzun soluklu. Hoş olmayan karakterler, kontrol edin. '80'lerde yazılmış pek çok kitap gibi hissettiren' 80'lerin kitabıydı - "Hey, tahmin et ne oldu - dünyadaki herkes bir pislik! Sana göstereyim!" Filmde gösterilen eğlenceli hikayeyi okumayı düşünenler için bu değil. Filmde hiç bulunmayan kitapta, ÖNEMLİ karakterler var. Kitap çok daha kasvetli ve çoğu zaman komedi değildir. Kitabın en ilginç kısmı olan bütün bir alegorik unsur var, ancak açık değil (ki bu gerçekten havalı) ve kaçırması oldukça kolaydır. Basit bir hikaye olarak ...

2019-12-16 03:05

poinsettia

Nick Stone serisindeki 4 numara, birincisi kadar iyi değildi. Kuşkusuz, 2 ve 3 sayıları atlamış gibiyim, ama dürüst olmak gerekirse onları almanın oldukça fazla irade alacağını düşünüyorum. Her ne kadar yolunda gitse ve sayfaları yeterince iyi çevirse de, plotilin yer yer biraz can sıkıcı olduğunu ve bazı karakterlerin biraz düz olduğunu gördüm. Ancak Nick Stone, her zamanki gibi zekiydi ve sonuna kadar kitapta tutmamın tek nedeni oydu. Oldukça hayal kırıklığı - belki de bu seriyi bir süre bırakacağım.

2019-12-16 00:46

Kitap başlığı

Boyut

bağlantı

Çıkartmalı Etkinlik Kitabım: Korsanlar okumak itibaren EasyFiles

5.1 mb. indir kitap

Çıkartmalı Etkinlik Kitabım: Korsanlar indir itibaren OpenShare

5.7 mb. indir ücretsiz

Çıkartmalı Etkinlik Kitabım: Korsanlar indir itibaren WeUpload

3.9 mb. okumak kitap

Çıkartmalı Etkinlik Kitabım: Korsanlar indir itibaren LiquidFile

5.5 mb. indir

Çıkartmalı Etkinlik Kitabım: Korsanlar 1001 Çiçek Kitaplar kitap indir bedava

Kitap başlığı

Boyut

bağlantı

Çıkartmalı Etkinlik Kitabım: Korsanlar okumak içinde djvu

5.6 mb. indir DjVu

Çıkartmalı Etkinlik Kitabım: Korsanlar indir içinde pdf

3.4 mb. indir pdf

Çıkartmalı Etkinlik Kitabım: Korsanlar indir içinde odf

5.8 mb. indir ODF

Çıkartmalı Etkinlik Kitabım: Korsanlar indir içinde epub

4.2 mb. indir ePub

İlgili kitaplar

Bino Ve Oyuncak Ayı - Marchel van Driel

Yazar: 1001 Çiçek Kitaplar

Bino Ve Oyuncak Ayı - Marchel van Driel Bu dizi, 2-6 yaş arası çocuklar için hazırlanmıştır ve ebeveynlerle çocuklar arasında aktif etkileşimi hedeflemektedir. Çocuğunuzun sosyal ve duygusal becerilerini oluşturup geliştirmek için mükemel bir malze...

Senin Gibi Olmak İstiyorum! - Marisa Vestita

Yazar: 1001 Çiçek Kitaplar

Senin Gibi Olmak İstiyorum! - Marisa Vestita Hayalperest bir köpek, kedi olmaya heveslenirse ne olur? Sabırla ve mizahla ona bir kedi olmanın aslında ne zor olduğunu anlatan kedicik, bakalım onu ikna edebilecek many-sidedness?....

İyi Geceler, Farecikler - Frances Watts

Yazar: 1001 Çiçek Kitaplar

İyi Geceler, Farecikler - Frances Wats Bu farecikler yaramaz mı yaramaz! İyi Geceler, Farecikler aile sıcaklığı ve sevgiyle dolu bir kitap. Akılıca düşünülmüş bir ritimle çocukları in secret tatlı uykuya hazırlıyor. Çizer Judy Watson’un detaylı çi...