evelinyatselenko

Evelina Yatselenko Yatselenko itibaren Oberickelsheim, Almanya itibaren Oberickelsheim, Almanya

Okuyucu Evelina Yatselenko Yatselenko itibaren Oberickelsheim, Almanya

Evelina Yatselenko Yatselenko itibaren Oberickelsheim, Almanya

evelinyatselenko

En kafa karıştırıcı kitap uzun zamandır okudum. Evinden çok sayıda eski kitap, şiir, poster vb. Okuyarak hafızasını yeniden kazanabileceği konusunda doğru bir fikir. Bir romanda gördüğümden daha fazla resimle güzel sunum. Ama sona ulaşmak için mücadele ettim - ve bunun ne olduğu hakkında hala hiçbir fikrim yok. Yambo'nun hayatının çoğu gibi göründüğü kadar sisteyim! Neredeyse sonunda ağlıyordum - hayal kırıklığından DEĞİL duygu.

evelinyatselenko

Şimdiye kadar harika - olsa korkunç!

evelinyatselenko

Harika kitap!

evelinyatselenko

Translating...

evelinyatselenko

william stanley milligan. 24 kişilik bir adam. hayatta kalmaya çalışıyorum, yardım almaya çalışıyorum, iyileşmeye çalışıyorum ... burada her insanın sevgiye ihtiyacı olduğunu öğrendim. hiçbiri yalnız kalamaz. burada öğrendim, insanlara zarar vermek kolay ama insanları iyileştirmek çok zor. ve .. öğreniyorum, yaşamak gerçekten ölmekten daha zor. sadece cesur adam intihar / ölmek yerine yaşamayı seçer. ganbatte kudasai, minna san (:

evelinyatselenko

Bu benim favorilerimden biri olmasa da Douglas Coupland tarafından bir şey okumayı seviyorum. Bolca üzücü kitap okudum, ama bunu en üst düzeyde iç karartıcı buldum.

evelinyatselenko

Madison County Köprüleri sevdi, bu yüzden bu ortaya çıktığında heyecanlandım ... ama o kadar iyi ve zor geçmesi değildi.

evelinyatselenko

Bu, İngiliz futbolu tarihindeki en başarılı antrenörlerden birinin biyografisidir. Onu aramak isteyebileceğiniz daha eski bir Jose Maurinho. Ve hala alkol tüketimindeki muazzam tehlikeden şüphe ediyorsanız, bunu okuyun.