evelinyatselenko

Evelina Yatselenko Yatselenko itibaren Oberickelsheim, Almanya itibaren Oberickelsheim, Almanya

Okuyucu Evelina Yatselenko Yatselenko itibaren Oberickelsheim, Almanya

Evelina Yatselenko Yatselenko itibaren Oberickelsheim, Almanya

evelinyatselenko

En kafa karıştırıcı kitap uzun zamandır okudum. Evinden çok sayıda eski kitap, şiir, poster vb. Okuyarak hafızasını yeniden kazanabileceği konusunda doğru bir fikir. Bir romanda gördüğümden daha fazla resimle güzel sunum. Ama sona ulaşmak için mücadele ettim - ve bunun ne olduğu hakkında hala hiçbir fikrim yok. Yambo'nun hayatının çoğu gibi göründüğü kadar sisteyim! Neredeyse sonunda ağlıyordum - hayal kırıklığından DEĞİL duygu.

evelinyatselenko

Şimdiye kadar harika - olsa korkunç!

evelinyatselenko

Harika kitap!

evelinyatselenko

Translating...

evelinyatselenko

william stanley milligan. 24 kişilik bir adam. hayatta kalmaya çalışıyorum, yardım almaya çalışıyorum, iyileşmeye çalışıyorum ... burada her insanın sevgiye ihtiyacı olduğunu öğrendim. hiçbiri yalnız kalamaz. burada öğrendim, insanlara zarar vermek kolay ama insanları iyileştirmek çok zor. ve .. öğreniyorum, yaşamak gerçekten ölmekten daha zor. sadece cesur adam intihar / ölmek yerine yaşamayı seçer. ganbatte kudasai, minna san (:

evelinyatselenko

Bu benim favorilerimden biri olmasa da Douglas Coupland tarafından bir şey okumayı seviyorum. Bolca üzücü kitap okudum, ama bunu en üst düzeyde iç karartıcı buldum.

evelinyatselenko

Madison County Köprüleri sevdi, bu yüzden bu ortaya çıktığında heyecanlandım ... ama o kadar iyi ve zor geçmesi değildi.

evelinyatselenko

Bu, İngiliz futbolu tarihindeki en başarılı antrenörlerden birinin biyografisidir. Onu aramak isteyebileceğiniz daha eski bir Jose Maurinho. Ve hala alkol tüketimindeki muazzam tehlikeden şüphe ediyorsanız, bunu okuyun.

evelinyatselenko

Another charmer in this McCall Smith series, in fact the next to last. More difficulties and challenges are met with more love and reason. The old verse about turning away wrath comes to mind as Mma Ramotswe takes what life hands her and simply applies old Botswana politeness and a cool head to win through some, at times, painful conundrums. My only regret is...there's only one more book and I'm already reading it. What shall I do, Mma Ramotswe, what shall I do?

evelinyatselenko

I was so captured by this book, that I ended up with a sunburn. I couldn't put it down! They keep talking about things you havn't read yet, which really makes you want to keep reading and find out. The ending took a turn I really didn't expect, but it's never fun when you can guess the ending. Great book, really recommend it.

evelinyatselenko

Hate this book so far