luismonterroza87

Luis Monterroza Monterroza itibaren Texas itibaren Texas

Okuyucu Luis Monterroza Monterroza itibaren Texas

Luis Monterroza Monterroza itibaren Texas

luismonterroza87

Harika okuma Ne kadın!

luismonterroza87

Bu kitabı aşağı koyamadım. James Patterson'un kısa bölümlerinden zevk alıyorum, her biri daha fazlasını istiyor! Bunu oldukça hızlı okudum ve kesinlikle tavsiye ederim!

luismonterroza87

Emily Dickinson (1830–86). Komple Şiirler. 1924. BU benim dünyaya mektubum, Bu bana hiç yazmadı, - Doğa'nın söylediği basit haber, İhale majesteleriyle. Mesajı, göremediğim ellere bağlı; Ona aşığım tatlı köylüler, Şefkatle benden yargıç olun!

luismonterroza87

Loyola'daki Kimlik ve Çoğulculuk derslerim için kullandığım zorunlu okuma kitaplarından biri bu. Harika bir okuma. Irk kimlik gelişimi ile ilgileniyorsanız, Tatum genellikle jargon dolu konuyu erişilebilir kılar.

luismonterroza87

Bu koleksiyondaki tüm hikayeler okunmaya değer olsa da, "Sorge Spy Ring" göze çarpıyor. Sovyetler Birliği ile garip bağları olan babasının babayla olan ilişkisini anlatmasıyla - dipnotlarla anlatılan - uluslararası bir ajanın çılgınca romantik bir ifadesini birleştiren Hemon, Tito Yugoslavya’da paranoyak ve şüphe çeken bir portresini boğuyor. Her şeyi online olarak okuyabiliyorum, söylendi, flash animasyonla tamamlandı. Bu oldukça tatlı.

luismonterroza87

Kişisel tarih ve erişilebilir teorinin harika bir karışımı olan düşünceli bir kitap.

luismonterroza87

Hızlı okuma .. çok iyi!

luismonterroza87

Kitap bilgi doludur ancak çok akademik olma eğilimindedir.

luismonterroza87

Daha fazla lütfen! Çizgi roman koleksiyonu. Çok çeşitli sanatçıların ve bu antolojide yer alan birçok "cevapsız bağlantı" hakkındaki yorumlarının tadını çıkardı. Favorilerimden bazıları: Marshmallow !! Rama Hughes tarafından 20 Mayıs 1987, Dan Archer tarafından Jimmy'nin Brooklyn'deki Jimmy's sevimli çocuğu, Julia Wertz tarafından Mat Leunig tarafından Baskı Palini Arıyor ... Yani benimle yine de Jonathan Baylis ve T.J. Kirsch Ahh! Başlıkları yazarken sık kullanılanlarımı emmeye çalışan sayfaları çeviriyorum. Bu kitabı bugün kütüphaneye geri vermek zorundayım ve şimdiden ayrılık kaygısı çekiyorum.

luismonterroza87

Sense & Sensibility'nin bu yeniden yazımı, Zadie Smith'in Güzellik Üzerine kadar etkileyici veya çekici olmasa da keyifli bir şey. Hızlı bir okuma ve yinelenen iki motif kişisel olarak oldukça komik buldum. Çoğunlukla, Austen'i tekrar okumam gerektiğini düşündürdü, ama bu da eğlenceliydi. Eşyaları tahmin edilebilir derecede benzer görünse bile Cathleen Schine'yi seviyorum.

luismonterroza87

Bu kitap sizi Douglas Adams'ı özleyecek. Zamanımızın komik dehasıydı.

luismonterroza87

Bu piliç yaktı zevk. Güzel karakterler, güzel bir hikaye. Biraz yavaş ilerliyordu ama sonunda hepsi bir araya geldi.

luismonterroza87

Dürüst olmak gerekirse, bu kitabın pek çoğunu okumadım. Benim Brit için atanmış bir kitaptı. Aydınlatılmış. ve asla gerçekten giremedim. Birçoğunuzun Milton'ın bu muhteşem yazar olduğunu düşündüğünü biliyorum ama yapamadım !!!

luismonterroza87

I swear the comic strip should be called Get Pokey....he's watching us!