renevanbinsbergen

Ren itibaren Kariala khas, Pakistan itibaren Kariala khas, Pakistan

Okuyucu Ren itibaren Kariala khas, Pakistan

Ren itibaren Kariala khas, Pakistan

renevanbinsbergen

Ah, garip, rahatsız insanlar garip ve rahatsız! Yine de, beni garip, rahatsız edici insanların yanında ne olacağını bilmek istemediğim için Rattigan’a teşekkür ediyor.

renevanbinsbergen

Sosyal Ağ teorisi ilginçtir, ancak büyük bir tavuk ve yumurta probleminden muzdariptir. Yani güçlü müyüm, çünkü sosyal ağımın ortasındayım ya da beni oraya getiren doğal gücüm mü? Bu etkileri nasıl ayırıyoruz? İlgilenen ancak resmi bir muamele görmek isteyenler için, Matt Jackson'ın Ekonomi alanındaki bu çalışmaya grafik teorik yaklaşımını okuyun. Yapılacak daha iyi şeyleri olan insanlar için, sadece okuyun ve bu konuda fazla düşünmeyin.

renevanbinsbergen

Kaçırmak istemediğiniz hızlı tempolu, aksiyon dolu, uyarıcı bir kitap. Bir sayfanın her dönüşünde, bir kanadın yarasasının yavaş hareketle yankılandığını duyabiliyordum, sanki büyük ekran için özel bir efekt hazırladı ve beni bir sonraki darbeye hazırladı. Heyecan verici ve çarpıcı görüntülerle serpilmiş sessiz anlar bile beni oldukça nefessiz bıraktı. Sadece bundan sonra ne olacağını tahmin ettiğim için değil, aynı zamanda muhteşem bir manzaraya hayran bir uçurumun kenarında durduğumu hissettirdiğim için. Ancak bu görüş çok da uzak değil. Tek yapmanız gereken kitabı açmak, kendinize bir göz atmak ve Monarch Butterfly'ı takip etmektir.

renevanbinsbergen

Quick and easy read. It was taken from a speech Bono gave at the 2006 National Prayer Breakfast. It's a beautiful speech with incredibly touching photographs.

renevanbinsbergen

Just picked this book off the library shelves as this author was this month's Romance Reader's monthly author challange. Liked the storyline and now realizing there's books that come before I'm most likely to go back and read them in order.

renevanbinsbergen

I'm 3 discs in to the audio version, so far so good. I liked her Alice I Have Been, and this has a similar feel. I liked the book but thought the narrator really overdid it with the "acting" in the second half of the book. I was interested in the story all the way through but was also rolling my eyes a lot at the overly emotional reading style. Good narration overall though.

renevanbinsbergen

A book me and children really enjoyed. Have used it lots of times when doing skeletons

renevanbinsbergen

Pretty good book for the financial neophyte. Most of the book is very basic personal finance information/advice. If you're looking for a starter book, this one is a good choice.