cristianamart

Cristiana Martins Martins itibaren Dinnedevarapadu, Andhra Pradesh 518002, Hindistan itibaren Dinnedevarapadu, Andhra Pradesh 518002, Hindistan

Okuyucu Cristiana Martins Martins itibaren Dinnedevarapadu, Andhra Pradesh 518002, Hindistan

Cristiana Martins Martins itibaren Dinnedevarapadu, Andhra Pradesh 518002, Hindistan

cristianamart

Bu kitabı okumak beni çok heyecanlandırdı. Cadı ve sihir hakkındaki hikayeleri severim, John Updike, vb. İyiydi. Kesinlikle uzun soluklu. Hoş olmayan karakterler, kontrol edin. '80'lerde yazılmış pek çok kitap gibi hissettiren' 80'lerin kitabıydı - "Hey, tahmin et ne oldu - dünyadaki herkes bir pislik! Sana göstereyim!" Filmde gösterilen eğlenceli hikayeyi okumayı düşünenler için bu değil. Filmde hiç bulunmayan kitapta, ÖNEMLİ karakterler var. Kitap çok daha kasvetli ve çoğu zaman komedi değildir. Kitabın en ilginç kısmı olan bütün bir alegorik unsur var, ancak açık değil (ki bu gerçekten havalı) ve kaçırması oldukça kolaydır. Basit bir hikaye olarak ...

cristianamart

Büyük sehpa kitap. 501 Kitapları Okumalı Aşağıdaki kategorilere ayrılmıştır: Çocuk, Klasikler, Tarih, Anılar, Modern Edebiyat, Bilim Kurgu, Gerilim ve Seyahat. Yazar "yazar" kitabını listelemekte, yazar ve kitabın arka planını ve yazarın diğer önemli kitaplarının kısa bir listesini vermektedir. Bu kitaba girip çıkmayı planlamıştım, ama kendimi aslında doğrudan okurken buldum.

cristianamart

Önümüzdeki spoiler: Bu kitabın çıkması için çok uzun süre bekledim. Bu, "haydutlaşan" ve ailesini görmekten uzaklaştırılan Nicholas'ın hikayesiydi. İdam edilmekten kaçınmak için sürekli kaçıyordu. Kicker, suçtan suçlu değil ve bunu keşfetmesine yardımcı olması için Jo adlı (Josephine'in kısaltması) spunky bir kadın alıyor. Öldürmekle suçlandığı (daha çok çerçeveli) ölümlüyü öldürüp öldürmediğini sorduğunda, “görünüşte” ya da “sanırım” öldürdüğümü söylemeye devam ediyor. Jo, gerçek cinayetin hafızasının eksikliğine mandallanır ve onunla birlikte çalışır. Nicholas'ın "hayat arkadaşı" olduğunu keşfettiğinde özgürlüğü için diş ve çivi ile savaşır. Ailesini masumiyetine ikna ettikten sonra sadece konseye masum olduğunu kanıtlamak zorundalar. Kitap garip bir sonla bitiyor, onu masum buluyorlar, ancak yazar bize nasıl masum bulunduğunu söylemeden önce kitabı kesiyor. Demek istediğim biraz bilmek istiyorum!

cristianamart

Temel olarak, Twisted 9 Jessica Zafra’nın Duygusal Hava Raporu makalelerinin bir koleksiyonudur. Güneş altında neredeyse her şeyden oluşur - aletler, sporcular, kediler, yiyecekler, film ve kitap yorumları, hatta politika ve benzerleri. Önceki Twisted serisini okuduğumda (ki bu Twisted 8 1/2), ona iki yıldız verdim. Tamam oldu. Bunu sevdim. Demek istediğim, kapağı beğendim. Siyahtı. Bunun dışında biraz sıkıcı buldum ve Twisted 9 pratikte Twisted 8 1/2 ile aynıydı. Jessica Zafra gerçekten çok esprili ve 'bükülmüş' bir yazardır. Ama sanırım yazarımın tipi değildi. Emin değilim, belki onun diğer Twisted serisi ikisinden çok daha iyiydi. Belki de Twisted 9'da beni ilgilendiren tek konu Michael Jackson ve Cory Aquino'nun (son sayfada bulunacak!) Ölümü oldu.

cristianamart

EXCELLENT. My favorite Dan Brown book, better than The Da Vinci Code, in my mind.

cristianamart

** spoiler alert ** Sangat pas kalau penulisnya dapat label: "Penulis Muda Berbakat KLA 2009" :)

cristianamart

Hedges socialogical and psychological approach to religion provides an interesting and complelling insight into Christian fundamentalism.

cristianamart

This is a great book if you want a glimpse at what life in the early American colonies was like! Cold, unforgiving, and unaccepting of people that are different from the rest, Kit finds herself in a lot of trouble for being friends with an old lady who lives down in the meadows. She is even sent to jail for being a witch! Both danger and romance will thrill you as you read this story!

cristianamart

This book is a fictionalization of Frank Lloyd Wright's extramarital affair with his "soulmate," Mamah Cheney, but I don't think it affected me the way it was intended to -- I just couldn't muster the sympathy for Mamah that I think the author was trying to elicit. Intellectually I appreciate the era's contraints upon an intelligent, gifted woman such as Mamah, but (spoiler alert) every time she lamented leaving her young children for Wright, or emoted about missing them, I just got impatient because her self-justification (or the author's attempt at it) didn't convince me.