mhendal

Mesk Media Media itibaren Guestwick, Dereham, Norfolk NR20, İngiltere itibaren Guestwick, Dereham, Norfolk NR20, İngiltere

Okuyucu Mesk Media Media itibaren Guestwick, Dereham, Norfolk NR20, İngiltere

Mesk Media Media itibaren Guestwick, Dereham, Norfolk NR20, İngiltere

mhendal

Bunu bir goodreads hediye ile kazandım. Kitap kulağa ilginç geliyordu ve Matthew’u takip ettiği ve şu sıradan dünyadaki şu anda yaptığı şeyi oldukça iyi başladı. Bu kitapla yaşadığım en büyük sorun, çok yavaş hareket etmesi ve uzun sürmesi olanların gerçekte ne olduğunu açıklamanın zamanı geldi ve elimizdeki tek şey Matthew ve bazı meleklerini depresyonda ve kafa karışıklığında, içmekte ve zor ilerliyor. Bu kitap belli bir kitle için ilginç olabilir, ama hepsi birbiriyle bağlantısız ve gerçek dışı görünüyordu. Ayrıca, yazar Joseph Devon, farklı olan bu kitabı (ve kitaplarının çoğunu) kendi kitabını yayınladı. Yazdırma tutarsızdı, bu da bir satırın diğerinden daha koyu olması anlamına geliyordu ve bu da doğru satırda odaklanmayı zorlaştırıyordu. Daha önce hiç yayınlanmış başka bir kitap görmedim, ancak bir e-kitap kopyasının üzerinde yoğunlaşmanın daha kolay olacağını düşünüyorum. Okumak isteyen varsa bu kitabın bir kopyası bende.

mhendal

Sevdim! En iyi okuma süresi.

mhendal

Assassin Kralı'na başlamadan önce şu anda bu kitapları yeniden okuyorum. Hayden o kadar çok gevşek son buldu ki, aklımdan çıkmasını önlemek için bir tazeleme makinesine ihtiyacım vardı. Bu şimdiye kadar okuduğum tek kitap seti.

mhendal

Bunu daha sonra okuduktan ve sonra sevdikten sonra okudum ve geri döndüm ve diziyi baştan başlattım. Bu yüzden bu konudaki hislerim, içindeki karakterlerin nereye gideceğine dair geleceğe dair bir fikir sahibi olarak biraz eğikti. Yine de, Bayan Hamiliton'un bu dizide oluşturduğu karakterleri ve bu kitapta onlara tanıtılmasını sevdim.