Kaybetmek İstemiyorum-Danielle Steel İnkılap Kitabevi ücretsiz indir

Kaybetmek İstemiyorum-Danielle Steel İnkılap Kitabevi ücretsiz e-kitap indir

Yazar :

Kaybetmek İstemiyorum-Daniele Stel Bir adam, bir kadın, bir çocuk, mutlu bir evlilik. Daphne, her şeyin bir anda ve acı bir biçimde sona ereceğini nereden bilebilirdi ki?. Kendisi ve oğlu için verdiği amansız mücadeleden bir yazar olarak çıkıp başarı merdivenlerini hızla tırmanacağı da hiç aklına gelmemişti. "Kaybetmek İstemiyorum", yaşamın bütün acılarını, ölesiye mutsuzluklara rağmen ayakta kalabilmenin ve aşkın pembe bulutlarının üstünde özgürce uçabilmenin romanı.

Kaybetmek İstemiyorum-Danielle Steel İnkılap Kitabevi kitap indir bedava

 • Yazar:
 • Yayımcı: İNKILAP KİTAPEVİ
 • Yayın tarihi:
 • kapak:
 • Dil:
 • ISBN-10:
 • ISBN-13:
 • boyutlar: Normal Boy
 • Ağırlık:
 • Ciltli:
 • Dizi:
 • sınıf:
 • Yaş:
 • Yazar:
 • Fiyat: 23,50 TL

Kitap eleştirileri

Kaybetmek İstemiyorum-Danielle Steel

gabe53791e14

Mezarlık Kitabı, okumaktan çok zevk aldığım ve büyüleyici bir hikaye, ortaokul öğrencilerinin kesinlikle seveceklerini ve beğeneceklerini hissediyorum. Neil Gaiman'ın bu kitabında gençlere sunacak çok şey var; Karakterlerden başlayarak gösterilen resimlere kadar tamamen genç bir yetişkin romanı. Bod, mezarlık sakinleri tarafından benimsendi ve mezar taşları ve hayaletler arasındaki muhtemel olmayan koşullarda nasıl hayatta kalacağını öğrendi. Bence bu kitabı şaşırtıcı kılan şey, korku ile zekâ arasındaki denge. Bod'un karakteri sayesinde, bu kitabı okuyan öğrenciler Bod'un bir bebekten bir ergene doğru büyüdüğünü göreceğinden, benzersiz bir yaş masalının ortaya çıkışı sergilenmektedir. Bence bu kitap genç okuyucular için faydalı, çünkü okumayı teşvik ediyor ve hayat dersleri veriyor. Ortaokul öğrencilerimin bu kitabı okumasını isterdim çünkü gelişmekte olan gençler için çok uygun olduğunu ve ilgilerini sonuna kadar sürdürmeye devam edeceğini düşünüyorum.

2019-12-16 21:38

adelsan

oldukça iyi, hatta Casey'nin kimsenin yardımını istemediği için sinirime çarptığını sanıyordum. Bu, olup bitenler hakkında bir fikir edinmek için diğer kitapları okumak zorunda olmadığınız tek başına bir stand. Eğer onun kız kardeşi olsaydım, Casey'nin hapishanede çürümesine izin verirdim. Kız kardeşi, Wanda'nın kitabını okudum ve ailesini çocuklara ayırmak zorunda olduğumu hissettim çünkü neler olduğunu bilmiyorlardı.

2019-12-12 07:37

luismonterroza87

Harika okuma Ne kadın!

2019-12-11 16:13

mariefabre

Bu kitap geleneksel anlamda pek bir bilim kurgu değildir. Bu kitap matematiksel semboller, bilimsel prensipler ve hakkında yazılmış kurgusal hikayeler hakkında hayal bile edemeyeceğiniz kurgusal hikayelerdir. Tüm hikayeleri severim ama en sevdiğim şey, çok gelişmiş bir yaratığın ve ilkel balçıktan çıkmamış olan bir aşk hikayesi. Bu kitap kesinlikle rastlantısaldır ve incelikli saçmağın iç içe geçmesine izin vermek için her seferinde hikayeleri okumak en iyisidir.

2019-12-11 14:12

diegoaguilar111

Bu, son iki kışın her birinde sabit bisiklet sürerken okuduğum ve dinlediğim kitaplardan biri. Milton’un kaybolmadan önce cennetin yaratıcı tasvirini seviyorum. Bu pasajlar kendimi hüzünlü hissettiriyor. Kopyamı kütüphanede kullanılmış kitap satışından aldım. Bunu tekrar okumadan önce başka bir tane bulmam gerekecek; benimki de su samuru.

2019-12-11 14:11

Kitap başlığı

Boyut

bağlantı

Kaybetmek İstemiyorum-Danielle Steel okumak itibaren EasyFiles

4.8 mb. indir kitap

Kaybetmek İstemiyorum-Danielle Steel indir itibaren OpenShare

4.4 mb. indir ücretsiz

Kaybetmek İstemiyorum-Danielle Steel indir itibaren WeUpload

4.7 mb. okumak kitap

Kaybetmek İstemiyorum-Danielle Steel indir itibaren LiquidFile

4.2 mb. indir

Kaybetmek İstemiyorum-Danielle Steel İnkılap Kitabevi kitap indir bedava

Kitap başlığı

Boyut

bağlantı

Kaybetmek İstemiyorum-Danielle Steel okumak içinde djvu

4.7 mb. indir DjVu

Kaybetmek İstemiyorum-Danielle Steel indir içinde pdf

4.4 mb. indir pdf

Kaybetmek İstemiyorum-Danielle Steel indir içinde odf

5.2 mb. indir ODF

Kaybetmek İstemiyorum-Danielle Steel indir içinde epub

3.6 mb. indir ePub

İlgili kitaplar

Yeni Çin Astrolojisi

Yazar: İnkılap Kitabevi

Yeni Çin Astrolojisi Çin Astrolojisi ne göre burcunuzun hangisi olduğunu biliyor musunuz? Belki Kaplan Burcu ndansınız, belki de Maymun ya proxy Horoz. Hangi burçtan olursanız olun, bu kitabı largeness şimdiye kadar okuduğunuz fal kitaplarından çok...

Unutulanlar Dışında Yeni Birşey Yok (İnkılap) - Osman Pamukoğlu

Yazar: İnkılap Kitabevi

Unutulanlar Dışında Yeni Birşey Yok (İnkılap) - Osman Pamukoğlu Hakâri ve Kuzey Irak Dağlarındaki Askerler "Siz savaşla ilgilenmeyebilirsiniz, savaş sizinle ilgilenir. Savaş kazananıda yorar. Ölüm her şeyi eşit yapan doğal sonuçturç Ölümden korkmay...

Fransızca Türkçe - Türkçe Fransızca Sözlük

Yazar: İnkılap Kitabevi

Fransızca Türkçe - Türkçe Fransızca Sözlük Dr. Baha Öngel'in hazırladığı bu sözlük, Fransızca eğitim görenlerin yanı sıra, çeviri alanında çalışanların da kolaylıkla yararlanabileceği biçimde hazırlandı. 450 kelimelik bu, Fransızca-Türkçe, Türkçe-...