gabe53791e14

Gabriel Virnig Virnig itibaren Kapellendorf, Almanya itibaren Kapellendorf, Almanya

Okuyucu Gabriel Virnig Virnig itibaren Kapellendorf, Almanya

Gabriel Virnig Virnig itibaren Kapellendorf, Almanya

gabe53791e14

Bu çok hoş bir hikayeydi. Karakter gelişimine inanmakta zorlandım ama Alex Flinn'in yazdığı farklı bakış açısına sahip oldum.

gabe53791e14

Bir kilise kitap kulübü için bu kitabı okudum ve biraz şüpheliydim ... yazı basittir, ancak hikaye gerçek gibi geliyor.

gabe53791e14

Mezarlık Kitabı, okumaktan çok zevk aldığım ve büyüleyici bir hikaye, ortaokul öğrencilerinin kesinlikle seveceklerini ve beğeneceklerini hissediyorum. Neil Gaiman'ın bu kitabında gençlere sunacak çok şey var; Karakterlerden başlayarak gösterilen resimlere kadar tamamen genç bir yetişkin romanı. Bod, mezarlık sakinleri tarafından benimsendi ve mezar taşları ve hayaletler arasındaki muhtemel olmayan koşullarda nasıl hayatta kalacağını öğrendi. Bence bu kitabı şaşırtıcı kılan şey, korku ile zekâ arasındaki denge. Bod'un karakteri sayesinde, bu kitabı okuyan öğrenciler Bod'un bir bebekten bir ergene doğru büyüdüğünü göreceğinden, benzersiz bir yaş masalının ortaya çıkışı sergilenmektedir. Bence bu kitap genç okuyucular için faydalı, çünkü okumayı teşvik ediyor ve hayat dersleri veriyor. Ortaokul öğrencilerimin bu kitabı okumasını isterdim çünkü gelişmekte olan gençler için çok uygun olduğunu ve ilgilerini sonuna kadar sürdürmeye devam edeceğini düşünüyorum.

gabe53791e14

Kitapta hayal kırıklığına uğradım. Hiç bir karakteri bilmedin. Yazma tarzı son derece basit ve odaklanmamıştı. Göçmenlerin genellemelerinin bir özetini okuyormuş gibi hissettim.

gabe53791e14

Bu kitabı bitirmek biraz zamanımı aldı çünkü gecenin belirli bir zamanında huzursuz uyku korkusu nedeniyle Holmes hakkındaki pasajları okuyamadım. Holmes yeni bir genç bayanı dünyasına çekmeyi başardı ve ne kadar aptal olduklarını düşündüm. Ama sonra tekrar onları neyin beklediğini nasıl düşünürlerdi. Kitabın dünya fuarı hakkındaki diğer bölümü de harikaydı. Yine de, binaların çoğunun fuar kapandıktan kısa bir süre sonra yıkılması ve yaratılışıyla ilgili erkek ve kadınların birçoğunun bu kadar kötü başarısızlık, hastalık, ölüm ve kayıp kaderiyle karşılaşması çok utanç verici. Sonu oldukça iç karartıcıydı.

gabe53791e14

Ülke genelinde okula gitmek, anne kızı için bir bellek yorganını tamamlarken, anne ve kızı için bir geçit töreni olur. El yapımı her şeyi sevdiğim için, bu kitap hemen bana hitap etti ve hikaye, bir kız ilk kez kendi başına dışarı çıktığında duymayı beklediğiniz tüm akorları vurdu.

gabe53791e14

I hugged this book when I was done with it. (That's right.) It made me shed a tear at the end which rarely happens. I read it several times.