adelsan

Adel Sanoussi Sanoussi itibaren Sygangue, Mauritius itibaren Sygangue, Mauritius

Okuyucu Adel Sanoussi Sanoussi itibaren Sygangue, Mauritius

Adel Sanoussi Sanoussi itibaren Sygangue, Mauritius

adelsan

oldukça iyi, hatta Casey'nin kimsenin yardımını istemediği için sinirime çarptığını sanıyordum. Bu, olup bitenler hakkında bir fikir edinmek için diğer kitapları okumak zorunda olmadığınız tek başına bir stand. Eğer onun kız kardeşi olsaydım, Casey'nin hapishanede çürümesine izin verirdim. Kız kardeşi, Wanda'nın kitabını okudum ve ailesini çocuklara ayırmak zorunda olduğumu hissettim çünkü neler olduğunu bilmiyorlardı.

adelsan

harika!

adelsan

Elizabeth ve Darcy arzularım için büyük küçük "düzeltme" ...

adelsan

Bu amatör bir çaba. Yazı yarıya kadar şirin ve dilbilgisi ... oy vey. Bu kitabın bir yayıncı tarafından neden seçildiğini düşünebilmemin tek nedeni, o zaman Da Vinci Kodunun raflardan uçmasıydı ve bu kitabın aynı türden olmasıydı.

adelsan

Sevdiğim iki şey: Bryson'un mizahı ve toplam İngilizce büyük bir dweeb gibi hissetmeden keyif alabileceğiniz İngilizce kelimeler ve deyimlerin kökenleri hakkında bilgi (tarihten bahsetmiyorum).

adelsan

komik sevimli kolay okunur. Her ne kadar benim tek şikayet nasıl o bir yetiştirme boyutu ile anna yaptı .... nasıl onu resmedilmiş değil ... ve nasıl st yaptı. anna'dan daha kısa. Ihh! biliyorum bu gerçek hayatta olur .. ama ne romanlar için mükemmel şeyler yapmak değil :)) i gerçekten zevk aldın!

adelsan

The book started out interesting and then just lost my interest in the middle. Just couldn't finish. I do want to know about the couple that was murdered, but just can't finish to get there.