diegoaguilar111

Diego Aguilar Aguilar itibaren Bakrana, Uttarakhand, Hindistan itibaren Bakrana, Uttarakhand, Hindistan

Okuyucu Diego Aguilar Aguilar itibaren Bakrana, Uttarakhand, Hindistan

Diego Aguilar Aguilar itibaren Bakrana, Uttarakhand, Hindistan

diegoaguilar111

Bu, son iki kışın her birinde sabit bisiklet sürerken okuduğum ve dinlediğim kitaplardan biri. Milton’un kaybolmadan önce cennetin yaratıcı tasvirini seviyorum. Bu pasajlar kendimi hüzünlü hissettiriyor. Kopyamı kütüphanede kullanılmış kitap satışından aldım. Bunu tekrar okumadan önce başka bir tane bulmam gerekecek; benimki de su samuru.

diegoaguilar111

Bu kolay, eğlenceli bir okumaydı. Kahramanı, bir araba kazasında (cep telefonu kullanırken) kafa travması yaşadıktan sonra "cep telefonunu kullanırken) kafa travmasından sonra" sol ihmal "denilen bir durum geliştiren yoğun bir kariyer kadını, annesi ve eşidir. solundaki her şeyi fark edemediği için (sol ayağı, sol eli, bir plakanın sol tarafı, bir kitabın bir sayfasının sol yarısı, vs.). (Saçma bir duruma benziyor ve henüz görünüşte göreceli olarak yaygın bir durum ... Doğru ihmal gibi bir şey olup olmadığından da emin değilim ...) Neyse, yazdıklarımdan tahmin edebileceğiniz gibi Elbette, hayatının çılgınca ve tatmin edici olmadığını görmeye geldi ve yabancı annesi, falan filanı ile uzlaşmayı da içeren yeni, yavaşlamış hayatındaki küçük kutsamaların tadını çıkarmaya geldi. Biraz fazla abartıldığını düşündüm .... Sonuçta, erken başlayan Alzheimer hastalığının teşhisi ile boğuşurken, bir kadın hakkında yazan yazarın ilk romanı Still Alice'i tercih ettim. Belki de daha iyiydi çünkü AD daha yaygın bir hastalıktır ve bu nedenle ilişki kurmak daha kolaydır ..... ve Sol İhmal Edilen'in sahip olduğu "zorla mutlu sona" sahip değildi. İhmal Edilen Sol’un mutlaka gerçekçi olmadığı söylenemez; Bu durumu geliştiren birinin daha sonra kahramanın yapacağı yaşam seçimlerini yapması oldukça gerçekçi görünüyor ... sadece bana biraz zorlanmış ve fazla abartılmış hissettirdi.

diegoaguilar111

Kitabı sevdim. Gary'nin kitabı ağlamanı, gülmeni ve hayal etmeni isteyen çok üzgün parçalarla karıştırmasını sevdim. Bazı kısımlar yine de yetişkin.

diegoaguilar111

Saygın bir bilim kurgu yazarı tarafından yapılan kısa kurgu şaşırtıcı koleksiyonu. Özellikle ilginç, her okuyucunun sonunda, bireysel okuyucunun hikayeleri yorumlamasına müdahale etmeyen, ancak daha derin bir anlayış kazandıran "yazar notları" veriyor.

diegoaguilar111

Bir ülke mahallesi, malikânenin efendisi en sonunda geldiğinde, kendisiyle evli bir çift, zarif ama sert bir beyefendi ve burnunu herkese bakan ve onun için en iyi eş olduğuna inanan zarif bir kız kardeşi getirerek gecikmiş durumda. sert beyefendi. Yine de, Elizabeth adında biraz sade ama esprili bir kadın, yürüyüş sırasında kötü hava koşullarında bir süre malikanede kalmaya zorlandığında giderek daha belirgin hale gelen, etkilerinin asıl nesnesidir. Tanıdık geliyor mu? Tamam, bu yüzden zarif bayan malikanenin kız kardeşinin efendisi değil ve Elizabeth kalbi kırıldığında Londra'daki bir mevsiminden sert bir beyefendiyi tanıyan bir hükümet / refakatçi. malikanede sıkışıp kalmak o kadar da önemli değil. Ama gerçekten? Tesadüf için biraz fazla.

diegoaguilar111

Bu kitap olmadan Mısır'dan kurtulmazdım.

diegoaguilar111

Sevdim

diegoaguilar111

Bu kitabı seviyorum!

diegoaguilar111

Kahramanı Keith Landry, batı Ohio'daki memleketi Spencerville'e geri döner. Güvensizliğin istekli olarak askıya alınması, genellikle iyi yazılmış bir kurgunun tadını çıkarmak için gerekli bir gerekliliktir. Bu, Washington DC ve Avrupa'nın güç merkezlerinden soğuk bir savaşçının dönüşünün hikayesidir. (Bu hikaye, İslami terörizmin ve batı hükümetlerine yönelik tehditlerin yükselmesinden çok önce, telif hakkı 1994'tür). Soğuk savaşçı, bölgede sadece uzak bir ailenin kalmasına rağmen, batı Ohio'da bir tarım topluluğuna geri dönüyor. Lise sevgilisi bölgede kaldı ve yerel polis şefiyle evli. Polis şefi bu hikayenin kötü adamı ve ilçeye ve aslında devlete ulaşımı çok yaygın. İlginç, ama ezici bir şekilde büyüleyici değil. DeMille iyi yazıyor, ancak yetenekleri diğer eserlerde daha iyi hizmet edildi.

diegoaguilar111

Bunu geçen yıl nörobiyoloji dersim için okumak zorunda kaldım ve ilk başta LAME'ye roman şeklinde küçük bir ders kitabı gibiydim, ama hiç de öyle değil. Bazı hikayeler önceden ve / veya teknik şeyler tarafından takip edilir (bu da ilginç iseniz, ilginçtir), ancak her şey adamın gördüğü tüm bu klinik vakalardır. Ve pano tarzında da değil. Hepsi kısa öyküler; bazıları komik (başlık hikayesi adam karısını bir şapka için gerçekten yanlış anladı); bazıları 50'li yıllarda hala asker olduğunu düşünen ve neden evde olduğunu anlamayan bir adam gibi anlaşılır bir şekilde biraz daha üzücü. Başka hiçbir şey yoksa, bu anlayışlı.

diegoaguilar111

Fantastik gizemli kitap. Sadece Kinsey Millhone'u sevmelisin.

diegoaguilar111

This was the first Tom Robbins book I ever read. Loved it! All of his books are well worth the time. He writes the best metaphors/similies.