mariefabre

Marie Fabre Fabre itibaren Portachuelo, Bolivya itibaren Portachuelo, Bolivya

Okuyucu Marie Fabre Fabre itibaren Portachuelo, Bolivya

Marie Fabre Fabre itibaren Portachuelo, Bolivya

mariefabre

Öncelikle temiz çıkmalıyım ve bir yayıncılık şirketini yönetirken tekrar bahsetmeliyim, birkaç Jack Everett ve David Coles romanı yayınladık. Jack ayrıca özellikle bu romanı incelememi istedi, bu yüzden söylediklerimi bir tuz tuzu ile alın. Bunun dışında, Britanya’da ayarlanmış zamanında terörist bir gerilim filmi. En son olayların artması, bu kitapta belirtilenler gibi olayları görmenin çok uzağında değil. Hikaye, son derece dramatik bir terörist saldırının ve bundan sonraki sonuçların anlatılmasıdır. Bu, yazarların bu eylemin arkasındaki nedenleri görmesinin yanı sıra bir çözüm önerisi konusunda çok kesin bir olasılık sunar. Her ikisine de katılabilirsiniz veya katılmayabilirsiniz, ancak düşünmenizde duraksamaya neden olur. Bu tür hikayelerden hoşlanıyorsanız, eğlenceli bir okumadır.

mariefabre

Bu kitap geleneksel anlamda pek bir bilim kurgu değildir. Bu kitap matematiksel semboller, bilimsel prensipler ve hakkında yazılmış kurgusal hikayeler hakkında hayal bile edemeyeceğiniz kurgusal hikayelerdir. Tüm hikayeleri severim ama en sevdiğim şey, çok gelişmiş bir yaratığın ve ilkel balçıktan çıkmamış olan bir aşk hikayesi. Bu kitap kesinlikle rastlantısaldır ve incelikli saçmağın iç içe geçmesine izin vermek için her seferinde hikayeleri okumak en iyisidir.

mariefabre

Kesinlikle okuduğum en güzel yazı yazma kitabı.

mariefabre

Bu kitabı SEVDİM! Aşağı koyamadım. Bir süredir böyle bir kitap okudum. Kitap siparişini gerçekten ucuza aldım ve deneyeceğimi düşündüm. Seride kesinlikle daha fazlasını elde edeceğim.

mariefabre

Bunu tekrar ziyaret etmeye karar verdim. Çok eğlendim ve itiraf etmeliyim ki, hatırladığımdan çok daha hafif. Diğer kitaplarından kelime kelimesi deneyimleri de vardı. Bununla birlikte, tatlı, kişisel anları vardır ve özellikle şiirin katılımı zevk aldım. Hızlı okuma ve diğer kitaplarında bulunan güçten yoksun olsa da, ağırlığını hala taşıyor.

mariefabre

Kurt Vonnegut, 50'li yıllardan beri ateşli bir yaşlı adam gibi davrandı (bugün dünyayla ilgili birkaç problemden daha fazlası var, yessiree). Ülkesi Olmayan Bir Adam Yazıldığında, vücudu kişiliğini yeni yakaladı! Bu adamla pek ortak bir noktam yok, ama bunu geçebilecek kadar esprili ve komik. Bu kitap uzun, 160 sayfalık bir gömlek dizisi gibi görünüyor. Buradaki diğer tüm cümle kendi başlarına çıkarılabilir ve hala parlak bir şekilde parlayabilir (ve Kurt Vonnegut'un "Alıntılar" sayfasına göre, tam olarak bu olmuş gibi görünüyor). Vonnegut'un söyleyecek kadar çığır açıcı bir şeyi yok (görüşlerini "liberal yanlış tercüman" ile özetleyebilirsiniz), ancak yine de iyi olduğunu söylüyor. Siyasi ve sosyal bir manifesto olarak, en iyisi değil. Vonnegut, hem herkesten nefret eder hem de insanlara umut vermez, ancak paradoksu olarak torunları için geleceğe inanır ve aynı şekilde hissetmeyen kimselere dehşete düşürülür. Ayrıca, Soğuk Savaş işinin sona erdiği o işin tamamını duymadı ve H-bombalarını defalarca gündeme getirdi, sanki tek bir yaşayan ruh bir Nükleer Savaşın on yıllardır büyük bir fikir olacağını düşünüyordu. Fakat eğer Vonnegut'tan hoşlanıyorsanız, bu DAHA FAZLA Vonnegut ve önemli olan da bu. Ne yazık ki, bu kitap 2005 yılında teröristlerle ilgili (tatlı ve asil) yorumlarını haklı gösterecek ipucu bırakmıyor. Bu kitabın bunu açıklığa kavuştuğunu umuyordum, biraz, ama bu okumadan önceki gibi bir gizem kadar büyük.

mariefabre

Translating...

mariefabre

Perili, güçlü, dahi, en sevdiğim kısa öykü yazarım ve eserlerim eller aşağı. Karakterizasyonlar, katmanlar, sembolizm, düzen, tüm mükemmellik ve tekrar tekrar okunabilen hikayeler yaratır.

mariefabre

Bu kitabın nasıl cazip bir film olabileceğini görebiliyordum, ancak ne yazık ki bu kadar basılı değil. Aşırılıktan uzaklaşan ve büyüyen bir Filistinli kız hakkında bu, iyi hissettiren bir hikaye (ya da vatansız ve perişan bir milletin yaşayabileceği herhangi bir hikaye kadar iyi hissetmek). Jebreal'in yazısı sade ve açıktır, ancak bu yazma tarzı hikayeye uyar. Yazar, bir hikaye anlatmak kadar hikaye anlatmaktan endişelenmiyor ve çok ortalama bir şekilde başarılı oluyor. Ne iyi ne de kötüdür, ancak sindirilebilir bitlerde bir ulusun ve birçoğunun aşina olamayacağı bir insanın hikayesini sunar. Şahsen, ana karakter Miral'i annesinden çok daha az ilginç buldum, daha zarar görmüş ve savunmasız ve çok katmanlı bir karakter. Bu yüzden kitap, sıkıntıya sokulan Miral'a odaklanmaya başladığında. Bu kitap, tutkularda, tutumlarında ve yaşam tercihlerinde birbirinden çok farklı ve bu etkileşim güzel.

mariefabre

Çok neşeli.

mariefabre

Bu Redwall serisinin en sevdiğim oyunlarından biri. Belki benim favorim.

mariefabre

Çok üzücü.

mariefabre

Bunu okuduktan sonra McCuller'in kitaplarından daha fazlasını okumak istedim ... Güzel bir kitap ama daha fazlasını söylemek için çok uzun zaman önce bitirdi ..

mariefabre

creepy as hell

mariefabre

A biography of eccentric fictional characters.