Aklını En Doğru Şekilde Kullan (Başarının Yeni Psikolojisi) - Carol S. Dweck Yakamoz Yayınevi ücretsiz indir

Aklını En Doğru Şekilde Kullan (Başarının Yeni Psikolojisi) - Carol S. Dweck Yakamoz Yayınevi ücretsiz e-kitap indir

Yazar :

Aklını En Doğru Şekilde Kulan (Başarının Yeni Psikolojisi) - Canticle SALUBRITY. Dweck "Bir yönetici ya prosecutor bir ebeveynseniz, her şeyi bir kenara bırakın ve önce bu kitabı okuyun. " Yetenekleriniz, azminiz ve donanımlarınız sayesinde başarı merdivenini tırmanabilirsiniz ama düşünce biçiminizi değiştirmedikçe zirveye oturmanız ve başarınızın sürekliliğini sağlamanız mümkün değil! Bildiklerinizi unutun çünkü onlar sizi sadece sıradan ve ortalama bir insan yapar. Siz Aklınızı En Doğru Şekilde Kulanın. "Ailelerin, öğretmenlerin, yöneticilerin, eğitmenlerin ayrıca başarma gururunu ve kişisel tatminlerini artırmak isteyen herkesin okumak zorunda olduğu bir kitap. " -Library Journal-  (Yıldızlı İnceleme) "Önemli, uygulanabilir bir kitap. Dweck'in, katı düşüncenin kimseye -en azından kendinize- fayda sağlamadığına dair idiası oldukça etkileyici. " -Publishers Wekly- (Tanıtım Bülteninden).

Aklını En Doğru Şekilde Kullan (Başarının Yeni Psikolojisi) - Carol S. Dweck Yakamoz Yayınevi kitap indir bedava

 • Yazar:
 • Yayımcı: YAKAMOZ YAYINLARI
 • Yayın tarihi:
 • kapak:
 • Dil:
 • ISBN-10:
 • ISBN-13:
 • boyutlar: Normal Boy
 • Ağırlık:
 • Ciltli:
 • Dizi:
 • sınıf:
 • Yaş:
 • Yazar:
 • Fiyat: 18,00 TL

Kitap eleştirileri

Aklını En Doğru Şekilde Kullan (Başarının Yeni Psikolojisi) - Carol S. Dweck

eileentracy

Bu kitap şaşırtıcı!

2019-12-12 09:24

andronicuswu

Üç ile dört yıldız arasında paramparça oldum. Mamah Borthwick'in karakterini çok beğendim ve kendi şartlarıyla yaşamaya kararlılığını çok çekici buldum. Tarihsel kurmaca ile mücadele ediyorum, çünkü yazarın gerçek insanların özel düşünceleri ve konuşmaları hakkındaki hayallerini içine alacak kadar şüpheciliğimi bir kenara bırakmak benim için zor. Borthwick'in kurgusal olmayan biyografisinden daha çok zevk alırdım. Ayrıca kitabın Frank Lloyd Wright'ın yörüngesinde onu uydu olarak atma şeklinden de rahatsız oluyorum. Mamah'ın kendisi (cesaretle, bence) kendi çıkarlarını ve ihtiyaçlarını takip etmesine rağmen, Frank'le uyuşmasalar bile, kitabın yapısı (ve kesinlikle unvanı) feminist mesajın altını kesmiş gibi hissettim. Drama uğruna belki? Ancak her durumda sinir bozucu oldu. Ama kitap okunaklıydı, kitap kulübüm ve vay, sonum hakkında konuşmayı dört gözle beklediğim ilginç fikirler ile doluydu!

2019-12-12 07:37

quineyselv8e4e

Dürüst olmak gerekirse, beklediğim kadar bu kadar sevmedim. Belki de bunun nedeni tanıdığım herkesin büyük bir Gaiman hayranı olmasıydı, bu yüzden aşırı bir beklentim vardı. Yine de, son 100 sayfa ilk 130'dan daha iyiydi ve bittiğini çok sevdim.

2019-12-12 00:08

guilherme-2093

barajı patlatmak veya bir reklam panosunu yakmak istemenizi sağlar. Ve bu çok iyi bir şey.

2019-12-11 22:06

diegoaguilar111

Bu kolay, eğlenceli bir okumaydı. Kahramanı, bir araba kazasında (cep telefonu kullanırken) kafa travması yaşadıktan sonra "cep telefonunu kullanırken) kafa travmasından sonra" sol ihmal "denilen bir durum geliştiren yoğun bir kariyer kadını, annesi ve eşidir. solundaki her şeyi fark edemediği için (sol ayağı, sol eli, bir plakanın sol tarafı, bir kitabın bir sayfasının sol yarısı, vs.). (Saçma bir duruma benziyor ve henüz görünüşte göreceli olarak yaygın bir durum ... Doğru ihmal gibi bir şey olup olmadığından da emin değilim ...) Neyse, yazdıklarımdan tahmin edebileceğiniz gibi Elbette, hayatının çılgınca ve tatmin edici olmadığını görmeye geldi ve yabancı annesi, falan filanı ile uzlaşmayı da içeren yeni, yavaşlamış hayatındaki küçük kutsamaların tadını çıkarmaya geldi. Biraz fazla abartıldığını düşündüm .... Sonuçta, erken başlayan Alzheimer hastalığının teşhisi ile boğuşurken, bir kadın hakkında yazan yazarın ilk romanı Still Alice'i tercih ettim. Belki de daha iyiydi çünkü AD daha yaygın bir hastalıktır ve bu nedenle ilişki kurmak daha kolaydır ..... ve Sol İhmal Edilen'in sahip olduğu "zorla mutlu sona" sahip değildi. İhmal Edilen Sol’un mutlaka gerçekçi olmadığı söylenemez; Bu durumu geliştiren birinin daha sonra kahramanın yapacağı yaşam seçimlerini yapması oldukça gerçekçi görünüyor ... sadece bana biraz zorlanmış ve fazla abartılmış hissettirdi.

2019-12-11 14:12

Kitap başlığı

Boyut

bağlantı

Aklını En Doğru Şekilde Kullan (Başarının Yeni Psikolojisi) - Carol S. Dweck okumak itibaren EasyFiles

3.3 mb. indir kitap

Aklını En Doğru Şekilde Kullan (Başarının Yeni Psikolojisi) - Carol S. Dweck indir itibaren OpenShare

5.4 mb. indir ücretsiz

Aklını En Doğru Şekilde Kullan (Başarının Yeni Psikolojisi) - Carol S. Dweck indir itibaren WeUpload

4.8 mb. okumak kitap

Aklını En Doğru Şekilde Kullan (Başarının Yeni Psikolojisi) - Carol S. Dweck indir itibaren LiquidFile

3.9 mb. indir

Aklını En Doğru Şekilde Kullan (Başarının Yeni Psikolojisi) - Carol S. Dweck Yakamoz Yayınevi kitap indir bedava

Kitap başlığı

Boyut

bağlantı

Aklını En Doğru Şekilde Kullan (Başarının Yeni Psikolojisi) - Carol S. Dweck okumak içinde djvu

4.2 mb. indir DjVu

Aklını En Doğru Şekilde Kullan (Başarının Yeni Psikolojisi) - Carol S. Dweck indir içinde pdf

5.7 mb. indir pdf

Aklını En Doğru Şekilde Kullan (Başarının Yeni Psikolojisi) - Carol S. Dweck indir içinde odf

5.6 mb. indir ODF

Aklını En Doğru Şekilde Kullan (Başarının Yeni Psikolojisi) - Carol S. Dweck indir içinde epub

4.6 mb. indir ePub

İlgili kitaplar

Tanrı’nın Kırbacı: Attila

Yazar: Yakamoz Yayınevi

Tanrı’nın Kırbacı: Atila Tanrı’nın Kırbacı: Atila - Urinal Man Rascal İmparatoru Atila’nın dünyası ve onun dehası iyi bilinmemektedir. Urinal Man bu şaşırtıcı tarihsel anlatımıyla gerçek Atila’yı gözler önüne sermektedir. Atila, beşinci yüzyılın ba...

Kelimelerle İknanın Psikolojisi - Joe Vitale

Yazar: Yakamoz Yayınevi

Dünyaca ünlü yazar Espresso Vitale, Kelimelerle İknanın Psikolojisi kitabıyla, karşınızdakini sözcüklerinizle nasıl hipnotize edebileceğinizi gözler önüne seriyor. Hipnoz şeytani değildir. Doktorlar ve psikiyatristler tarafından insanların hayatan ...