eileentracy

Eileen Tracy Tracy itibaren Yarishnevo, Ivanovskaya oblast', Rusya, 155023 itibaren Yarishnevo, Ivanovskaya oblast', Rusya, 155023

Okuyucu Eileen Tracy Tracy itibaren Yarishnevo, Ivanovskaya oblast', Rusya, 155023

Eileen Tracy Tracy itibaren Yarishnevo, Ivanovskaya oblast', Rusya, 155023

eileentracy

Bu kitap şaşırtıcı!

eileentracy

2 1/2 yıldız. Kötü değildi ama kitabımda üç yıldız hak etmedi. Kolay ışık okunuyor. Klasik bir hikaye üzerine farklı şeyler okumak ilginçtir, özellikle hem güzel hem de canavar olarak bilinen, hemfikir olanlar için önerilen.

eileentracy

Translating...

eileentracy

Beni götüren çok sevimli ve tatlı bir masal.

eileentracy

Bu harikaydı. Ses sürümü James Earl Jones (inanıyorum) tarafından yapıldı ve gerçek değildi. Hikaye hem klasik hem de çocuklar ve yetişkinler için uygundur. Böyle eğlence!

eileentracy

Takip etmek gerçekten kolay. Dummies için fotoğraflar.

eileentracy

"Güneş ışığında koştular, elbiselerini nemli cildine basan kendi esintilerini yarattılar. Soğutma sözü veren dört kilitli ağaçtan bir kareye ulaştılar; dudak teri tatmak ve vahşiliği düşünmek için gölgeye fırladılar. aniden onlara geldim "şimdiye kadar toni tarafından en sevdiğim. nefes kesen ve gönülden ve aynı anda yüksek sesle komik gülmek. Morrison hızla en sevdiğim yazar oluyor ... ne olduğunu bilmiyorum, ama içimdeki bir şeye derinden dokunuyor, HİSSEDİYORUM ...

eileentracy

Niet direct een boek wat ik zou aanbevelen. Het is interessant bij vlagen, maar gaat toch uiteindelijk over een aantal nerds, die al het mogelijke doen om hun vermogen tot onthouden op te voeren om er dan in het dagelijkse leven niets aan hebben. Ik wist nooit, dat er een heel wedstrijd circuit is waar deelnemers europees, amerilaans of wereldkampioen "herinneren" kunnen worden. De trucs, die ze gebruiken dateren uit de tijd, dat er nauwelijks boeken warn en dus de mogelijkheden om even iets op te zoeken ontbraken. dus richtte je dan een "memory palace" in je hoofd in om van alles en nog wat te onthouden. Wij zoeken dat even op op Google etc. Het is natuurlijk niet helemaal onzin: het kan geen kwaad als schoolkinderen een aantal zaken gewoon uit hun hoofd leren. En misschien zijn deze trucs dan wel handig. Het boek is wel erg levendig geschreven. De schrijver is journalist en heeft om dit boek te schrijven een jaarlang getraind en in dat jaar het amerikaanse kampioenschap gewonnen.