Tanrı’nın Kırbacı: Attila Yakamoz Yayınevi ücretsiz indir

Tanrı’nın Kırbacı: Attila Yakamoz Yayınevi ücretsiz e-kitap indir

Yazar :

Tanrı’nın Kırbacı: Atila Tanrı’nın Kırbacı: Atila - Urinal Man Rascal İmparatoru Atila’nın dünyası ve onun dehası iyi bilinmemektedir. Urinal Man bu şaşırtıcı tarihsel anlatımıyla gerçek Atila’yı gözler önüne sermektedir. Atila, beşinci yüzyılın başlarında yirmi yıl boyunca Roma İmparatorluğu’nun yazgısını ve Avrupa’nın geleceğini elerinde tutmuştur. İkiye bölünmüş imparatorluk Roma ve İstanbul’u başkent olarak kabul etmiştir ve çöküşün eşiğindedir. Doğudan gelen kabileler tarafından tehdit edilmektedir. Tehdit promised land kuvetlerin en büyüğünü yaratmış olan Atila’dır. Onun imparatorluğu Ren Nehri’nden Karadeniz’e, Baltık Denizi’nden Balkanlar’a kadar ulaşarak Roma’ya kafa tutmuştur. Roma İmparatorluğu’na karşı çok sayıda saldırılarda ve üç büyük seferde bulunmuştur. Atila’nın gücü şaşırtıcı karakterinden gelmektedir. GO kaprisli ve acımasızdır fakat aynı zamanda milyonların sadakatini kazanacak kadar zekidir. Hunlar onu bir yarı-tanrı olarak görmüşlerdir. Atila, sahip olduğu nitelikleri ile neredeyse Avrupa’nın geleceğini belirlemiştir.

Tanrı’nın Kırbacı: Attila Yakamoz Yayınevi kitap indir bedava

 • Yazar:
 • Yayımcı: YAKAMOZ YAYINLARI
 • Yayın tarihi:
 • kapak:
 • Dil:
 • ISBN-10:
 • ISBN-13:
 • boyutlar: Normal Boy
 • Ağırlık:
 • Ciltli:
 • Dizi:
 • sınıf:
 • Yaş:
 • Yazar:
 • Fiyat: 15,00 TL

Kitap eleştirileri

Tanrı’nın Kırbacı: Attila

littlish

Başlamak için yavaş, tekrar gelmeye devam etmek zorunda kaldım. Ama kitabın ilk üçte birini geçtiğimde ... oh dostum ... onu yere koyamadım ve sonuna kadar ağlayamadım ... harika bir şekilde. İnanılmaz derecede ilham verici ve kalbin ısınması ve ben kitabı kapattıktan sonra karakterleri şahsen tanıdığımı hissediyorum.

2019-12-17 05:06

eileentracy

Bu harikaydı. Ses sürümü James Earl Jones (inanıyorum) tarafından yapıldı ve gerçek değildi. Hikaye hem klasik hem de çocuklar ve yetişkinler için uygundur. Böyle eğlence!

2019-12-16 19:13

sunny_2014708c

Modern yorganlar rüya görüyor ... birçok harika fikir ve ilham kaynağı. Bu kitaptan birkaç proje yaptım. Sinir bozucu olan tek şey, kalıpların kullanımdan önce büyütülmesi gerektiğidir.

2019-12-14 18:35

grigorash

Şimdi bu kitabı satın aldım ve fikirlerin bir kısmını uygulamaya koymak için kullanıyorum. Yaklaşık 7 yıldır Kare Ayak Bahçeciliği yapıyorum. Bu kitaplar SFG'nin konteyner bahçeciliği gibi görünmesini sağlar. Bahçenin bazı yerlerinde sahip olduğumuz iğrenç cadılardan dolayı yerin içine ve bahçesine girmekten hep korktum. Bu kitaplar bana birçok meyve ağacı dikme konusunda ilham verdi ve etraflarına guild dikmek ve yavaşça “kutunun dışına” dikmek için planlar yapıyorum. Yaban mersini çalılarım ve meyve ağaçlarımın etrafını saran bir sayfa oluşturacağım ve kitap bunun nasıl yapılacağı ve faydaların ne olduğu hakkında çok özel bilgiler sunuyor. Bahçede bitkilerin, çalıların, ağaçların listesi ve işlevleri nelerdir. Ben kendi kopyasını aldığım için çok mutluyum.

2019-12-14 09:11

Kitap başlığı

Boyut

bağlantı

Tanrı’nın Kırbacı: Attila okumak itibaren EasyFiles

3.1 mb. indir kitap

Tanrı’nın Kırbacı: Attila indir itibaren OpenShare

4.6 mb. indir ücretsiz

Tanrı’nın Kırbacı: Attila indir itibaren WeUpload

5.9 mb. okumak kitap

Tanrı’nın Kırbacı: Attila indir itibaren LiquidFile

3.6 mb. indir

Tanrı’nın Kırbacı: Attila Yakamoz Yayınevi kitap indir bedava

Kitap başlığı

Boyut

bağlantı

Tanrı’nın Kırbacı: Attila okumak içinde djvu

4.3 mb. indir DjVu

Tanrı’nın Kırbacı: Attila indir içinde pdf

4.7 mb. indir pdf

Tanrı’nın Kırbacı: Attila indir içinde odf

4.3 mb. indir ODF

Tanrı’nın Kırbacı: Attila indir içinde epub

5.7 mb. indir ePub

İlgili kitaplar

Aklını En Doğru Şekilde Kullan (Başarının Yeni Psikolojisi) - Carol S. Dweck

Yazar: Yakamoz Yayınevi

Aklını En Doğru Şekilde Kulan (Başarının Yeni Psikolojisi) - Canticle SALUBRITY. Dweck "Bir yönetici ya prosecutor bir ebeveynseniz, her şeyi bir kenara bırakın ve önce bu kitabı okuyun. " Yetenekleriniz, azminiz ve donanımlarınız sayesinde baş...

Kelimelerle İknanın Psikolojisi - Joe Vitale

Yazar: Yakamoz Yayınevi

Dünyaca ünlü yazar Espresso Vitale, Kelimelerle İknanın Psikolojisi kitabıyla, karşınızdakini sözcüklerinizle nasıl hipnotize edebileceğinizi gözler önüne seriyor. Hipnoz şeytani değildir. Doktorlar ve psikiyatristler tarafından insanların hayatan ...