littlish

Alicia Ruth Ruth itibaren Ballidu WA 6606, Avustralya itibaren Ballidu WA 6606, Avustralya

Okuyucu Alicia Ruth Ruth itibaren Ballidu WA 6606, Avustralya

Alicia Ruth Ruth itibaren Ballidu WA 6606, Avustralya

littlish

Bugünün genç kahramanı ile, bu bazen genç yetişkinler için bir Kay çabası gibi okuyor - Bazen çok fazla çaba harcadığı halde (argo ve pop kültür referansları bazen çok zordu), hafifçe kastetmedi. Üyelerin birbirlerinin daha resmi ve epik eserlerindeki derinliklerinde hafifliği ile birbirlerini kızdırdığı sıcak, zeki bir aile yaratmayı başarır. Kay, daha önceki bir eserde modern ve efsaneyi düzeltmeye çalıştı (Fionavar Goblen; aklında tut). Çarpışmanın her iki dünyada da yankılanmalarını burada daha zarif ve gerçekçi bir şekilde yaptım. Kavşak gerçekten iki ayardan iki masal arasında daha fazladır; Kitaptaki karakterler, başkalarının hikayelerine girmelerine bile atıfta bulunur. Bu ufku sevdim: çarpıştığımız hikayelerden birinin görünmeyenlerin ötesine uzandığı hissi. Ends, önceki kitaplarda olduğu gibi zorunlu bir şekilde tıkanmamıştı, ancak bunun yerine ilerlemesine izin verildi. Bu anlamda, YA perspektifine rağmen, bunun Kay'ın daha olgun eserlerinden biri olduğunu söyleyebilirsiniz.

littlish

Başlamak için yavaş, tekrar gelmeye devam etmek zorunda kaldım. Ama kitabın ilk üçte birini geçtiğimde ... oh dostum ... onu yere koyamadım ve sonuna kadar ağlayamadım ... harika bir şekilde. İnanılmaz derecede ilham verici ve kalbin ısınması ve ben kitabı kapattıktan sonra karakterleri şahsen tanıdığımı hissediyorum.

littlish

Bilişsel terapi ve nasıl çalıştığı hakkında fantastik istatistikler. GERÇEKTEN ilginç okuma. Eğitim ve EĞLENCE!

littlish

Harika bir okuma! 4 ve 1/2 yapabilseydim. Tanrı akışı ve çok hareket.

littlish

Trixie Belden, Nancy Drew ve Hardy Boys, çocukluğumda tercih ettiğim gizemli dizilerdi. Gizemlere o kadar bağlandım ki, kendi formülümü bile yapmaya çalıştım, aynı formül yöntemlerinden açıkça ilham alan kapaklar, çizimler ve başlıklar ile. Her neyse, bu kitabın favorilerimden biri olduğunu hatırlıyorum; Bence diğerlerinden daha komikti. Ve Karayip Korsanları'nın popülaritesiyle, çocuklarla bir hit olacağından eminim. Bir yan not olarak, Trixie Belden'in ilk kitapta (biri bilinen biri diğeri beklenmedik biri) iki milyonerle arkadaşlık etmesini oldukça uygun buldum; sanırım daha heyecan verici maceralar ve yerliler sağladı.

littlish

Bunu gençken okudum ve hatırlamıyorum.

littlish

Too drawn out. For all the time we spent waiting for it to come out ( 6 years is it?), the story has not advanced much

littlish

Interesting book about different culture...a little too much detail about family...got lost following who was who but it was a good story with surprise ending but felt it ended too abruptly.