quineyselv8e4e

Selvyn Quiney Quiney itibaren Dinner Plain VIC 3898, Avustralya itibaren Dinner Plain VIC 3898, Avustralya

Okuyucu Selvyn Quiney Quiney itibaren Dinner Plain VIC 3898, Avustralya

Selvyn Quiney Quiney itibaren Dinner Plain VIC 3898, Avustralya

quineyselv8e4e

Bir freebie için fena değil.

quineyselv8e4e

Açıklamalı Lolita: Gözden Geçirilmiş ve Güncellenme (Vintaj) Vladimir Nabokov (1991)

quineyselv8e4e

Dürüst olmak gerekirse, beklediğim kadar bu kadar sevmedim. Belki de bunun nedeni tanıdığım herkesin büyük bir Gaiman hayranı olmasıydı, bu yüzden aşırı bir beklentim vardı. Yine de, son 100 sayfa ilk 130'dan daha iyiydi ve bittiğini çok sevdim.

quineyselv8e4e

En sevdiğim karakterler her zaman kulübenin zekayla ilgili en keskin araçları değiller, ama onlar her zaman en inanılmaz rapier zekâsına sahipler. Charley Davidson beni ilk sayfadan güldürdü. Bazı Grim Reaper :) Ne şaşırtıcı bir ilk yazar!

quineyselv8e4e

Bu, herkesin okumasını diliyorum, yalnızca Tanrı Sözü ikinci olan, bir kitap. Son.

quineyselv8e4e

Hala sağlam bir 3 yıldızlı kitap.

quineyselv8e4e

Pretties'i sevdim, yaptım. Ama Tally'nin kişisel gelişim sorunları ve sonunda drama ile tekrar tekrar Çirkinler okuyormuş gibi hissetmeye başladım. Pretties'te, çoğunlukla bir koyun olmak yerine kendiniz için düşünme fikrinin yanı sıra, azınlıkları sömüren çoğunluk nüfusu hakkında da bir dizi önemli felsefi argüman var, ancak potansiyel etkileri düz düşüyor. İnşallah bu Özel hikayenin sadece bir başka hikayesi değildir.

quineyselv8e4e

Bu, Louis Sachar'ın HOLES dizisidir. İçinde gerçekten Stanley yok, ama koltukaltı. Bu, Yeşil Göl Kampındaki diğer kampçılardan biriydi, ancak evdeyken. Konser biletleri (çoğunlukla X-Ray) alıp satan insanları dolandırıyor ve şarkıcıyla bir bütünlük içinde bitiyor. Hoşuma gitti ve hızlı bir okuma oldu.

quineyselv8e4e

Stevens'tan bir başka daha yoğun gerilim filmi! Bu Stevens'ın ikinci romanı, ilk olarak "Hala Kayıp". 'Asla Bilmiyorum', hayal kırıklığına uğratmayacak bir başka isabet. Stevens'ın yazısıyla ilgili sevdiğim şeylerden biri, ortalama bir durumu nasıl aldığı ve okuyucuyu o kadar cazip bir şekilde döndürdüğüdür. Eğer zorlayıcı bir hikaye arıyorsanız, bu sizi daha fazlası için geri getirecektir, o zaman 'Asla Bilmiyorum' i öneririm! Peşin kopya için Firstreads'e teşekkürler, harikaydı! Stevens'tan gelecek hikayeleri bekliyorum!

quineyselv8e4e

Charlie ve Çikolata Fabrikası çok iyi bir kitaptı. Kitabın planını seviyorum çünkü okuyucuya bir şeyler öğretti. Yanlış olan her şey için sonuçlar olacaktır. Bu kitapla ilgili sevdiğim bir diğer şey de karakter oldu. Kitaptaki her çocuğun Willy Wonka da dahil olmak üzere kendi sorunları vardı. Bu kitabın son unsuru kitaptaki Fantastik unsurlardı. Willy Wonka'nın fabrikası yeterince harikaydı. Charlie ve Çikolata Fabrikası'nın kitabı çok güzeldi. Willy Wonkawa fabrikasını devralacak doğru çocuğu arıyor. Her çocuğun kendi sorunu vardı. Çocukların hepsi fabrikasında olan bir şeyden etkilenmişti. Charlie hariç her şey cazip geldi. Charlie, Willy Wonka'nın fabrikası olarak ödüllendirildi. Kitaptaki karakterler, özellikle de Charlie'nin kitaptaki rolünü oynayan büyük karakterler olan boo'nun büyük bir parçasıydı. Fakir olmasına rağmen tüm çocukların en alçakgönüllüüydü. Augustus Gloop açgözlü ve ilk kaybedilen kişi oldu. Menekşe çiğneme sakızını durduramayacağı için kaybeden ortalama bir kendini beğenmiş kız ve sonuç olarak bir yabanmersini haline geldi. Rarooka, kötü bir yumurta olduğu için çöp atışlarından aşağı inen şımarık bir velet. Mike T.V. çok küçük bir çocuğa dönüştü. Willy Wonka sadece deliydi. Kitaptaki Fantastik Unsurlar harika idi. Oompa Loompa'nın Loompa Land'den gelmesi. Yenilebilir bir fabrika, tüm şekeri yiyebileceğiniz bütün bir oda. Çocuklarla ilgili tüm problemler ve neler yaşamak zorunda oldukları Violet, yabanmersini ve Rarooka çöp atışına iniyor. Bu unsurlar en iyi kitapların delisidir. Charlie ve Çikolata Fabrikası harika bir kitaptı. Arsa harikaydı, karakter okuyucunun fabrikasında ne kadar uzun süre dayanacağını değerlendirmesini sağlayabilirdi. Fantastik unsurlar kitabı harika yaptı. Bu benim en sevdiğim kitaplardan biriydi.