andronicuswu

Chris Chan Chan itibaren Chesney Vale VIC 3725, Avustralya itibaren Chesney Vale VIC 3725, Avustralya

Okuyucu Chris Chan Chan itibaren Chesney Vale VIC 3725, Avustralya

Chris Chan Chan itibaren Chesney Vale VIC 3725, Avustralya

andronicuswu

Genel olarak, daha çok Julia'nın bakış açısı nedeniyle, ilk kitaptan daha çok hoşuma gitti. Gereksiz cinsel saldırı olduğunu düşündüğüm şeyle ilgili sorunum vardı, çünkü aynı şey onsuz başarılabilirdi.

andronicuswu

Üç ile dört yıldız arasında paramparça oldum. Mamah Borthwick'in karakterini çok beğendim ve kendi şartlarıyla yaşamaya kararlılığını çok çekici buldum. Tarihsel kurmaca ile mücadele ediyorum, çünkü yazarın gerçek insanların özel düşünceleri ve konuşmaları hakkındaki hayallerini içine alacak kadar şüpheciliğimi bir kenara bırakmak benim için zor. Borthwick'in kurgusal olmayan biyografisinden daha çok zevk alırdım. Ayrıca kitabın Frank Lloyd Wright'ın yörüngesinde onu uydu olarak atma şeklinden de rahatsız oluyorum. Mamah'ın kendisi (cesaretle, bence) kendi çıkarlarını ve ihtiyaçlarını takip etmesine rağmen, Frank'le uyuşmasalar bile, kitabın yapısı (ve kesinlikle unvanı) feminist mesajın altını kesmiş gibi hissettim. Drama uğruna belki? Ancak her durumda sinir bozucu oldu. Ama kitap okunaklıydı, kitap kulübüm ve vay, sonum hakkında konuşmayı dört gözle beklediğim ilginç fikirler ile doluydu!

andronicuswu

Herkesin favori destek oyuncularını tanıtan inanılmaz karanlık hikaye.

andronicuswu

alkolizm üzerine şaşırtıcı bir bakış açısı - ailenizde alkolik varsa konuyu çok gerçek yapar

andronicuswu

Çok yetenekli bir yazar tarafından çok etkileyici bir ilk. Evie Wyld kendini İngilizce olarak tanımlıyor, ancak bu roman hakkında bu ülkeyle olan uzun süredir tanıştığı bir Avustralya duyarlılığı var. Peyzajımızın sadece mükemmel bir şekilde uyarılması değil, aynı zamanda Wyld’ün Aussie’nin duygularını şişirme biçimine aşina olmasının aşikarlığı, erkek kimliğini test etmekte başarısızlık etmektir. Bu, savaşın yaptığı nesiller arası hasara dair bir roman, bu ilginç Avustralya bakış açısıyla incelenmiş, buraya savaşın yıkıldığı yerlerden gelen mültecilerin ve göçmenlerin tarihçelerine kör olan, ancak ANZAC mitine ve haleflerine çok hassas olan bir roman. . İncelememin geri kalanını görmek için lütfen http: //anzlitlovers.wordpress.com/201 adresini ziyaret edin ...

andronicuswu

harika bir sesle biraz yavaş

andronicuswu

Diğer gözden geçirenlerin bu kitabın zor veya sabır gerektirdiği görüşlerine katılmıyorum. Sanırım bu okumaya alışkın olan her maddeye göre. Üzgün bir kadın hakkında güzel bir hikaye. Oldukça zarif bir şekilde ilerliyor ve Fransızlar oldukça yaygın kelimeler olan küçük koparmalara tutuluyor. Karakterimiz size hikaye boyunca bile söyler, ouvrir açmaktır, daha sık unutmaktır.

andronicuswu

Bu roman kocası onu çok daha genç bir kadın için terk eden bir kadın hakkında. Çiftin, öfke ve şoktan aciz kalmasına rağmen, yalnızca bakımında kalan iki çocuğu var. Bu yazının saf şiddeti çarpıcı; kahramanın aşağı doğru spirali benim için çok gerçek görünüyordu.

andronicuswu

Okuduğum kısım hoşuma gitti. Ama ortada birkaç günlüğüne bırakma hatasını yaptım ve sonra geri dönemedim. Biraz kafa karıştırıcı.

andronicuswu

Çok uzun zamandır okuduğum en iyi kitap. Ağladım ve okurken yüksek sesle güldüm. Artık bittiğimden, düşünmeyi bırakamıyorum!

andronicuswu

Tamam, bu Caldecott'u hak ediyor! Çok sevimli, tatlı ve kibar - çocuklarım hoşuna gidiyor, ama eminim büyük ve hasta bir beyefendinin tatlı tedavisi göz önüne alındığında, büyükanne ve büyükbabalar daha da fazla isteyecektir. Ve yine bir hayvanat bahçesi olmak istiyorum!

andronicuswu

wonderful and beautiful