Cemile Hastanede Yatıyor Kaknüs Yayınları ücretsiz indir

Cemile Hastanede Yatıyor Kaknüs Yayınları ücretsiz e-kitap indir

Yazar :

Cemile Hastanede Yatıyor Yayınlandığı andan itibaren büyük ilgi gören Cemile serisine yepyeni dört macera daha eklendi. Cemile yüzmeyi öğreniyor'da Cemile, ane ve babasıyla deniz kıyısında harika bir tatil geçiriyor. Bu arada şişme simidinden kurtulup suyun yüzeyinde kalmayı başarıyor. Nasıl mı? Cevabını yeni macerada okuyabilirsiniz. Cemile midiliye biniyor'da Cemile’nin en büyük hayali gerçekleşiyor. Ane ve babasıyla at çiftliğine gidiyor ve Kestane adlı sevimli midilinin sırtında çok hoş bir gezinti yapıyor. Cemile arkadaşına yardım ediyor'da Cemile tekerlekli sandalye kulanmak zorunda olan Asım ile tanışıyor. Ona yardım etmek isterken engeliler hakında neler öğreniyor neler. Cemile hastanede yatıyor'da Cemile’nin birkaç gece hastanede kalması gerekiyor. Başlangıçta doktorlardan korkuyor. Sonra palyaçolarla tanışıyor. Palyaçonun hastanede ne işi fluctuation var? Cevabı yepyeni Cemile kitaplarında gizli.

Cemile Hastanede Yatıyor Kaknüs Yayınları kitap indir bedava

 • Yazar:
 • Yayımcı: KAKNÜS YAYINLARI
 • Yayın tarihi:
 • kapak:
 • Dil:
 • ISBN-10:
 • ISBN-13:
 • boyutlar: Normal Boy
 • Ağırlık:
 • Ciltli:
 • Dizi:
 • sınıf:
 • Yaş: 0 - 3 Yaş
 • Yazar:
 • Fiyat: 7,00 TL

Kitap eleştirileri

Cemile Hastanede Yatıyor

deepsgtxt9561c

Like with the first book, I really loved the writing style. The last 30ish pages were so sad though, it'll break my heart if things get worse for Janie. It kind of makes me wish I hadn't read it and stayed oblivious to her future problems.

2022-09-05 20:11

patrickrutz

Bu kitaptan hiç hoşlanmadım. Belki de şu anda dünyada ekonomi ve Obama yönetimi (Pelosi ve Reid'in yardımıyla) ülkemizi unutulmaya harcayan her şey yüzünden, ama bu kitaptaki tüm politik ve ırksal imalarla işe yaramadı bu sefer benim için. Beni kargaşadan uzaklaştırmak için bir kitap arıyordum.

2020-01-11 20:34

wenfangyu

Başlangıçta biraz yavaştı, ama insan işler hızla değişti. Güney çocukluğunda bir hikaye kitabı hakkında tatlı bir kitap olarak başlayan şey, uğursuz bir yeni karakter tanıtıldığında aniden ve beklenmedik bir şekilde değişir ve sevdiğiniz her karakterin hayatlarına zarar vermeye başlar. Ras, uzun zamandır bir kitapta karşılaştığım en inandırıcı kötü adam - o karanlık, kötü ve tam olarak daha kötüye gidemeyeceğini düşündüğünüzde, o yapar. Göl / Musa ailesi sevimli ve sıcaktır ve kendinizi evlerinde akşam yemeğine davet edilmekten başka bir şey istemediğinizi göreceksiniz. Bu hikayenin aydınlık ve karanlık taraflarına çekildim ve onu püskürttüm, ama iyinin ve kötünün ikiliği, sıradan olmadan devam etti. Nihayetinde kitap yürek parçalayıcı, canlandırıcı ve güzelce yazılmıştı ve bana çocukluğun büyüsünü ve işlerin ne kadar hızlı değişebileceğini hatırlattı.

2020-01-01 23:01

stasabogoj5472

Hafif, eğlenceli bir plaj kitabı okuyun! Sadece zihin şekeri ve ruh halime mükemmel uyuyor

2019-12-31 05:57

kostas_hat

"Modern" sosyopolitik sorunlarımızla paralellik gösteren, yüksek orta çağlarda Avrupa'nın okunabilir tarihi.

2019-12-27 14:26

debani

Bu kitabı okumadan önce birçok karışık şey duydum: "klişe" "inanılmaz" "abartılıyor" vb. Sonunda onu alıp kendim için okumaya karar verdim ve yaptığım için çok mutluyum. Kitap satırlar arasında karakterlerin hissettiği duyguları yakalamayı başarıyor. Onları kendiniz hissetmeye başlıyorsunuz ve Charlie'nin (kahramanın) durumunda bulunmadığınızı bile tam olarak nereden geldiğini anlıyorsunuz. Bu kitabı şimdi HS'de mezun olarak okudum, ama keşke birinci sınıfta okumuş olsaydım. Bence her yaşta başka bir şey elde edebilirsiniz ve ben yine "Perks" okuyacağım.

2019-12-24 15:23

Kitap başlığı

Boyut

bağlantı

Cemile Hastanede Yatıyor okumak itibaren EasyFiles

5.2 mb. indir kitap

Cemile Hastanede Yatıyor indir itibaren OpenShare

5.1 mb. indir ücretsiz

Cemile Hastanede Yatıyor indir itibaren WeUpload

3.8 mb. okumak kitap

Cemile Hastanede Yatıyor indir itibaren LiquidFile

4.6 mb. indir

Cemile Hastanede Yatıyor Kaknüs Yayınları kitap indir bedava

Kitap başlığı

Boyut

bağlantı

Cemile Hastanede Yatıyor okumak içinde djvu

4.1 mb. indir DjVu

Cemile Hastanede Yatıyor indir içinde pdf

5.3 mb. indir pdf

Cemile Hastanede Yatıyor indir içinde odf

3.6 mb. indir ODF

Cemile Hastanede Yatıyor indir içinde epub

5.4 mb. indir ePub

İlgili kitaplar

Waldorf Yöntemiyle Çocuğumu Büyütüyorum - Barbara J. Patterson

Yazar: Kaknüs Yayınları

Waldorf Yöntemiyle Çocuğumu Büyütüyorum - Barbara HIGHTAIL it. Paterson Dünyada yaygın olarak kulanılan Waldorf eğitim sisteminin bir öğretmeni, aynı zamanda da bir ane olan yazarların deneyimlerine dayanan kitapta, ane babaların çocuk yetiştirirk...

Cemile Tombiş’e Renkleri Öğretiyor

Yazar: Kaknüs Yayınları

...