kostas_hat

KOstas Hatzis Hatzis itibaren Petalaca, Santiago de Tolú, Sucre, Kolombiya itibaren Petalaca, Santiago de Tolú, Sucre, Kolombiya

Okuyucu KOstas Hatzis Hatzis itibaren Petalaca, Santiago de Tolú, Sucre, Kolombiya

KOstas Hatzis Hatzis itibaren Petalaca, Santiago de Tolú, Sucre, Kolombiya

kostas_hat

Mükemmel okuma 3 farklı ana anlatı perspektifinin nasıl olduğunu gerçekten çok beğendim. Hikayenin çoğu benimle kaldı - çok iyi yazılmış!

kostas_hat

Etrafında zıplamayı ve diğer böcekler için başıboş dolaşmayı seven Katy adında bir Katydid'le ilgili şirin hikaye ... bir gün karıncalar kolonisini koruyarak kahraman olacak! Bir böcek teması için okul öncesi hikaye zamanı veya başkalarına nasıl davranıp saygı göstereceği ile ilgili harika bir kitap. Güzel de resmedildi.

kostas_hat

Bu kitabı çok sevdim. Hayatımdaki her şeyin zararına, bu kitabı yıkamadım. Emily Yoffe'nin Slate.com'daki "Human Guinea Pig" sütununu sık sık okudum ve onu her zaman oldukça komik buldum. Köpeğiyle ilgili bir kitap yazdığını öğrendiğimde, onu okumak için sabırsızlanıyordum ve gerçekten Köpeğin ne yaptığını sütunları kadar esprili ve ilgi çekici buldum. Okurken sık sık yüksek sesle güldüm. Marley ve Ben'i okuyan ve seven herkes bu kitabı okumalıdır. Aslında, bu kitabın daha iyi olmasa da iyi olduğunu düşünüyorum. Köpeklere girmeyen okuyucular için uyarı: Bu kitap, “köpek insanları” nın merkezi sinir sistemlerini hedeflemektedir. Köpekleri umursamıyorsanız, muhtemelen bu kitabı önemsemezsiniz. Ancak dört ayaklı arkadaşlar için kalbinizde (başınız değilse) yumuşaksanız, Köpeğin Yaptığı şey okumak için hemen hemen gereklidir.

kostas_hat

"Modern" sosyopolitik sorunlarımızla paralellik gösteren, yüksek orta çağlarda Avrupa'nın okunabilir tarihi.

kostas_hat

I read this one for my book club in 2007 and I LOVED it. I think Sarah Vowell has a wonderful voice... in writing and literally. I guess the audiobook version of this is a real treat. Her book tells about the assassinations of Lincoln, Garfield and McKinley and she includes all kinds of crazy trivia that makes a history/trivia buff's mouth water. I think the Lincoln bits get a bit long (possibly because Vowell is completely in love with him and his story), but if the reader hangs in there the reward is great. I loved it all.