stasabogoj5472

Stasa Bogojevic Bogojevic itibaren Kharaon Kalan, Bihar 802222, Hindistan itibaren Kharaon Kalan, Bihar 802222, Hindistan

Okuyucu Stasa Bogojevic Bogojevic itibaren Kharaon Kalan, Bihar 802222, Hindistan

Stasa Bogojevic Bogojevic itibaren Kharaon Kalan, Bihar 802222, Hindistan

stasabogoj5472

Hafif, eğlenceli bir plaj kitabı okuyun! Sadece zihin şekeri ve ruh halime mükemmel uyuyor

stasabogoj5472

Vay be ne gerçekten eğlenceli bir okuma! Kulağa garip gelebilir, ama her zaman en sevdiğim karakteri hayata gelen bir kitaptan hayal ettim ve bu kitap hayallerimi gerçekleştirdi! Amy'nin romandaki yolculuğunu görmek ve onun buluşmasını ve sonunda en sevdiği karakteri Alexander Banks'a aşık olduğunu görmek gerçekten harikaydı. Bu konuda gerçekten hoşlanmadığım tek şey arsa biraz fazla hızlı hareket etti ve hikayenin daha uzun olmasını diledim! En sevdiğiniz kitap karakterinin hayat bulmasını her zaman hayal ettiyseniz, bu kitabı bir deneyin!

stasabogoj5472

It was very good at first, both characters are endearing, Tom is the typical nerd, uses awful big baggy clothes and has almost zero confidence, Cal is a slut at the beginning, but he's not an asshole, and turns around pretty quickly, he never lies and as the story progresses became my favorite character, but as other people have said it drags a little too much with Tom insecurities, still I liked it pretty much =)

stasabogoj5472

Amazing story with many modern time themes like problems with parents as well as medieval time problems like being married off to a "fat ugly pig". Really liked it.