wenfangyu

Fangyu Wen Wen itibaren Pirargari, West Bengal, Hindistan itibaren Pirargari, West Bengal, Hindistan

Okuyucu Fangyu Wen Wen itibaren Pirargari, West Bengal, Hindistan

Fangyu Wen Wen itibaren Pirargari, West Bengal, Hindistan

wenfangyu

Ne hoş bir kitap! Romantizm, gizem, sevgiden başka bir şey yapamayacağınız bir kahraman ve hepsi çok özel bir köpek (hee hee), hepsi sizi birinci sayfadan yakalayan büyüleyici bir Güney sesiyle sarılmış. Şaşırtıcı arsa kıvrımları, renkli bir karakter kadrosu ve gerçekten dokunaklı anlarla tamamlanan YİRMİ SEKİZ VE YARIM İSTEKLER, başladıktan sonra okumayı durduramayacağınız kitaplardan biridir!

wenfangyu

bu yılın en sevdiğim kitabı olacak: "Kendi depresyon deneyimimin öğrencisi oldum, nedenlerini çözmeye çalıştım. Tüm bu umutsuzluğun kökü neydi? Psikolojik miydi? (annem ve babamın suçu?) sadece geçici, hayatımda "kötü bir zaman" mı? (boşanma sona erdiğinde, depresyon onunla bitecek mi?) genetik miydi? (melankoli, birçok isimle çağrıldı), nesiller boyunca ailemden geçti, üzgün gelin, alkolizm) kültürel miydi? (bu giderek stresli ve yabancılaşan bir kentsel dünyada denge bulmaya çalışan postfeminist bir Amerikalı kariyer kızının serpilmesi mi?) astrolojik miydi? belirtileri İkizler tarafından yönetilen derili kanser?) sanatsal mıydı? (yaratıcı insanlar her zaman depresyondan muzdarip değiller, çünkü biz aşırı duyarlı ve özel miyiz?) evrimsel miydi? türlerimin acımasız bir dünyada hayatta kalmaya çalışmasının binlerce yıl sonra gelen panik?) armic? (tüm keder spazmları sadece önceki yaşamlarda kötü davranışın sonuçları mı, kurtuluştan önceki son engeller mi?) hormonal mıydı? diyet? felsefi? Mevsimsel? Çevresel? Tanrı için evrensel bir özlem duyuyordum? kimyasal bir dengesizlik var mıydı? yoksa sadece koyulmam gerekiyor muydu? "sf. 49

wenfangyu

Başlangıçta biraz yavaştı, ama insan işler hızla değişti. Güney çocukluğunda bir hikaye kitabı hakkında tatlı bir kitap olarak başlayan şey, uğursuz bir yeni karakter tanıtıldığında aniden ve beklenmedik bir şekilde değişir ve sevdiğiniz her karakterin hayatlarına zarar vermeye başlar. Ras, uzun zamandır bir kitapta karşılaştığım en inandırıcı kötü adam - o karanlık, kötü ve tam olarak daha kötüye gidemeyeceğini düşündüğünüzde, o yapar. Göl / Musa ailesi sevimli ve sıcaktır ve kendinizi evlerinde akşam yemeğine davet edilmekten başka bir şey istemediğinizi göreceksiniz. Bu hikayenin aydınlık ve karanlık taraflarına çekildim ve onu püskürttüm, ama iyinin ve kötünün ikiliği, sıradan olmadan devam etti. Nihayetinde kitap yürek parçalayıcı, canlandırıcı ve güzelce yazılmıştı ve bana çocukluğun büyüsünü ve işlerin ne kadar hızlı değişebileceğini hatırlattı.

wenfangyu

1984 mükemmel bir kitap değil. Ama çok iyi. Tarihte, yazarların dünyanın durumu ve nereye gidebileceğimiz hakkında derinlemesine düşündükleri bir an vardı. İnsanlar genellikle 1984'ü sosyalizmin korkutucu bir iddianamesi olarak adlandırıyorlardı, ancak beni en çok etkileyen şey İngiltere'nin özel siyasi düzeni değil, güç ve güç dinamiklerinin doğasının keşfi oldu. [Şimdi] 'den 40 yıl sonra bir dünya vizyonu, nüfusunu kontrol eden her toplum için herhangi bir yöntemle eşit derecede uygulanabilir. Söylemin kontrolü ve dolayısıyla yaşam bağlamı kitabın temelini oluşturmaktadır. Keşke mofos'un bunu okuyup derin düşünce ve ilişki yapmasını isterdim.

wenfangyu

Translation

wenfangyu

Bu kitabı, "İlk Taş" ın devamı olduğunu fark etmeden okudum. Bunu çözmeden önce ikinci bölümdeydim. Okumaya devam etmeye karar verdim çünkü zaten ilgimi çekmişti. Yaptığım için memnunum. Bunu söyledikten sonra, önce "İlk Taş" ı okumuş olsaydım ve yine de bu kitabı çok sevdiğim için okuyabilir ve okuyabilirim. Mesele şu ki, "Beşinci Kural" ı okumak, anlamak ve tadını çıkarmak için "İlk Taş" ı okumak zorunda değilsiniz. Don Aker'in kolay akışlı yazma stili ve olağanüstü ilginç karakterleri sayfaları çevirmenizi sağlayacaktır. Bu çok cesur hikaye o kadar gerçekçi ve güzel yazılmış ki, karakterlerin doğru şeyi yapması için tezahürat yapacaksınız, çünkü kişisel olarak dahil olduğunuzu hissedeceksiniz.

wenfangyu

I loved the first book in this new series. Really welcomed the intrigue of learning what made the Immortal Guardians differ from the traditional vampire. Great spin on what is usually an over-done genre. Looking forward to the next book! December can't get here quick enough!

wenfangyu

I just need to keep reminding myself that not everything is as wonderful as Like Water For Chocolate. But this book does have that same sort of magical realism that Chocolate had, and it did have many beautiful passages. I especially loved the beginning of Chapter 4, where we learn that "Love is a verb." This is a tragic story of love and loss that will probably please most. It's not perfect, and it's not brilliant, and it's not Chocolate, but it's easily better than average.