patrickrutz

Patrick Allan Rutz Allan Rutz itibaren Saint Issey, Wadebridge, Cornwall PL27, İngiltere itibaren Saint Issey, Wadebridge, Cornwall PL27, İngiltere

Okuyucu Patrick Allan Rutz Allan Rutz itibaren Saint Issey, Wadebridge, Cornwall PL27, İngiltere

Patrick Allan Rutz Allan Rutz itibaren Saint Issey, Wadebridge, Cornwall PL27, İngiltere

patrickrutz

Julia Alvarez'in sonunda bu kitabı yazmaktan yorulduğunu hissettim ve bu yüzden istifa etti. Son koştu ve iki storilin genel olarak birlikte iyi çalışmadı.

patrickrutz

Bu kitabı Fresh Air'da duydum ve içeriği iç karartıcı olsa da ilginç olabileceğini düşündüm. New Yorklu bir İngiliz profesörle evli olan Isabel Gillies'in hatırası. İki küçük çocuğuyla birlikte bir öğretim işi için Oberlin, OH'ye taşındılar ve büyük bir ev satın aldı ve onu yenilediler. Mükemmel yaşamı, aniden onu bölümdeki başka bir profesöre bıraktığında çöktü. Bir tren kazası izliyor gibi - korkunç ve henüz garip bir şekilde zorlayıcı. Konudan dolayı vicdanı tavsiye edip edemeyeceğimi bilmiyorum. Kim böyle bir gerçeklik dozuna ihtiyaç duyar? Ama okumayı seçerseniz, hızlı ve etkileyici.

patrickrutz

Robertson Davies'un diğer ayrıntılı, yavaş, biraz donnish kitaplarını okudum ve iyice eğlendim ve yaz boyunca yavaşça birkaç hafta boyunca bu üçlemenin hızlı çalışmasına karar verdim. Bana biraz zayıflamış hissettiğim bu üçlü ile büyülenmemiştim. Beşinci İş, çılgın ama sempatik Dunstan Ramsey, çocukluk düşmanı Boy Staunton ve dünya çapında bir illüzyonist olan Magnus Eisengrim olacak garip çocuk için iç içe geçmiş kaderlere zengin ve çoğunlukla büyüleyici bir başlangıçtı. Manticore, hikayeyi Staunton'un yetişkin oğlunun POV'sinden tekrar ziyaret ederken, World of Wonders - üçünün en az ilgi çekici olanı - Magnus Eisengrim merkez sahnesini koyuyor ve hikayesini ilhamdan daha zorlayıcı uzun retrospektif uzanmalarda anlatmaya teşvik ediyor.

patrickrutz

Gevşek fikirler ama içerik ya da ağırlık ... Sanırım radyodaki konuşma iyi geliyor, ama kağıt üzerinde değil.

patrickrutz

İlk birkaç bölüm beni rahat bıraktı çünkü rahat hissettiklerimin kenarındaydılar. Neden yaptığını, neden mesajının temeli olduğunu ve hiçbir zaman görünmez çizgimi geçmediğini görebiliyorum ... ama yaklaştı. Sonun çok anlamlı ve iyi yapıldı. 17 yaşından küçük birinin bunu okumasını istemezdim.

patrickrutz

Bu kitaptan hiç hoşlanmadım. Belki de şu anda dünyada ekonomi ve Obama yönetimi (Pelosi ve Reid'in yardımıyla) ülkemizi unutulmaya harcayan her şey yüzünden, ama bu kitaptaki tüm politik ve ırksal imalarla işe yaramadı bu sefer benim için. Beni kargaşadan uzaklaştırmak için bir kitap arıyordum.

patrickrutz

Fikirleri beğendim, ancak Gibson kitabın çoğunu karakterleri daha gerçek bir şekilde zenginleştirmek yerine karakterlerin ne kadar havalı olduğunu göstererek geçirdiğini hissettim. Bu, okumayı biraz bağımsız hale getirdi.

patrickrutz

Bu kitabın ilk ikisi kadar iyi olduğunu düşündüm. Çok sayıda karakter ve arsa geliştirme ve birçok sürpriz - iyi ve kötü. Taht Oyunları dünyasında kendimi kolayca kaybedebildim ve bilmeden saatler geçecekti. Bu kitapta, tezahürat gibi hissettiğim, en azından benim görüşüme göre ilk iki kitabın toplamından daha tatmin edici anlar vardı. Eğer ilk ikisini beğendiyseniz kesinlikle bunu okuyun!

patrickrutz

Richard Brautigan is one of the most brilliant writers to have ever graced the earth with his prose. Too fantastic for words.