Boşlukta Sallanan Adam Saul Bellow ücretsiz indir

Boşlukta Sallanan Adam Saul Bellow ücretsiz e-kitap indir

Yazar :

1976 yılında Nobel edebiyat ödülüne layık görülen Saul Bellow'un Yirminci Yüzyıl klasikleri arasına girmiş romanı. Roman, İkinci Dünya Savaşı sırasında askere çağırılmayı bekleyen bir gazetecinin hikayesi. Günlük şeklinde yazılmış olan romanda savaş ortamının insanların hayatlarına, düşüncelerine, ilişkilerine olan etkisi çok güçlü bir şekilde hissediliyor. Yirminci Yüzyılın gender yarısına damgasını vuran modernizm akımına getirdiği farklı bakış açısıyla Bellow, Boşlukta Sallanan Adam'flip tekniği bir kenara bırakarak karakterin düşüncelerini, hatta ruhunu ön plana çıkarıyor. "15 Aralık, 1942 Kişinin kendi kendisiyle sık sık konuşma alışkınlığına sahip olduğu bir dönem vardı ve iç dünyasıyla ilgili olayları belgelemek utanç verici değildi. Oysa bugün, günlük tutmak kişinin kendine yenilgisi olarak nitelendirilecek bir zayıflık ve küçümsenerek değerlendirilen bir zevk sayılıyor. Katı bir dönem bu içinde bulunduğumuz. Kanımca bugün, İngiliz soyluluğundan vazgeçmiş Amerikalı bir kabadayının ilkeleri her zamankinden daha güçlü olmuştur. Duygularınız var mı? Bu duygularınızı doğru ya flip doğru olmayan biçimlerde belirlemenin yolları vardır. Bir iç dünyanız var mı? Kimsenin değil, kendi sorununuzdur. Heyecanlarınız var mı? Boğun onları. Bir düzeye kadar herkes bu ilkeye boyun eğer. Kısıtlı bir biçimde, belli bir içtenlik sayılır bu, sıkı ağızlı bir açık sözlülük. Fakat içtenliğin en gerçek olanının yasaklayıcı bir etkisi vardır. En ciddi sorunlar katılığın içinde kaybolur. İçe dönüklük yoktur ve bu nedenle büyük vurgunlarda ya flip yüreklilikte yenemeyecekleri düşmanlara karşı iyi korunmamışlardır. " (Tanıtım Bülteni'nden).

Boşlukta Sallanan Adam Saul Bellow kitap indir bedava

 • Yazar:
 • Yayımcı: Okuyan Us Yayınları
 • Yayın tarihi:
 • kapak:
 • Dil:
 • ISBN-10: 9789756287248
 • ISBN-13:
 • boyutlar:
 • Ağırlık:
 • Ciltli:
 • Dizi:
 • sınıf:
 • Yaş:
 • Yazar:
 • Fiyat:

Kitap eleştirileri

Boşlukta Sallanan Adam

szizabella

Ortaokuldayken Raina gezer, düşer ve iki ön dişini çalar. Bu çizgi roman, gençlerin çoğundan daha fazla ortodonti dehşeti boyunca dişlerinin ve yolculuklarının izini sürüyor. Bu kurgusal olmayan grafik roman, yazarın genç travmalarına rağmen hafif ve eğlenceli. Ben ilkokulun ilkokul okurları ya da kozmetik diş çalışmaları ile acı çeken yaşlılar için harika olacağını düşünüyorum.

2020-01-08 10:30

borisken

Krakauer'ın kitaplarının tümü, afet reklamıyla sonuçlanan ve hangi adımların çöküşe yol açtığını yeniden üreten bazı fiziksel zorluklara odaklanıyor. Bunu Everest trajedisi ile ilgili "Into Thin Air" hikayesinden sonra okudum. Stil aynı, ancak bu kez ikinci el görünüm için söylendi. Harika bir okuma.

2019-12-21 10:23

raymondl

büyük arsa!

2019-12-19 17:45

Kitap başlığı

Boyut

bağlantı

Boşlukta Sallanan Adam okumak itibaren EasyFiles

5.7 mb. indir kitap

Boşlukta Sallanan Adam indir itibaren OpenShare

5.1 mb. indir ücretsiz

Boşlukta Sallanan Adam indir itibaren WeUpload

5.7 mb. okumak kitap

Boşlukta Sallanan Adam indir itibaren LiquidFile

4.3 mb. indir

Boşlukta Sallanan Adam Saul Bellow kitap indir bedava

Kitap başlığı

Boyut

bağlantı

Boşlukta Sallanan Adam okumak içinde djvu

4.5 mb. indir DjVu

Boşlukta Sallanan Adam indir içinde pdf

3.9 mb. indir pdf

Boşlukta Sallanan Adam indir içinde odf

4.4 mb. indir ODF

Boşlukta Sallanan Adam indir içinde epub

3.6 mb. indir ePub

İlgili kitaplar

Yağmur Kral

Yazar: Saul Bellow

"Bir augustan, birkaç doğru izlenim ve bundan çok daha fazla yanlış izlenim arasında dengelenmiştir, ki berth buna hayat diyoruz. " -Saul Bellow- Yağmur Kral, Afrika'ya seyahate çıkan, mutsuz milyoner Eugene Henderson'ın çarpıcı hikâyesini anlatıyo...