borisken

Alan Kennington Kennington itibaren Arandun, Nijerya itibaren Arandun, Nijerya

Okuyucu Alan Kennington Kennington itibaren Arandun, Nijerya

Alan Kennington Kennington itibaren Arandun, Nijerya

borisken

Krakauer'ın kitaplarının tümü, afet reklamıyla sonuçlanan ve hangi adımların çöküşe yol açtığını yeniden üreten bazı fiziksel zorluklara odaklanıyor. Bunu Everest trajedisi ile ilgili "Into Thin Air" hikayesinden sonra okudum. Stil aynı, ancak bu kez ikinci el görünüm için söylendi. Harika bir okuma.

borisken

Vay canına! Bu sadece altı ya da yedi yıl sürdü.

borisken

şiir gibi yazılmış latin amerika ekonomik tarihinin şaşırtıcı analizi. Radikal görüşleri gibi yazı stili de güzel. Şu soruya cevap verir: "ABD, Latin Amerika'nın geri kalanı acı çekerken sömürgecilikten sonra / neden gelişti. Dikkatinizi korumakta sorun yok, bu da ekonomik açıklamalara derinlemesine giren bir kitap için nadirdir.

borisken

tamam, hala okuyorum ama bu kitap şimdiye kadar biraz iddialı ve melodramatik. İran'ın baskısı ve bireysel isyanlar hakkında her şey. Potansiyeli var ama şu anda biraz can sıkıcı buluyorum. Belki bahsettikleri tüm klasikleri gerçekten okumuş olsaydım (Lolita, Arabian Nights, vb.)

borisken

kitap kavramını seviyorum. nasıl yazıldığını seviyorum. Hollywood'a gittikten sonra ana karakterin - İhale Branson - tanımını seviyorum. bu kitap o kadar çok küçük ayrıntıya sahipti ki, onu ne yaptıysa. bölümler yukarı çıkmak yerine aşağı iner - sayfa numaraları gibi. hikaye baştan anlatıldı ama gerçekten bitmedi. hikaye sizi asılı bıraktı - ve bunlar en iyi hikaye türleri.

borisken

İşte hızlı ve kirli: 1. Katniss'i sevmiyorum; o tamamen olası değil. Onun asil motivasyonunu alıyorum, ama kişiliği ona yatırılamayacak kadar kaba. 2. Peeta. O sadece "sıkıntıdaki küçük hanım" başlığını çeviriyor. 3. Çevresel karakterler benim bakımım ve hatta düz tutmam için çok az gelişmiştir. Hangi büyük haydut veya meçhul, sinsi kız yine hangisi? Değiştirilebilir ve yumuşaktırlar. 4. PLAGİYARİZM: Bir grup genci, halkı aynı hizada tutmak için hükümet tarafından yürütülen televizyonda son kez ayakta duran bir cinayet festivalinde yarışmak zorunda kalıyor. Eğer işler körelirse, kontrolörler onu canlı tutmak için tuzaklar kurdu. İki genç, oyundan nasıl kurtulacağını anlıyor, böylece birden fazla hayatta kalan var. Battle Royale by Koushun Takami, 1999. Artı tarafta, yalın çalışır ve iyi bir beyin şekeri görevi görür. Bitirmek için yeterince ilginçti (bu nedenle iki yıldızlı derecelendirme) ve genetik olarak tasarlanmış hayvanları terorist cihazlar olarak kazdım. Benim için bir havaalanı kitabının harika bir örneği - gazete bayisinden satın alıp işiniz bittiğinde koltuğunuzda bırakın.

borisken

Birçoğumuzun sadece hayal edebileceği bir deneyim.

borisken

A really nice collection of essays from 1855 to the present from various poets and scholars about Whitman's poetry. The general theme of the essays is the impact Whitman has had on the development of American poetry as well as some personal stories of how poets continue to dialogue with Whitman. If you're somewhat familiar with Whitman, this collection in a joy to read. Not too technical and very readable. Makes me want to explore more of Whitman beyond his primary masterpieces.

borisken

Hands down the best of the vampire stories! A true gothic classic.

borisken

This book worked perfectly into our scripture study the other night!