szizabella

Szrimacz Izabella Izabella itibaren Kazancı Köyü, 11500 Kazancı Köyü/Osmaneli/Bilecik, Türkiye itibaren Kazancı Köyü, 11500 Kazancı Köyü/Osmaneli/Bilecik, Türkiye

Okuyucu Szrimacz Izabella Izabella itibaren Kazancı Köyü, 11500 Kazancı Köyü/Osmaneli/Bilecik, Türkiye

Szrimacz Izabella Izabella itibaren Kazancı Köyü, 11500 Kazancı Köyü/Osmaneli/Bilecik, Türkiye

szizabella

Babası 11 Eylül'de ölen 9 yaşındaki zeki bir çocuk hakkında bir kitap. Kitap, sayfalarda resimler ve tek kelimeler içerdiği için bir sanat eseri gibidir. İlginç ve deneysel.

szizabella

Bunu tek oturuşta okudum! Gerçekten aile hakkında güzel bir hikaye. Bir köşkte yaşayan zengin bir yaşlı kadın ve paletlerin yanlış tarafından olan mülkünün kötü bakıcısı. Bekçi, yeni doğmuş bir bebeği garajın basamaklarında bir karton kutuda bulur. Hikaye, her seferinde biraz, bu iki ana karakter ve bu terk edilmiş bebeği nasıl yetiştirecekleri hakkında biraz açıklıyor!

szizabella

Ortaokuldayken Raina gezer, düşer ve iki ön dişini çalar. Bu çizgi roman, gençlerin çoğundan daha fazla ortodonti dehşeti boyunca dişlerinin ve yolculuklarının izini sürüyor. Bu kurgusal olmayan grafik roman, yazarın genç travmalarına rağmen hafif ve eğlenceli. Ben ilkokulun ilkokul okurları ya da kozmetik diş çalışmaları ile acı çeken yaşlılar için harika olacağını düşünüyorum.

szizabella

Fun book; probably would give it a higher rating - very light and easy read;fun humor - but a bit predictable. I look fw to reading more from this author ...sometimes a light escape is good.

szizabella

I probably won't forget this book for a long while. It is very disturbing and suspenseful and I almost couldn't stand reading it at times (it is v. short yet it took me 2 weeks to read). The whole experience was like an anxious clutched ache in the stomach. You know right off that a) both parents are going to die, b) (at least) the narrator will survive, c) these kids play some very peculiar games... Waiting for the parents to die, observing the family dynamic which is weird even when the parents are alive and gets progressively more bizarre... I tell you.... A quote on the cover calls it a "tour de force of psychological unease" and that's about right.

szizabella

I didn't want this absorbing, well-written book to end!! The story was intriguing and entertaining. I also gained insight into the complex business of developing new drugs and the work done by pharmacologists.

szizabella

Good twists in this thriller.