raymondl

Raymond La Motte La Motte itibaren Athar an Nabi, Misr Al Qadimah, Cairo Governorate, Mısır itibaren Athar an Nabi, Misr Al Qadimah, Cairo Governorate, Mısır

Okuyucu Raymond La Motte La Motte itibaren Athar an Nabi, Misr Al Qadimah, Cairo Governorate, Mısır

Raymond La Motte La Motte itibaren Athar an Nabi, Misr Al Qadimah, Cairo Governorate, Mısır

raymondl

büyük arsa!

raymondl

Sıçanlar! Bunu uzun zaman önce okumadığım beni rahatsız ediyor. Suzanne Collins'in hikaye anlatma beni bekaretle sersemletti. Kesinlikle harika bir masal döndürebilir! Gerçek itiraf, ağladım ... bir kereden fazla.

raymondl

Ortalama civcivlerin altında.

raymondl

Bu kitabı bir genç ve yine bir genç yetişkin olarak okudum. Bir süredir oldu, ama kesinlikle sevdiğimi, çoğunu hıçkırarak ve ana karakter için hem kalbi kırılmış hem de muzaffer olduğunu hatırlıyorum. Alexander Mirasını da okudum, ama kalbinde eksikti. Yine de, The River Calls Us Home'a olan sevgimin canlı anısı ile, İskoçya'ya gittiğim her zaman Betty McInnes'ın kitaplarını arıyorum.

raymondl

Butch ve Melissa. Bu benim için ilginç bir kitaptı. Yumruk, Dark Lover'da Butch ile tanıştığımda, ana çiftin romantizmine rastgele bir yan karakter olacağını düşündüm. Ward'ın yazı stilini ve karmaşık, organik karakterler yaratma konusundaki yeteneğini bilmeden önceydi. Ben Melissa ilk tanıştığımda, o b / c o Wrath & Beth için bir folyo olduğunu beni rahatsız ve o çerez kesici gidip genel bir eski olabileceğini düşündüm. Ward beni yine yanlış yaptı! Melissa üzerimde büyüdü ve doğduğu oyuncuya karşı cesaretini ve mücadelesini sevmeye başladım. Bu kitabın benim için en iyi yanı V ve Butch'in kardeşliğiydi. Sadece mükemmel :)

raymondl

Bu e-kitabı okudum ve tıpkı TÜM kitapları gibi onu çok sevdim. 203 sayfaydı ve birkaç saat içinde kolayca okudum. Bu olsa da, mutlu bir sonu olmayan ilk kitaptı, biliyorsunuz, kasabadan ayrıldıkları bc ayrı yollarına gidiyorlar, bu yüzden şimdi onlar hakkında mutlu hissedebilmem için cennete dönüşü okumak zorundayım :-)

raymondl

I am not sure why I keep reading this series but I keep getting sucked into the next one. Most of it annoys me, but there are a few things that I find interesting and keep reading it for that.