Altı Zor Parça - Einstein Göreliliği, Simetri Ve Uzayzaman-Richard P. Feynman Alfa Yayınları ücretsiz indir

Altı Zor Parça - Einstein Göreliliği, Simetri Ve Uzayzaman-Richard P. Feynman Alfa Yayınları ücretsiz e-kitap indir

Yazar :

Altı Zor Parça - Smart Göreliliği, Simetri Ve Uzayzaman-Richard CONVENTIONAL. Feynman Altı Zor Parça - Smart Göreliliği, Simetri ve Uzayzaman - Richard CONVENTIONAL. Feynman Feynman olağanüstü etkili bir eğitimciydi. Sayısız ödüleri arasında, 1972’de kazandığı Örsted Öğretim Madalyası’yla özelikle gurur duyardı. Özgün olarak 1963’profound basılmış olan Feynman’ın Fizik Dersleri’ni, Scientific American dergisinde bir eleştirmen şöyle betimliyordu: “Çetin, ama besleyici ve leziz. 25 yıl sonra öğretmenler için yol gösterici ve yeni başlayan öğrenciler içinse en iyisi. ” Bu kitabın içeriğini oluşturan konular Feynman’ın fizik derslerinin popülerleştirilmiş özetleridir. Altı Kolay Parça’dan farklı olarak bir parça daha fazla matematik içeren Altı Zor Parça, kara deliklerden solucan deliklerine, atom enerjisinden zaman bükülmelerine kadar Smart göreliliği, simetri ve uzayzaman konularını Feynman’ın usta anlatımıyla sunmaktadır. “Richard Feynman’ın neden böylesine büyük bir öğretmen olduğunu anlamak için, onun bir bilim insanı olarak olağanüstü niteliğini takdir etmek önemlidir. ” –Certainly Penrose “Feynman büyük bir öğretmenden daha büyüktü. Onun yeteneği, onu öğretmenlerin olağanüstü öğretmeni yapıyordu. ” –David L. Godstein “Bu derslerde, Feynman’ın zekâsı ve dehası hakında duyup durduğunuz her şey ortaya çıkıyor. ”  –John Horgan, Bilimin Sonu’nun yazarı.

Altı Zor Parça - Einstein Göreliliği, Simetri Ve Uzayzaman-Richard P. Feynman Alfa Yayınları kitap indir bedava

 • Yazar:
 • Yayımcı: ALFA YAYINLARI
 • Yayın tarihi:
 • kapak:
 • Dil:
 • ISBN-10:
 • ISBN-13:
 • boyutlar: Normal Boy
 • Ağırlık:
 • Ciltli:
 • Dizi:
 • sınıf:
 • Yaş:
 • Yazar:
 • Fiyat: 18,00 TL

Kitap eleştirileri

Altı Zor Parça - Einstein Göreliliği, Simetri Ve Uzayzaman-Richard P. Feynman

isabelleliu

Bunu bir yetişkin olarak okudum. Sanırım filmi gördükten sonra okudum. Hikayeden gerçekten keyif aldım, kısmen acı tatlı ve kısmen eşsiz karakterler yüzünden. Bunun okuma seviyesi ortaokul öğrencileri için uygundur, ancak bazı lise öğrencileri kolay / hızlı bir okuma olarak zevk alırlar.

2020-01-16 06:05

jadsleiman

Bu kitap Printz ödülünü kazandı. Hikaye, serebral palsi olan bir çocuk olan Shawn'un perspektifinden anlatılıyor ve herkesin "sebze" dediği şey bu. Sadece düşünebildiği gibi son derece parlak ve esprili olduğu konusunda herhangi bir ipucu olan tek kişi okur. Trueman'ın kendi oğlu "bir sebzedir" ve bu kitabı, oğluna belki de gözle tanışmaktan daha fazlası olan bir umut / dilek / keşif olarak yazmıştır. İşte kitaptan bir alıntı; “Tanrım, o 'sebze' şeyi hep sevdim. Hepiniz söylediniz; biliyorsunuz var. Öyleyse 'sadece bir sebzedir'. Couplelk birkaç kez insanlarýn neden bahsettiklerini anlayamadýđýmý duydum. Vegetablesnsanlar sebzeye dönüyor mu? Korku filmi gibi geliyordu. kızıl saçlı bir adamdı, havuç mu yaptı? Eğer huysuz bir Cumhuriyetçi bayan olsaydı, bir şalgam mı oldu? Pembe bir greyfurt içine eşcinsel bir insan? Ve ne tür insanlar avokado haline geldi? (Bu arada, DC'deki bir kitap festivalinde yazarla tanıştım ve konuştuğunu duydum!)

2019-12-18 20:03

sabiiballidc10

Tad Williams "Otherworld" serisinin ilk bölümünde, okuyucu net ve sanal gerçekliğin yeterli kredisi olan herkes tarafından kolayca erişilebilir olduğu bir geleceğe tanıtıldı. Güney Afrika Üniversitesinde sanal gerçeklik profesörü olan Renie Sulaweyo, öğrencisi ile iyi arkadaş oldu! Renie ve! Xabbu, dünyadaki en güçlü ve tehlikeli adamları içeren bir komploya karıştı. Yapılması gereken şeyin kapsamı Renie'nin gerçekten kavrayabileceğinden daha fazla, ama genç erkek kardeşi Stephen, bu güçlü erkek karanlık işlemelerinde bir şekilde dolaşmışken pes edemiyor. Bilim Kurgu'nun nasıl göründüğüne şaşırmaya devam ediyorum. 1996'da "Altın Gölge Şehri" yayınlandı, ancak içinde Williams, filmleri izlemek yerine "ağ toplarını" izleyen insanları hayal ediyor. Genç karakterleri, çevrimiçi arkadaşlarıyla canavarlarla savaşmak için saatler harcıyor, çok oyunculu çevrimiçi rol yapma oyunlarının (MMORPG'ler) popülaritesinin ve evriminin başını sallıyor. (Bir miktar denetimden sonra *, Netflix şirketinin bir yıl sonra, 1997’de, MMORPG kısaltmasının kullanılmaya başlandığı tarihe kadar faaliyete başlamadığı anlaşılıyor.) Bu romanın bana sevdiğim her şeyi verdiğini söylemek yeterli. Tad Williams - karmaşık bir komplo, ayrıntılı dünya binası ve bir atı boğmaya yetecek kadar detay. Williams, geleneksel Güney Afrika folkloruyla ağ bağlantılı bilgi işlem ve sanal gerçekliğin bilim-kurgu öğelerini güzel bir etkiye dönüştürüyor. Güçlü bir dişi kurşun karakter bu nefis kurban pastasının üzerine krema koyuyordu. * Vikipedi'ye baktım. Yargılama.

2019-12-14 11:35

magdusgpmh

dizinin hemen yanında ... [birlikte parmakları davul çalar] oh ajahlar ...

2019-12-11 22:06

yxa

Okuduğum en sessiz, en sinir bozucu kitap.

2019-12-11 20:11

luismonterroza87

Bu kitabı aşağı koyamadım. James Patterson'un kısa bölümlerinden zevk alıyorum, her biri daha fazlasını istiyor! Bunu oldukça hızlı okudum ve kesinlikle tavsiye ederim!

2019-12-11 18:06

Kitap başlığı

Boyut

bağlantı

Altı Zor Parça - Einstein Göreliliği, Simetri Ve Uzayzaman-Richard P. Feynman okumak itibaren EasyFiles

4.6 mb. indir kitap

Altı Zor Parça - Einstein Göreliliği, Simetri Ve Uzayzaman-Richard P. Feynman indir itibaren OpenShare

4.5 mb. indir ücretsiz

Altı Zor Parça - Einstein Göreliliği, Simetri Ve Uzayzaman-Richard P. Feynman indir itibaren WeUpload

4.5 mb. okumak kitap

Altı Zor Parça - Einstein Göreliliği, Simetri Ve Uzayzaman-Richard P. Feynman indir itibaren LiquidFile

5.4 mb. indir

Altı Zor Parça - Einstein Göreliliği, Simetri Ve Uzayzaman-Richard P. Feynman Alfa Yayınları kitap indir bedava

Kitap başlığı

Boyut

bağlantı

Altı Zor Parça - Einstein Göreliliği, Simetri Ve Uzayzaman-Richard P. Feynman okumak içinde djvu

3.5 mb. indir DjVu

Altı Zor Parça - Einstein Göreliliği, Simetri Ve Uzayzaman-Richard P. Feynman indir içinde pdf

3.2 mb. indir pdf

Altı Zor Parça - Einstein Göreliliği, Simetri Ve Uzayzaman-Richard P. Feynman indir içinde odf

3.2 mb. indir ODF

Altı Zor Parça - Einstein Göreliliği, Simetri Ve Uzayzaman-Richard P. Feynman indir içinde epub

5.2 mb. indir ePub

İlgili kitaplar

Efsaneler & Mitler - Philip Wilkinson

Yazar: Alfa Yayınları

Efsaneler & Mitler - Philip Wilkinson Eski efsaneler, eski Tanrılar, Eski kahramanlar hiç ölmediler. Sadece activity onları yeniden çağırana dek zihinlerimizin derinliklerinde uykuya çekildiler. ” Satanley Kunitz, Author ¥ Dünyanın en ünlü efsa...

İnsan İsterse - Azmin Zaferi Öyküleri 2

Yazar: Alfa Yayınları

İnsan İsterse - Azmin Zaferi Öyküleri 2 Muhtaç Olduğun Güç Beyninde Mevcutur! Sıfırdaydılar, zirveye çıkmak istiyorlardı, tek sermayeleri beyinleriydi. Cok fazla okudular, herkesin iki katı düşündüler, beyinlerini büyütüler. Sonra kafalarını kulana...

Dünyanın Şu Haline Bak - Işın Çelebi

Yazar: Alfa Yayınları

2014 başında küresel krizin etkilerini derinlemesine anlamak ve gelecek yılardaki gelişimin nasıl şekileneceğini yazmak istedim. Küresel krizin etkileri geçti mi yoksa beli aralıklarla devam mı ediyor? 208 yılında başlayan ekonomik krizin sadece b...