sabiiballidc10

Sabeeha Ballim Ballim itibaren 9131 Dolina, Avusturya itibaren 9131 Dolina, Avusturya

Okuyucu Sabeeha Ballim Ballim itibaren 9131 Dolina, Avusturya

Sabeeha Ballim Ballim itibaren 9131 Dolina, Avusturya

sabiiballidc10

Amerika'nın orta doğudaki katılımı ve Beyrut'taki Amerikan elçiliğinin bombalanması ile ilgili iyi bir casus romanı. Tek dezavantajı tüm geri dönüşler - zaman dilimini takip etmek bazen zordu.

sabiiballidc10

Tad Williams "Otherworld" serisinin ilk bölümünde, okuyucu net ve sanal gerçekliğin yeterli kredisi olan herkes tarafından kolayca erişilebilir olduğu bir geleceğe tanıtıldı. Güney Afrika Üniversitesinde sanal gerçeklik profesörü olan Renie Sulaweyo, öğrencisi ile iyi arkadaş oldu! Renie ve! Xabbu, dünyadaki en güçlü ve tehlikeli adamları içeren bir komploya karıştı. Yapılması gereken şeyin kapsamı Renie'nin gerçekten kavrayabileceğinden daha fazla, ama genç erkek kardeşi Stephen, bu güçlü erkek karanlık işlemelerinde bir şekilde dolaşmışken pes edemiyor. Bilim Kurgu'nun nasıl göründüğüne şaşırmaya devam ediyorum. 1996'da "Altın Gölge Şehri" yayınlandı, ancak içinde Williams, filmleri izlemek yerine "ağ toplarını" izleyen insanları hayal ediyor. Genç karakterleri, çevrimiçi arkadaşlarıyla canavarlarla savaşmak için saatler harcıyor, çok oyunculu çevrimiçi rol yapma oyunlarının (MMORPG'ler) popülaritesinin ve evriminin başını sallıyor. (Bir miktar denetimden sonra *, Netflix şirketinin bir yıl sonra, 1997’de, MMORPG kısaltmasının kullanılmaya başlandığı tarihe kadar faaliyete başlamadığı anlaşılıyor.) Bu romanın bana sevdiğim her şeyi verdiğini söylemek yeterli. Tad Williams - karmaşık bir komplo, ayrıntılı dünya binası ve bir atı boğmaya yetecek kadar detay. Williams, geleneksel Güney Afrika folkloruyla ağ bağlantılı bilgi işlem ve sanal gerçekliğin bilim-kurgu öğelerini güzel bir etkiye dönüştürüyor. Güçlü bir dişi kurşun karakter bu nefis kurban pastasının üzerine krema koyuyordu. * Vikipedi'ye baktım. Yargılama.

sabiiballidc10

Daha çok bir 2.5 gibi - bu yaz boyunca açık ve kapalı okuma çünkü ben gerçekten kayda değer herhangi bir yerde sona erecek olup olmadığını merak tuttu ve az ya da çok vermedi. Bu asla ortaya çıkmayan cinsellik sorunları hakkında daha fazla bilgi arıyordum, eksik hissettiği kendi deneyimlerini biraz daha araştırdım ve genel olarak hayal kırıklığı yarattı.

sabiiballidc10

Bu hızlı ve kolay bir okuma idi, ancak çok fazla arsa yoktu. Muhtemelen dizideki diğer okurları okuyacağım.

sabiiballidc10

BU KİTAPIN DÜŞÜNCE OLDUĞUNU BİLDİĞİNİ BİLİYORUM, AMA KENDİ KENDİNİZİ BULMAYA YARDIM ETMEK İÇİN ÇOCUK KİTAPLARINA GERİ DÖNMEK İYİDİR.

sabiiballidc10

Bu Eden'de neler olduğuna inanılmaz bir bakıştı. Bu kitaptan Sonbaharın neden olması gerektiği hakkında çok şey öğrendim. Havarilerden ve peygamberlerden alıntılarla dolu olan Havva'yı ve Adem'i çok daha fazla takdir ediyorum.

sabiiballidc10

Biraz kabartmak - Daha cesur suç şeyler ve daha az şirin "su dışında balık" şeyler bekliyordum.

sabiiballidc10

Urban Lit için LJ Core Koleksiyonunda önerilir