jadsleiman

Jad Sleiman Sleiman itibaren Kalkanlı itibaren Kalkanlı

Okuyucu Jad Sleiman Sleiman itibaren Kalkanlı

Jad Sleiman Sleiman itibaren Kalkanlı

jadsleiman

Bu kitap Printz ödülünü kazandı. Hikaye, serebral palsi olan bir çocuk olan Shawn'un perspektifinden anlatılıyor ve herkesin "sebze" dediği şey bu. Sadece düşünebildiği gibi son derece parlak ve esprili olduğu konusunda herhangi bir ipucu olan tek kişi okur. Trueman'ın kendi oğlu "bir sebzedir" ve bu kitabı, oğluna belki de gözle tanışmaktan daha fazlası olan bir umut / dilek / keşif olarak yazmıştır. İşte kitaptan bir alıntı; “Tanrım, o 'sebze' şeyi hep sevdim. Hepiniz söylediniz; biliyorsunuz var. Öyleyse 'sadece bir sebzedir'. Couplelk birkaç kez insanlarýn neden bahsettiklerini anlayamadýđýmý duydum. Vegetablesnsanlar sebzeye dönüyor mu? Korku filmi gibi geliyordu. kızıl saçlı bir adamdı, havuç mu yaptı? Eğer huysuz bir Cumhuriyetçi bayan olsaydı, bir şalgam mı oldu? Pembe bir greyfurt içine eşcinsel bir insan? Ve ne tür insanlar avokado haline geldi? (Bu arada, DC'deki bir kitap festivalinde yazarla tanıştım ve konuştuğunu duydum!)

jadsleiman

Mükemmel komik bir dizi korsan macerası. Ahab ile Macerada Korsanlar Komünistler ile Macerada Korsanlar

jadsleiman

Şimdiye kadar, çok iyi .. diyet kitapları kadar. Bu kitaptaki espriye bakılırsa, kesinlikle iki büyük inek tarafından yazılmıştır .. belki de bu yüzden gerçekten keyif alıyorum! Kilo alma ve kaybının nasıl ve neden olduğu hakkında çok fazla açıklama var, aynı zamanda sağduyu da çok fazla. Resimler biraz bayat, ama sanırım çekiciliğin bir parçası!

jadsleiman

Bu kitap gerçekten iyiydi. Zaten iki kez okudum. dikkatimi çekti. gerçekten akıl almaz ayrıntılar verir, gerçekten neler olduğunu aklınızda canlandırabilirsiniz.

jadsleiman

3 1/2 yıldız. Gen. Washington'un ordusunun bir kış ordusu kampı olan Valley Forge yakınında yaşayan 11 yaşındaki bir kız açısından ilginç bir kitap. Bir okuyucu iyi bir tarihi zaman ve yer anlayışı elde eder, ancak günlük formatı (Sevgili Amerika) dalgalı bir anlatım üretme eğilimindedir - en azından burada yapar.

jadsleiman

Amaçlı tarihsel kurgu. O kadar kabarık değil, bitirdikten sonra daha az zeki hissettim.

jadsleiman

awesome book!! i need more of this