Çıkartmalarla Kelime Öğreniyorum - Fransızca-1000 Kelime - Heather Amery Almidilli Yayınları ücretsiz indir

Çıkartmalarla Kelime Öğreniyorum - Fransızca-1000 Kelime - Heather Amery Almidilli Yayınları ücretsiz e-kitap indir

Yazar :

Çıkartmalarla Kelime Öğreniyorum - Fransızca-10 Kelime - Silvery Amery Çıkartmalarla Kelime Öğreniyorum - Fransızca-10 Kelime - Silvery Amery Her düzeyde Fransızca kelime öğrenimi için kolaylıkla kulanabileceğiniz boyutlarda hazırlanan Çıkartmalarla Kelime Öğreniyorum, Fransızcada en sık kulanılan kelimeleri, resimleri ile birlikte sunmaktadır. 50’ün üzerinde çıkartmanın yer aldığı kitap kelime öğrenmeyi bir oyun haline getirerek çocukları öğrenmeye teşvik eder, çocukların kelimeleri hızlı ve etkili biçimde öğrenmesin mümkün kılar ve resimlerle kelimelerin eşleştirilmesini sağlayarak görsel hafıza, dikat ve hatırlama becerilerinin gelişimine yardımcı olur. Kelime öğrenimini etkinliklerle birleştiren Çıkartmalarla Kelime Öğreniyorum, çocuğunuzu eğlenceli bir öğrenme yolculuğuna çıkararak satlerce keyifli zaman geçirmesini sağlayacak.   Çocuklar Fransızcayı kolayca öğrenecek!.

Çıkartmalarla Kelime Öğreniyorum - Fransızca-1000 Kelime - Heather Amery Almidilli Yayınları kitap indir bedava

 • Yazar:
 • Yayımcı: ALMİDİLLİ YAYINLARI
 • Yayın tarihi:
 • kapak:
 • Dil:
 • ISBN-10:
 • ISBN-13:
 • boyutlar: Normal Boy
 • Ağırlık:
 • Ciltli:
 • Dizi:
 • sınıf:
 • Yaş: 6 - 9 Yaş
 • Yazar:
 • Fiyat: 18,50 TL

Kitap eleştirileri

Çıkartmalarla Kelime Öğreniyorum - Fransızca-1000 Kelime - Heather Amery

matthewyou570e

The book assumes that having a lot of money is more important than being a productive member of society. The poor dad didn't have a lot of money, but he accomplished more in my view. The rich dad gave more to charity, but nothing says he gave more than would have gone to the charities if someone else owned his real estate. Studies actually show that people with a lot of money give relatively less back to their community than people in the middle class. So I guess I just had philosophical issues with it--and the only practical lesson I remember is the buy low-sell high pyramid he drew. Kind of a no-brainer.

2022-09-03 04:17

thecultcreative

Bu kitap ve 1984 herkes için zorunlu olmalı. Hikayenin sonu. ... İnsanların tüketimi artırmak için hiçbir şey yapmayan ayrıntılı oyunlar oynamalarına izin vermenin çılgınlığını hayal edin. Bu delilik.

2020-01-09 04:00

kaonflux

Funnyyy ..... hahahaah :)

2020-01-01 13:51

gianellabravo

Bu bir marit kitabı, ya onu seviyorsun ya da ondan nefret ediyorsun. Marmitten nefret ediyorum ama bu kitap, bu kitabı seviyorum. Düşman gerçektir, Holden'ın yaşamı için hiçbir yön veya anlam hissi yoktur. Belki de bunun nedeni, ana karakterle özdeşleşmeme yardım eden en az bir saldırgan genç kızın annesiyim. Belki de genç olmanın nasıl bir şey olduğunu hala hatırlıyorum (kızımın sıkıntısına kadar). Her halükarda, kendiniz için karar vermeden önce okuyun veya maritini deneyin.

2019-12-15 11:06

guojin

Oyun oynamak, bir spor psikoloğunun, oyununuzu neredeyse bir salıncak hocası kadar geliştirmesine yardımcı olabileceği zihinsel egzersizdir. Tenis gibi topa vurmak için reflekslere ihtiyacınız yok. Beysbol vurmak gibi hızlı hızlı ateş yapan kaslara ihtiyacınız yok. Ayağa kalkıp hazır olana kadar bir golf sopasını sallamaya hazırlanın. Atışını engelleyecek hiçbir savunma oyuncusu yok. Öyleyse bir kez harika bir golf vuruşuna varabilirseniz, neden her zaman bunu yapamıyorsunuz? Cevap: beyniniz buna engel oluyor. Beklentiler, sinirler, anksiyete vb. Vb. Rotella'nın kitabı, bir golf sahasında yolunuzu düşünmek (veya düşünmemek) için yararlı bir rehberdir. Her golfçü kitaptan yararlanabilir.

2019-12-12 17:17

Kitap başlığı

Boyut

bağlantı

Çıkartmalarla Kelime Öğreniyorum - Fransızca-1000 Kelime - Heather Amery okumak itibaren EasyFiles

5.5 mb. indir kitap

Çıkartmalarla Kelime Öğreniyorum - Fransızca-1000 Kelime - Heather Amery indir itibaren OpenShare

4.3 mb. indir ücretsiz

Çıkartmalarla Kelime Öğreniyorum - Fransızca-1000 Kelime - Heather Amery indir itibaren WeUpload

5.4 mb. okumak kitap

Çıkartmalarla Kelime Öğreniyorum - Fransızca-1000 Kelime - Heather Amery indir itibaren LiquidFile

3.5 mb. indir

Çıkartmalarla Kelime Öğreniyorum - Fransızca-1000 Kelime - Heather Amery Almidilli Yayınları kitap indir bedava

Kitap başlığı

Boyut

bağlantı

Çıkartmalarla Kelime Öğreniyorum - Fransızca-1000 Kelime - Heather Amery okumak içinde djvu

4.2 mb. indir DjVu

Çıkartmalarla Kelime Öğreniyorum - Fransızca-1000 Kelime - Heather Amery indir içinde pdf

5.2 mb. indir pdf

Çıkartmalarla Kelime Öğreniyorum - Fransızca-1000 Kelime - Heather Amery indir içinde odf

5.6 mb. indir ODF

Çıkartmalarla Kelime Öğreniyorum - Fransızca-1000 Kelime - Heather Amery indir içinde epub

4.2 mb. indir ePub

İlgili kitaplar

Mevsimler: Hoş Geldin Kış - Charles Ghigna

Yazar: Almidilli Yayınları

Mevsimler: Hoş Geldin Kış - Charles Ghigna Mevsimler: Hoş Geldin Kış - Charles Ghigna Çocuğunuz Bu Renkli Resimli Kitaplarla Mevsimleri Eğlenerek Öğrenecek Mevsimler ve doğadaki değişimleri algılama becerilerini geliştirmek. Mevsimlerle ilgili en t...

Bahçede - Çupi

Yazar: Almidilli Yayınları

Bahçede - Çupi Bahçede - Çupi - Thiery Courtin Sevimli Çupi eğlenceli maceralarıyla çocuklara okumayı sevdiriyor. Çupi kitap serisi okul öncesi eğitimi yardımcı olmak amacıyla hazırlanmıştır. Her kitapta Çupi’nin farklı bir macerası anlatılıy...

İlk Sorular Ve Cevaplarla:İnsan Vücudu-Chris Oxlade

Yazar: Almidilli Yayınları

İlk Sorular Ve Cevaplarla:İnsan Vücudu-Chris Oxlade İlk Sorular Ve Cevaplarla:İnsan Vücudu - Chris Oxlade • Vücudumda kaç kemik var? • Benim için iyi olan besinler nelerdir? • Neden aşı oluyorum ki? • Gözlerim birer kameraya mı benzer? Hey sen! Mer...