kaonflux

Christopher Ball Ball itibaren San Luis, Oiba, Santander, Kolombiya itibaren San Luis, Oiba, Santander, Kolombiya

Okuyucu Christopher Ball Ball itibaren San Luis, Oiba, Santander, Kolombiya

Christopher Ball Ball itibaren San Luis, Oiba, Santander, Kolombiya

kaonflux

Ben iyi bir vintage-seyahat-sirk hikayesi gibi - "Geek Love", HBO "Carnivale" (iptal görmek gerçekten üzüldüm), vb ... Aslında, bu kitap bana "Carnivale" hatırlattı - vardı yazarın kitabı yazma fikrine inanan zor zamanlar diziden esinlenmedi. Hikayenin anlatıldığı perspektifi sevdim - 70 yıl önce seyahat eden bir sirkteki maceralarına geri dönüşlerde yansıyan, 90 yaşındaki yaşlı, huzurlu bir varoluşunun öfkelerini yakalıyor. Bu kitabın karakterleri, özellikle sirk halkı, çoğunlukla iyi işlenmiş ve ilginçti ve yazar, Depresyon döneminde sirk hayatının aşağı ve kirli ayrıntılarını tasvir etmek için harika bir iş çıkardı. Gerçek sirk günlükleri ve sözlü tarihlerden çok sayıda fıkra aldığını söyledi ve bence otantiklik duygusu açık. Flashback arsa kendisi oldukça standart, biraz yavan "genç kahraman ilk bakışta aşık dastardly kötü adam için sıkıntı sıkıntı içinde" tür şeyler aşık. Kitap boyunca, söz konusu kahramanın ilk başta sirkle nasıl bağlandığı gibi şeyler için ve hikayenin yol boyunca aldıkları fille ilgili çeşitli bölümleri için belirli bir inançsızlık süspansiyonu gerekmektedir. - spoiler uyarısı! - sadece Lehçe'yi nasıl anlıyor ... Peki kim Lehçe konuşuyor? Neden, kahramanımız!). Kahramanın, bedeni ve zihni ancak inatçı bir ruhu olan yaşlı bir adam olarak hikayesi dokunaklı şeylerdir. Bununla birlikte, ona iyi bir şey olması için ne kadar kök salmış olursanız olun, hikayenin sonu kadar büyüleyici olsa da, gerçekleşen şeyin yutulması oldukça zordur. Genel olarak, hikayenin iyi ilerlediğini ve geçmişten günümüze bakış açılarına geçişlerin sorunsuz bir şekilde ele alındığını düşündüm. Yazarın yazı stili ilgi çekici ve kendimi öykü tarafından taşınırken işe gitmek için ayarlamak zorunda kaldığımda kitabı kaçırdım. İyi şeyler, hepsi anlattı.

kaonflux

Özgürlüğü kazandıktan hemen sonra yazıldı. Durumuyla ilgili henüz çok fazla bilgi / analiz yok. Daha çok People dergisindeki bir dizi makaleyi okumak gibi.

kaonflux

Bu kesinlikle tüm yıl okuduğum en iyi kitap ve eğer ben fazla 5 yıldız verebilir - ben! Yemeklerim sırasında ve kırmızı trafik ışıklarında dururken tam anlamıyla okuyordum. Üstün karakter ve hikaye gelişimi. Bazıları için kök saldım ve ağladım ve başkalarını hor gördüm, bu kurgusal insanlar için etrafımdaki gerçek hayattan daha fazla duygu ve gönül yarası hissettim! Sevdim, sevdim, sevdim.

kaonflux

Jo Goodman Grade ile Öpüşme Konforu: D “Mmm. Karmaşık. Amcalarıma göre, kendimi kandırıyorum ve yolumu bulmanın bir labirentle müzakere etmek kadar zor olduğunu öğreniyorum. Ona aşık olduğumu düşündüm, belki de öyleydim. Belki de bunu gerçekleştirmenin yeterli olduğunu düşünmek. Herkesin aşk gerçeğini kurgudan nasıl bildiklerini merak ederek bunu daire içine alıyorum. nasıl bileceğimi merak ediyorum. ”Comfort Kennedy, en yakın arkadaşı Bram DeLong, kendisi de dahil olmak üzere herkesin şokuyla çok meşgul olduklarını açıkladığında beş evlilik teklifini reddetti. Bram'a gizlice aşık olmasına rağmen, Comfort onunla evlenemeyeceğini biliyor, ancak sekiz hafta boyunca sahte nişanla birlikte gitmeyi kabul ediyor. Comfort, Bram’ın finansmanı olmayı kabul ederek kendi kapısına sorun getirdiğini ve çoğunun Bram’ın ağabeyi Bode’den geldiğini biliyor. Bode DeLong savaştan farklı bir adam döndü ve aile işini küçük kardeşi ve annesinden geri almayı ve bir zamanlar olduğu büyük imparatorluğa dönüştürmeyi planlıyor. Onu işinden uzaklaştırabilecek tek şey, Bode'nin gerçek olduğuna inanmadığı ve kardeşinin hilelerinin dibine inme sözü veren Bram'ın Comfort'a katılımıdır. Bode, bu yolun Konfor'u doğrudan kollarına götüreceğini biliyor ve yakında bunun onun kalmasını istediği yerde olduğunu anlıyor. Bu kitabın ilk on beş sayfası muhteşemdi ve ilk önce kitabın geri kalanının da harika olacağını düşünerek ayaklarımın içinde güvercin. Çok, çok yanılmışım. Sonraki yüz elli sayfa sadece sıkıcı değil aynı zamanda okumak için sınırda acı çekiyordu. Ben bitirmek ve neredeyse havlu attı mümkün olacağını düşünmüyordu birkaç kez vardı. Heyecan verici, sıkıcı olmayan parçalar çok az ve çok uzaktı ve bu üç yüz yetmiş sekiz sayfa için yapılmıştı. Sanırım yaşadığım sorunun büyük bir kısmı ana karakterlerdi. İkisini de sevmedim veya sevmedim ama eminim heck onlara ne olduğunu umursamadı ya da sonsuza dek mutlu olup olmadıklarını umursamadı. Tek istediğim gizemi çözmek ve yapılmaktı ve bunu yapmak çok uzun sürdü. Kitabın birçoğunun dışarıda bırakıldığını ve tekrar tekrar tekrarlandığını hissettim. Bu kitabın kapağı hakkında da çok şaşırdım, çünkü batı romanına gidiyor gibi görünüyor ve sonra şehrin kalbinde San Francisco'da bulunuyor. Sipere geri dönüp kitabı tekrar açtığımda okuduğum hikaye yerine büyük bir batı tarihi romantizmi olmasını umuyordum. Romantizmden bahsetmişken, romantizm romanı için kitapta çok fazla şey olduğunu hissetmedim. Karakterlerin seks yapması, özellikle Comfort'un Bode yerine Bram'a aşık olmadan beş sayfa önce aşık olduklarına inandığım anlamına gelmiyor. Bahsettiğim gibi, birkaç iyi bölüm ve ayrıca beni okumaya devam eden birkaç yan karakter vardı. Comfort’un amcaları olmasaydı dürüstçe bitiremezdim. Keşke her ikisi de kendi mutlu eve kıçlarını alabilselerdi, çünkü okumak istediğim iki hikaye. Keşke bu kitaptan daha fazla keyif alsaydım ama çok uzun, çok sıkıcı ve çok fazla yerde eksik buldum.

kaonflux

Funnyyy ..... hahahaah :)

kaonflux

Keşke bunu birkaç yıldız daha derecelendirebilirdim ... ama rüya bir gün bu koleksiyona adanmış bir kursu öğretmek (veya bulmak).