guojin

Jin Guo Guo itibaren Watertown, WI, Birleşik Devletler itibaren Watertown, WI, Birleşik Devletler

Okuyucu Jin Guo Guo itibaren Watertown, WI, Birleşik Devletler

Jin Guo Guo itibaren Watertown, WI, Birleşik Devletler

guojin

Oyun oynamak, bir spor psikoloğunun, oyununuzu neredeyse bir salıncak hocası kadar geliştirmesine yardımcı olabileceği zihinsel egzersizdir. Tenis gibi topa vurmak için reflekslere ihtiyacınız yok. Beysbol vurmak gibi hızlı hızlı ateş yapan kaslara ihtiyacınız yok. Ayağa kalkıp hazır olana kadar bir golf sopasını sallamaya hazırlanın. Atışını engelleyecek hiçbir savunma oyuncusu yok. Öyleyse bir kez harika bir golf vuruşuna varabilirseniz, neden her zaman bunu yapamıyorsunuz? Cevap: beyniniz buna engel oluyor. Beklentiler, sinirler, anksiyete vb. Vb. Rotella'nın kitabı, bir golf sahasında yolunuzu düşünmek (veya düşünmemek) için yararlı bir rehberdir. Her golfçü kitaptan yararlanabilir.

guojin

Bradley mükemmel bir yazar ve Flavia de Luce serisi her zaman eğlencelidir. Flavia, yazıya daha hüzünlü bir ton veren üçüncü kitapta kesinlikle büyüyor, ama zencilik de burada.

guojin

Bu kitap, her biri 5 Brows'tan biri tarafından yazılmış bir dizi deneme olarak yazılmıştır. Bazen komik, bazen ciddi, denemeleri çekici ve esprili buldum, 5 sıradan - inanılmaz yetenekli olmasına rağmen - normal bir hayattan başka bir şey yaşayan genç yetişkinleri ortaya çıkardım. Keyifli bir okuma.

guojin

4 yıldız ve bir inceleme yazmak için yeterince hatırlayamıyorum? Bunu yıllar önce okudum. Clay'den hoşlandığımı hatırlıyorum. Bu hikayelerden hoşlandığım şey, iki ana karakter arasındaki ilişki ve bir ilişkiyi nasıl yürütmek için nasıl mücadele ettikleri. Ve bu dizideki her karakterin hayatlarında bir tür kötü travma varmış gibi görünüyor. Bu neden?

guojin

Bu kitap fizik hakkında sevdiğim her şeyin bir özeti gibiydi; düşünce deneyleri, zarif matematik, günlük gerçekliğin atomaltı düzeyde gerçekten tuhaf faaliyetlere yoğunlaşması ve tamamen yeni bir şekilde düşünmenin gerekliliği, hepsini anlamaya bile başlıyor. Bu kitap hakkında sevmediğim tek şey, içermediği matematiği takip etmek için matematiksel pirzola sahip olmadığımdan sürekli pişmanlık duymam. Susskind, sadece herkesin anlayabileceği bir çeviri ile son derece zor fiziğin ilerlemesini izlemekle kalmaz, aynı zamanda bilimsel anlaşmazlığa dahil olan kişilikleri zekâ ve sıcaklıkla tanımlar. Bu ölçeğin bilimsel bir argümanı bu kadar sık gerçekleşmez ve merak, kalıcılık ve gönül rahatlığı gibi insani niteliklerin, sadece soğuk gerçeklerin yaptığı gibi bilimsel başarı ile ilgisi olduğunu belirtmek ilginçtir. Stephen Hawking'e verilen eşit saygı ve hayal kırıklığı da ilginç. Herkesin bildiği tek fizikçinin, bilimin temel bir gerçeği hakkında yanlış olduğu kanıtlanmıştır. Bu tek başına iyi bir genel okuma kitabı yapmak için yeterlidir. Büyük bilim adamlarını hak etmedikleri sütunlara koyma eğilimindeyiz. Einstein halkı fizikçileri toplumumuzun plebe kitlelerinin anlayamadığı evrenin anahtarlarına sahip mistik gurulara cevabı olarak düşündüğünden beri. Ama onlar da bizim gibi egoları olan insanlar. Yazar, String Teorisi'nin ve fizikte olan ilginç şeylerin, belki de 20. yüzyılın başlarında meydana gelen değişimler kadar destansı bir devrimin sadece başlangıcı olduğunu belirtmek konusunda doğrudan. Bu alanda hâlâ anlaşılması gereken çok şey var, fizikçi olmak çok heyecan verici bir zaman.

guojin

wright'ın Jim Crow South'da büyümeyle ilgili otobiyografisi. israf edilen kelimeler yok; boşa zaman yok; kırık sözler yok. vahşi güney ırkçılığı kalbinizi kırmalı; cesur ve korkunç.