thecultcreative

The Cult Creative Cult Creative itibaren Kuşcu Köyü, 38800 Kuşcu Köyü/Yeşilhisar/Kayseri, Türkiye itibaren Kuşcu Köyü, 38800 Kuşcu Köyü/Yeşilhisar/Kayseri, Türkiye

Okuyucu The Cult Creative Cult Creative itibaren Kuşcu Köyü, 38800 Kuşcu Köyü/Yeşilhisar/Kayseri, Türkiye

The Cult Creative Cult Creative itibaren Kuşcu Köyü, 38800 Kuşcu Köyü/Yeşilhisar/Kayseri, Türkiye

thecultcreative

Bu kitap ve 1984 herkes için zorunlu olmalı. Hikayenin sonu. ... İnsanların tüketimi artırmak için hiçbir şey yapmayan ayrıntılı oyunlar oynamalarına izin vermenin çılgınlığını hayal edin. Bu delilik.

thecultcreative

Steven Pressfield'ın gerçekten ilginç bir kitabı. Bu okuduğum ve bağlandığım ikinci kitabı. Ona antik savaş konusunda uzman deniyor ve ben buna inanıyorum. Bu aynı zamanda bir tarih kitabı gibi okunur. Tarihsel hareketlerde ve olaylarda dokurken büyük karakter çalışması ve gelişimi yapar. Bazen işlerin o zamanlar göründüğü kadar ileri olup olmadığını merak etmeye kapılıyorum ama daha sonra bu konuda benden çok daha fazla araştırma yaptığını hatırlıyorum. Afganistan'daki günümüz savaşına bariz ve kasıtlı olarak paralel olan bu kitap, Afganları asla tam olarak bastırmayacağımız sebepleri doğru bir şekilde tasvir ediyor gibi görünüyor. Orada stratejiler ve gelenekler, bölgelerine ve kültürlerine o kadar etkili bir şekilde uyuyor ki, bir şeyleri çok fazla değiştirmek zorunda kalmadılar. Buradaki mevcut çatışmalara ilgi duyan herkesin yanı sıra iyi yazılmış tarihi kurgudan hoşlanan insanlar için mükemmel bir kitap olacağını düşünüyorum. Benzersiz bir konu ve uzmanlığa sahip çok iyi bir yazar olduğu için Pressfield'a birkaç kitap daha yapışacağım.

thecultcreative

I first wrapped my mind around this book when I was in eighth grade. Yes, eighth grade! I decided to read it because my sister so convincingly urged me to do so. It is an intimidating read, but once you get over the size of the book, you can't put it down. Norman Mailer's attention to detail is amazing. Mailer doesn't leave one graphic detail out, and because of that, you feel a sympathy for Gary Gilmore, even though he committed horrific cold blooded murders. Even after many years, it has still held it's spot on my top ten.