Öğretmenim Jonathan Kağıdımı Yırttı - Jeanie Franz Ransom Okuyan Us Yayın ücretsiz indir

Öğretmenim Jonathan Kağıdımı Yırttı - Jeanie Franz Ransom Okuyan Us Yayın ücretsiz e-kitap indir

Yazar :

Öğretmenim Jonathan Kağıdımı Yırtı - Jeanie Franz Reprise Öğretmenim Jonathan Kağıdımı Yırtı - Jeanie Franz Reprise Okuyan Koala, çocuk kitaplarına yepyeni bir standart getiriyor! Çocuklar için kişisel gelişim, ane babaları için hayat kolaylaştırıcı, dünyanın en büyük bilimsel ve profesyonel psikoloji topluluğu Amerikan Psikoloji Derneği onaylı APA Çocuk Kitapları Serisi, Okuyan Koala ile Türkçede! Her şey Jesica’nın Bayan McNeal’ın masasına koşturmasıyla başladı. “Peter kuyruğumu çekti!” Ve çok geçmeden… “Rachel pembe kalemimi aldı!” “Frankie, Sokie’ye şişko domuz dedi. ” “Jonathan kağıdımı yırtı!” “Emily sırama domuz ağılı dedi!” Küçük domuzcuklardan oluşan bu sınıfta herkes birbirini öğretmene şikâyet edip duruyordu. Çocuklar kendi kendilerine çözüm bulabilecekleri sorunları bile anında Bayan McNeal’a yetiştiriyor, bu prosecutor sınıfta huzursuzluk ve güvensizliğe yol açıyordu. Bayan McNeal bu duruma artık bir son vermek istedi. Ancak katı bir yöntem uygulamak yerine bu davranışın altında yatan duyguları ele alıp, ortak sorunu çözme konusunda öğrencilerini harekete geçirdi. Bu hikaye çocuklara, kendi başlarına çözebilecekleri Çocuksu Sorunlar ile, yetişkinlere iletmeleri gereken Önemli Şeyler arasındaki farkı öğretmeye yardımcı oluyor. Öğretmenim, Jonathan Kâğıdımı Yırtı’yı okurken çocuklar, fringe küçük domuzcukların hikâyesiyle çok eğlenecek, fringe de her ufak sorunda arkadaşlarını şikayet etmemeyi öğrenecek. APA AMERİKAN PSİKOLOJİ DERNEĞİ Kurulduğu 1892 yılından bugüne 134 binden fazla araştırmacı, eğitimci, klinisyen, danışman ve öğrenci üyesiyle, dünyanın en büyük bilimsel ve profesyonel psikoloji topluluğudur. APA, bünyesine katığı Magination Pres yoluyla, çocuk ruh sağlığı alanında uzmanlaşmış profesyoneler tarafından yazılmış kitaplar yayımlamaktadır.

Öğretmenim Jonathan Kağıdımı Yırttı - Jeanie Franz Ransom Okuyan Us Yayın kitap indir bedava

 • Yazar:
 • Yayımcı: Okuyan Us Yayınevi
 • Yayın tarihi:
 • kapak:
 • Dil:
 • ISBN-10:
 • ISBN-13:
 • boyutlar: Normal Boy
 • Ağırlık:
 • Ciltli:
 • Dizi:
 • sınıf:
 • Yaş:
 • Yazar:
 • Fiyat: 12,24 TL

Kitap eleştirileri

Öğretmenim Jonathan Kağıdımı Yırttı - Jeanie Franz Ransom

crismancilla

Naipaul benim en sevdiğim yazarlardan biri, ama bu özel roman kasvetli. Şimdi neden 1 dolara satıldığını anlıyorum. Sydney'de, ciltsiz kitapların bile 25 dolara satıldığı. Half A Life vaadiyle başladı, ama hiçbir yere gitmedi - amaçsız yaşamın ne olduğunu söylemek olmadıkça, hikayenin çok veya hatta ne olduğu konusunda net değilim ve kahramanın kim olduğu bile net değildi oldu. Mesele şu ki, Naipaul'un stili o kadar basit ki, işini yürütmek için arsa ve katı karakter gelişiminin yapısına gerçekten ihtiyacı var. Bu yeterli değil. En büyük sorum, bunu neden bitirdim?

2020-01-05 20:52

ruiduarte

Bir incelemeden daha fazlası, bu kitabın bir aşk mektubu. Gençken, yıllar önce okudum ve çok sevdim. Kendimi iyi hissettiğim kitaplardan biriydi, üzüldüğünüzde ya da dünya tarafından hayal kırıklığına uğradığınızda gittiğiniz kitaplardan biriydi. Ailem boşanma yoluyla kitabın kopyasını kaybettim ve ne kadar sert göründüğüm önemli değil, başka bir kopya bulamadım. Birkaç yıl önce bir sesli kitap baskısına rastladım ve hikayeye tekrar tekrar aşık oldum. Eva Ibbotson bu harika kitap için teşekkür ederim.

2020-01-01 20:47

maxink

Bu, tüm zamanların en büyük kitabı gibidir. Okuyucularına gönderdiği mesajları çok seviyorum. Yardım edemem ama okuduğum için övün.

2019-12-25 22:29

giulia_mg

Yaratıcı, seviyorum.

2019-12-25 16:00

catalingol49e8

Hapisteki üç erkeğin önde gelen cumhurbaşkanlığı adayı da dahil olmak üzere eşcinsel erkekleri nasıl zorladığını gösteren bir hikaye.

2019-12-18 22:43

sunny_2014708c

Kitap kulübüm bu kitabı okudu. Pek çok üye bu kadının bu kitabın tadını çıkarması için çok "berbat" olduğunu hissediyordu ... ama okumaya devam ettikten sonra, bir konudaki bazı sorunları hakkında onunla ilgili olabilecekleri gerçekten iyi bir hikaye olduğunu buldular. öyle ya da böyle. Öyleyse, okuyorsanız bu kitaptan vazgeçmeyin… sonunda size bir şey verir.

2019-12-12 00:08

elouisedarcy

Bunu okumakla eğlenmiştim. ama ben kolayca eğleniyorum.

2019-12-11 22:06

54833480484f

Asla Danielle Steel'in gerçek bir hayranı olmadım. Silent Honor'dan önce kitaplarının sadece 3'ünü okudum ve özellikle etkilendim. Ancak, bir kitap satışı sırasında bu kitabın üstüne tökezledim ve bir hikaye vereceğimi düşündüğüm tarihsel kurgu etiketinin altına düştü. Şimdi bitirdim, bunu yaptığım için mutlu olduğumu söyleyebilirim. İlk başta, bu konuda biraz şüpheciydim. Diksiyon, özellikle daha önce okuduğum Marley ve Ben John Grogan tarafından kullanılan esprili diksiyona kıyasla çocukça görünüyordu. Ancak, kendimi hikayenin içine soktuğumda, diksiyonu okumak için çok rahat ve akıcı buldum ve daha önce bitirdim, öykünün bitmesini istememiştim, çok istemiştim (isteyerek sürükledim Hikaye kendim: P) Steel'in hikayedeki aşk, red ve ırkçılık temalarını nasıl ele aldığını seviyorum ve hikayenin dönemi zevkime göre çok çağdaş olsa da, gerçekten bunun içine girdim. Steel'in Japon dünyasına verdiği Pearl Harbor'ın hikayesinin farklı bir tarafını almak ilginçti ve içtenlikten zevk aldım. Kendimi özellikle Hiroko ile karakterden büyük ölçüde vurguluyor buldum ve hatta bazı keskin anlarda birkaç gözyaşı döktüm. Sonuçta, ben kitaptan gerçekten çok zevk aldım ve Danielle Steel'in tarihsel kurgularından herhangi birini, yakın zamanda büyüyen okuma listesine ekleyeceğim.

2019-12-11 18:06

sunny_2014708c

Kitabın tadını çıkardım ama bir şekilde yazarın tamamen abartıldığını düşünüyorum. Hikayeyi bu kadar büyüleyici yapan konu ve onun dayandığı şeydi. Güzel yazılmış ve araştırılmış, ancak David Mccullough değil.

2019-12-11 16:14

mariefabre

Öncelikle temiz çıkmalıyım ve bir yayıncılık şirketini yönetirken tekrar bahsetmeliyim, birkaç Jack Everett ve David Coles romanı yayınladık. Jack ayrıca özellikle bu romanı incelememi istedi, bu yüzden söylediklerimi bir tuz tuzu ile alın. Bunun dışında, Britanya’da ayarlanmış zamanında terörist bir gerilim filmi. En son olayların artması, bu kitapta belirtilenler gibi olayları görmenin çok uzağında değil. Hikaye, son derece dramatik bir terörist saldırının ve bundan sonraki sonuçların anlatılmasıdır. Bu, yazarların bu eylemin arkasındaki nedenleri görmesinin yanı sıra bir çözüm önerisi konusunda çok kesin bir olasılık sunar. Her ikisine de katılabilirsiniz veya katılmayabilirsiniz, ancak düşünmenizde duraksamaya neden olur. Bu tür hikayelerden hoşlanıyorsanız, eğlenceli bir okumadır.

2019-12-11 14:11

Kitap başlığı

Boyut

bağlantı

Öğretmenim Jonathan Kağıdımı Yırttı - Jeanie Franz Ransom okumak itibaren EasyFiles

3.7 mb. indir kitap

Öğretmenim Jonathan Kağıdımı Yırttı - Jeanie Franz Ransom indir itibaren OpenShare

3.5 mb. indir ücretsiz

Öğretmenim Jonathan Kağıdımı Yırttı - Jeanie Franz Ransom indir itibaren WeUpload

3.2 mb. okumak kitap

Öğretmenim Jonathan Kağıdımı Yırttı - Jeanie Franz Ransom indir itibaren LiquidFile

5.9 mb. indir

Öğretmenim Jonathan Kağıdımı Yırttı - Jeanie Franz Ransom Okuyan Us Yayın kitap indir bedava

Kitap başlığı

Boyut

bağlantı

Öğretmenim Jonathan Kağıdımı Yırttı - Jeanie Franz Ransom okumak içinde djvu

3.7 mb. indir DjVu

Öğretmenim Jonathan Kağıdımı Yırttı - Jeanie Franz Ransom indir içinde pdf

3.7 mb. indir pdf

Öğretmenim Jonathan Kağıdımı Yırttı - Jeanie Franz Ransom indir içinde odf

5.7 mb. indir ODF

Öğretmenim Jonathan Kağıdımı Yırttı - Jeanie Franz Ransom indir içinde epub

5.1 mb. indir ePub

İlgili kitaplar

Kusursuz Aşklar, Kusurlu İlişkiler-John Welwood

Yazar: Okuyan Us Yayın

Kusursuz Aşklar, Kusurlu İlişkiler-John Welwod “Eğer aşk bu kadar yüce bir şeyse, ilişkiler neden bu kadar imkânsız?” “Kalbin gerçek aşk olmaksızın daha fazla yaşayamayacak. ”  - HAFIZ “Her şey sevmekle ve sevmemekle ilgili. "    – MEVLÂNÂ...

Aptal - Feyyaz Yiğit

Yazar: Okuyan Us Yayın

Aptal - Feyaz Yiğit SUÇLU SEN DEĞİLSİN, KAYBEDEN BİZİZ. "Tanıştığımız tüm aptaların anısına. " ”Kimilerinin aklında şokelayı çok seven bir insan olarak yaşıyorsun. Demem o ki ‘biraz daha’sı olan hiçbir şeye inanma sakın. ” "Evela aynadaki haline ba...

Mualla'Ya Sor-Pink Freud

Yazar: Okuyan Us Yayın

Muala'Ya Sor-Pink Freud Muala'ya Sor - Pink Freud Koş Muala koş! Yardım et n’olur. Çok dertliyim çok. Sevgilim benden 5 cm kısa, n’apıcam? Sarhoş olup kapısına dayandım, beni istemedi. Acaba gay mi? Sınav stresinden hayatı kaçırıyorum, ne yapacağım...