crismancilla

Cris Mancilla Mancilla itibaren Vedkheri, Uttar Pradesh 247773, Hindistan itibaren Vedkheri, Uttar Pradesh 247773, Hindistan

Okuyucu Cris Mancilla Mancilla itibaren Vedkheri, Uttar Pradesh 247773, Hindistan

Cris Mancilla Mancilla itibaren Vedkheri, Uttar Pradesh 247773, Hindistan

crismancilla

Bu kitabın her biri, parlak ilkelerinin her biri zihnimde kalıcı olarak sabitlenene kadar tekrar tekrar okumayı planlıyorum.

crismancilla

Naipaul benim en sevdiğim yazarlardan biri, ama bu özel roman kasvetli. Şimdi neden 1 dolara satıldığını anlıyorum. Sydney'de, ciltsiz kitapların bile 25 dolara satıldığı. Half A Life vaadiyle başladı, ama hiçbir yere gitmedi - amaçsız yaşamın ne olduğunu söylemek olmadıkça, hikayenin çok veya hatta ne olduğu konusunda net değilim ve kahramanın kim olduğu bile net değildi oldu. Mesele şu ki, Naipaul'un stili o kadar basit ki, işini yürütmek için arsa ve katı karakter gelişiminin yapısına gerçekten ihtiyacı var. Bu yeterli değil. En büyük sorum, bunu neden bitirdim?

crismancilla

Siyah insanların gerçekten ruhu var ...

crismancilla

Nick Hornby çok sevimli. Kitapları yırtıyor, ayırıyor ve yine de hepsini her paragrafın sonunda okumak istiyor musunuz? Bu incelemeleri bu kadar iyi yapan şey, Hornby'nin kişisel hayatını yazısının her öğesine enjekte etmesidir; bize okuma hayatlarımız hakkında çok havasız ya da gerçekçi olmadığımızı hatırlatıyor. Sonuçta biz insanlarız. Neşeli.