54833480484f

itibaren Bilpin NSW, Avustralya itibaren Bilpin NSW, Avustralya

Okuyucu itibaren Bilpin NSW, Avustralya

itibaren Bilpin NSW, Avustralya

54833480484f

Asla Danielle Steel'in gerçek bir hayranı olmadım. Silent Honor'dan önce kitaplarının sadece 3'ünü okudum ve özellikle etkilendim. Ancak, bir kitap satışı sırasında bu kitabın üstüne tökezledim ve bir hikaye vereceğimi düşündüğüm tarihsel kurgu etiketinin altına düştü. Şimdi bitirdim, bunu yaptığım için mutlu olduğumu söyleyebilirim. İlk başta, bu konuda biraz şüpheciydim. Diksiyon, özellikle daha önce okuduğum Marley ve Ben John Grogan tarafından kullanılan esprili diksiyona kıyasla çocukça görünüyordu. Ancak, kendimi hikayenin içine soktuğumda, diksiyonu okumak için çok rahat ve akıcı buldum ve daha önce bitirdim, öykünün bitmesini istememiştim, çok istemiştim (isteyerek sürükledim Hikaye kendim: P) Steel'in hikayedeki aşk, red ve ırkçılık temalarını nasıl ele aldığını seviyorum ve hikayenin dönemi zevkime göre çok çağdaş olsa da, gerçekten bunun içine girdim. Steel'in Japon dünyasına verdiği Pearl Harbor'ın hikayesinin farklı bir tarafını almak ilginçti ve içtenlikten zevk aldım. Kendimi özellikle Hiroko ile karakterden büyük ölçüde vurguluyor buldum ve hatta bazı keskin anlarda birkaç gözyaşı döktüm. Sonuçta, ben kitaptan gerçekten çok zevk aldım ve Danielle Steel'in tarihsel kurgularından herhangi birini, yakın zamanda büyüyen okuma listesine ekleyeceğim.

54833480484f

gerçeklerin ve kişisel gerçek yaşam öykülerinin iyi bir kombinasyonu - binlerce insanın sağlık gerçeklerinin korkunç bir fotoğrafı

54833480484f

Alaska'nın en büyük Milli Parkı'nda geçen 15 Kate Shugak romanından biri.

54833480484f

Bu güçlü bir hikaye. Bir drama 1948’de Montana’yı tahmin etmişti. Anlaşılan amcalarının yakındaki yerli Amerikan topluluğunun üyelerine karşı işlediği suçları öğrenen 12 yaşındaki kasaba şerifinin oğlu. harika yazı, yoğun hikaye ve hala işlemekte olduğum bir son.

54833480484f

Ah, bunu mükemmel bir beş yıldız derecelendirmesinden koruyan tek şey son. Sanırım, bir kez (inanılmaz) film bu açıdan kitabın daha iyi bir iş yaptı. Kont'un Mercedes'ten başka kimseyle nasıl sonuçlanabileceğini görmüyorum, çünkü onun için onunla birlikte / onunla geçti. Ben komplo seviyorum, tüm katlanmış ve şaşırtıcı vahiy. Parlak, kesinlikle harika. Ve karakterler oldukça klasik. Mercedes'in bir omurgaya sahip olduğuna sevindim. Şimdilik bir incelemenin küçük bir parçası ... Okuduğumdan beri biraz zaman geçti.

54833480484f

Bu kitabı çok beğendim. Daha fazla okumak istiyorum Erica Jong.

54833480484f

A book I probably wouldn't have read if not for Sean's badgering, and I definitely thank him for that. Both stories (Zimmer's and Hector's) are enthralling and deeply moving and Auster's explanations of each character's actions are fascinating and beautifully tragic.