giulia_mg

Giulia Micali Micali itibaren Texas itibaren Texas

Okuyucu Giulia Micali Micali itibaren Texas

Giulia Micali Micali itibaren Texas

giulia_mg

İNANILMAZ!

giulia_mg

Ken Follett mükemmel. Dünyanın Sütunları destansı bir kitaptır. Bunu okumaktan gerçekten keyif aldım. Ancak, özellikle Katedral'in tanımında tekrarlayan ve gereksiz buldum. Binanın hikayenin ana 'karakteri' olduğunun farkında olmama rağmen, kitabın bazı önemli kısımları ihmal edilmiş gibi görünüyor (yani Tomas Becket suikastı ile hikayenin gerçekten mutlu sonu arasındaki bit 20 sayfadan oluşuyor) . Bin sayfalık bir kitap için (belki biraz fazla uzun) bu gerçekten zayıflık olabilir.

giulia_mg

Sevdim! Özellikle Mma Makutsi ve Menekşe Sepotho alt grafiği sevdi!

giulia_mg

Yaratıcı, seviyorum.

giulia_mg

Stephen King tavsiye etti.

giulia_mg

Tüm büyük korku romanları gibi, bu da Tam İyilik (Işık) ile Utter Evil (Karanlık) arasındaki savaşla ilgilidir. Geri kalanlarından farklı olarak, bu, ana karakterimiz, Işık için bir Ajan ile, "neden mavi hapı neden almadım" diye merak eden bir çıkmazda sona erer ve başka bir deyişle diğerini yenen taraf olmayın. Burada bir spoiler veriyormuş gibi hissetmiyorum, çünkü romanı oluşturan birbiriyle ilişkili üç hikayeden uzak durdum ve birlikte geldiğim soyutlamadan kesinlikle bahsetmiştim. Kısacası, bu filmlerden tamamen farklı, ama aynı evrende gerçekleşen çok hafif ve eğlenceli bir okumaydı. Filmlerden hoşlanıyorsanız, bu hikayelere daha felsefi bir bakış için bunu seçin (hem Gece İzleme hem de Gündüz İzleme değiştirilmiş biçimde Gece İzleme kitabındadır).

giulia_mg

Harika kitap!

giulia_mg

Başka bir kitap kulübü okudu. Gerçekten umursamadı ama annesini bulmak için yola çıktığında Christophers cesaretinden zevk aldım. Kitabın bazı bölümlerini atladığımı itiraf etmeliyim.

giulia_mg

The rating is for the first 2 stories by Jaci Burton and Jasmine Haynes since I didn't finish Joey w. Hill story and I'm not planning to read the 4th story. I really enjoyed the first 2 stories but I was only able to read 3 chapters from Joey W. Hill's story- It was really boring and I didn't like the writing style at all- there was hardly any dialog between the characters and I just didn't care about any of the characters- too bad since I read so many good reviews about her books but that's just shows that we all have different taste in books and that's o.k.