Okumayı Öğreniyorum 2 Altın Kitaplar - Bayilik ücretsiz indir

Okumayı Öğreniyorum 2 Altın Kitaplar - Bayilik ücretsiz e-kitap indir

Yazar :

Okumayı Öğreniyorum 2 Okumayı Öğreniyorum 2 - Nevra Diler Adalı Her çocuk için okumaya ve yazmaya baş- lama serüveni oldukça heyecanlı bir süreçtir Okumayı Öğreniyorum dizisi, bu serüvene henüz ortak olmuş çocuklarımıza okumayı ve yazmayı en vurgulayıcı örnekleriyle öğretmeyi amaçlıyor. Eğitim ve öğretim sürecinin başlangıcında olan çocuklarımızın aydınlık yarınlara bilginin ışığında yürümesi dileğiyle.

Okumayı Öğreniyorum 2 Altın Kitaplar - Bayilik kitap indir bedava

 • Yazar:
 • Yayımcı: ALTIN KİTAPLAR
 • Yayın tarihi:
 • kapak:
 • Dil:
 • ISBN-10:
 • ISBN-13:
 • boyutlar:
 • Ağırlık:
 • Ciltli:
 • Dizi:
 • sınıf:
 • Yaş:
 • Yazar:
 • Fiyat: 4,02 TL

Kitap eleştirileri

Okumayı Öğreniyorum 2

feloimage

İlk düşüncem: "Bu kitap çok garip". Sonra birkaç tanım kelimesi var ve bu kitabın neden bu kadar iyi yorum aldığını gördüm. Yapı çok benzersiz ve bence bu kitap için gerçek hikaye veya onun yazdığından çok daha fazla hype yaratıyor olabilir. Ancak, bu son ifadenin sizi yanıltmasına izin vermeyin, hikayeden ve hatta yazımdan zevk aldım. Bu, son iki yılda aldığım en kısa kitap olmalı, ancak bu kitap, Levithan'ın her şeyi anlamak için okuduğum şeyi düşünmek için okuma hızımı gerçekten yavaşlatmak zorunda kaldığım şekilde yazılmıştı. geçmeye çalışıyordu. Bazen pasajı okurdum ve hikayeye nasıl oynandığını alamazdım, o zaman tanım kelimesini okurdum ve tıklardı. Bu oldukça güzel bir özellikti ve zaman zaman çok yaratıcıydı. Kitabın ilk yarısında kız arkadaşının hataları hakkında kaç pasajdan bahsettiğini fark ettim ve kendi hatalarını çizip çizmeyeceğini merak ettim. Cevap ... öyle, ama dışarı ve dışarıda değil. Levithan, karakterinin hatalarını pasajın odağından çok daha küçük bir rol oynadığı geçiş yoluna sokmasına izin verir. Herhangi bir sebepten dolayı hile yapmaya mecbur değilim, ama rolünün ne olduğunu merak ediyorum, başıboş dolaşmaya yol açıyor. Onun kıskançlık ve düşük güven az sayıda kabul herhangi bir gösterge ise, bahse girerim bu konuda bir suçu vardı. Bu kitabı sadece üç yıldız verdim çünkü bazen pasajlar iyiydi, o zaman diğer zamanlar kötüydü. Birkaç kez o kadar büyüktü ki her şeyi vurgulamak istedim (özellikle Bitişik). Diğer zamanlarda onlar sadece tekrarlayan yolu gibi hissettim. Hikaye orijinal bir şey değildi, ancak bu birkaç kötü pasaj iyileştirilmiş veya çıkarılmış olsaydı, bu beş yıldıza değecekti. Bunu tavsiye eder misiniz? Evet ... sadece bunun 10 dolar değerinde olduğunu düşünmüyorum. Oku, ama bir arkadaşından ödünç al.

2020-01-08 07:41

mohammed-aamer

Hala Adams'ın mizah anlayışı hoşuma gitti ama bu, dizideki önceki ikisi kadar ilgi çekici değildi. Hala iyi bir okuma.

2019-12-12 05:44

andronicuswu

Genel olarak, daha çok Julia'nın bakış açısı nedeniyle, ilk kitaptan daha çok hoşuma gitti. Gereksiz cinsel saldırı olduğunu düşündüğüm şeyle ilgili sorunum vardı, çünkü aynı şey onsuz başarılabilirdi.

2019-12-12 01:55

Kitap başlığı

Boyut

bağlantı

Okumayı Öğreniyorum 2 okumak itibaren EasyFiles

4.9 mb. indir kitap

Okumayı Öğreniyorum 2 indir itibaren OpenShare

5.2 mb. indir ücretsiz

Okumayı Öğreniyorum 2 indir itibaren WeUpload

5.7 mb. okumak kitap

Okumayı Öğreniyorum 2 indir itibaren LiquidFile

3.6 mb. indir

Okumayı Öğreniyorum 2 Altın Kitaplar - Bayilik kitap indir bedava

Kitap başlığı

Boyut

bağlantı

Okumayı Öğreniyorum 2 okumak içinde djvu

4.2 mb. indir DjVu

Okumayı Öğreniyorum 2 indir içinde pdf

3.8 mb. indir pdf

Okumayı Öğreniyorum 2 indir içinde odf

4.7 mb. indir ODF

Okumayı Öğreniyorum 2 indir içinde epub

5.5 mb. indir ePub

İlgili kitaplar

Okumayı Öğreniyorum 9

Yazar: Altın Kitaplar - Bayilik

Okumayı Öğreniyorum 9 Okumayı Öğreniyorum 9 - Nevra Diler Adalı Her çocuk için okumaya ve yazmaya baş- monk serüveni oldukça heyecanlı bir süreçtir Okumayı Öğreniyorum dizisi, bu serüvene henüz ortak olmuş çocuklarımıza okumayı ve yazmayı en vurgul...

Okumayı Öğreniyorum 2

Yazar: Altın Kitaplar - Bayilik

Okumayı Öğreniyorum 2 Okumayı Öğreniyorum 2 - Nevra Diler Adalı Her çocuk için okumaya ve yazmaya baş- lama serüveni oldukça heyecanlı bir süreçtir Okumayı Öğreniyorum dizisi, bu serüvene henüz ortak olmuş çocuklarımıza okumayı ve yazmayı en vurgul...