feloimage

Alfredo itibaren Dmitriyevka, Tulskaya oblast', Rusya, 301545 itibaren Dmitriyevka, Tulskaya oblast', Rusya, 301545

Okuyucu Alfredo itibaren Dmitriyevka, Tulskaya oblast', Rusya, 301545

Alfredo itibaren Dmitriyevka, Tulskaya oblast', Rusya, 301545

feloimage

Büyük yaz tarihi detaylarla okudu. Benim gibi Cape Cod'a yıllarca seyahat ederseniz, bunu okumaktan keyif alacaksınız.

feloimage

İlk düşüncem: "Bu kitap çok garip". Sonra birkaç tanım kelimesi var ve bu kitabın neden bu kadar iyi yorum aldığını gördüm. Yapı çok benzersiz ve bence bu kitap için gerçek hikaye veya onun yazdığından çok daha fazla hype yaratıyor olabilir. Ancak, bu son ifadenin sizi yanıltmasına izin vermeyin, hikayeden ve hatta yazımdan zevk aldım. Bu, son iki yılda aldığım en kısa kitap olmalı, ancak bu kitap, Levithan'ın her şeyi anlamak için okuduğum şeyi düşünmek için okuma hızımı gerçekten yavaşlatmak zorunda kaldığım şekilde yazılmıştı. geçmeye çalışıyordu. Bazen pasajı okurdum ve hikayeye nasıl oynandığını alamazdım, o zaman tanım kelimesini okurdum ve tıklardı. Bu oldukça güzel bir özellikti ve zaman zaman çok yaratıcıydı. Kitabın ilk yarısında kız arkadaşının hataları hakkında kaç pasajdan bahsettiğini fark ettim ve kendi hatalarını çizip çizmeyeceğini merak ettim. Cevap ... öyle, ama dışarı ve dışarıda değil. Levithan, karakterinin hatalarını pasajın odağından çok daha küçük bir rol oynadığı geçiş yoluna sokmasına izin verir. Herhangi bir sebepten dolayı hile yapmaya mecbur değilim, ama rolünün ne olduğunu merak ediyorum, başıboş dolaşmaya yol açıyor. Onun kıskançlık ve düşük güven az sayıda kabul herhangi bir gösterge ise, bahse girerim bu konuda bir suçu vardı. Bu kitabı sadece üç yıldız verdim çünkü bazen pasajlar iyiydi, o zaman diğer zamanlar kötüydü. Birkaç kez o kadar büyüktü ki her şeyi vurgulamak istedim (özellikle Bitişik). Diğer zamanlarda onlar sadece tekrarlayan yolu gibi hissettim. Hikaye orijinal bir şey değildi, ancak bu birkaç kötü pasaj iyileştirilmiş veya çıkarılmış olsaydı, bu beş yıldıza değecekti. Bunu tavsiye eder misiniz? Evet ... sadece bunun 10 dolar değerinde olduğunu düşünmüyorum. Oku, ama bir arkadaşından ödünç al.

feloimage

Bunun neden feminist bir klasik olduğunu görebiliyorum. Isadora'nın vahiyleri bugün yaygın görünse de, 70'lerde kadınlar için farklı bir hikayeydi. Ham dürüstlük ve mizah sevdi. Kesinlikle bildiğim her feminist için tavsiye ederim.

feloimage

Serah SanGermano, Demons Prefer Blondes serisinin 1. kitabında tanıtıldı ve bu kitapta yazar karakterinde göründüğünden çok daha fazlası olduğunu ima etti. Serah ile ilgili bir şeyler oluyor çünkü etrafta olduğunda işler ısınıyor gibi görünüyor. Isın dediğimde ve bunu gerçekten kastediyorum. Bu bilgiyi kendine saklıyor ve Matthias Ambrose'un koruması olarak atandığında çok mutlu değil çünkü Serah aslında oldukça önemli. Henüz bilmiyor ve Matthias etrafta olduğunda sinirleniyor çünkü sadece onu orada istemiyor aynı zamanda onu çok çekici bulduğu için. Sadece beladan çığlık atıyor ve Matthias'ın Serah'ı da gözünde. Aslında Serah'ın hatırlamadığı bir geçmişi paylaşıyorlar ve bunun iyi bir nedeni var. Evet bu incelemede belirsiz ve ben bir şey vermek istemiyorum çünkü. Ancak hikaye akarken kendisi ve Matthias'ın hayatına tam olarak nasıl uyduğu hakkında daha fazla şey öğrenir. Demons Prefer Blondes serisinin ilk kitabındaki karakterler de kitap boyunca yer alıyor. Genel olarak, hikayeyi zaman zaman eğlenceli buldum ve yazarın yazısının harika olduğunu hissettim, ancak Serah ve Matthias ile bağlantı kurmakta zorlandım. Benim için sadece parmağımı koyamayacağım bir şey eksik gibiydi. Hikayeden hoşlanmadığım zamanlar ve olanlara gülerek bulduğum zamanlar oldu. Hikayeye tamamen girebildiğimi sanmıyorum çünkü bunun için hislerim tutarlı değildi.

feloimage

A good novel about friendship gone awry. Howell is not well known in the United States but this is a solid novel about three friends who grow apart.

feloimage

It gets hokier every time I read it as I get older, but I still love it. Of course now, I read it while envisioning the characters from "Clue", so that's not helpful. One thing hasn't changed, though: Every time I read about the doctor slapping the young woman to bring her to her senses, I actually laugh out loud. What a practical medical treatment! Does Kris Paolino know about this treatment? Someone should tell him...

feloimage

Beautifully and artfully rendered, Patti Smith describes the beauty in the sometimes grim life that she shared with Robert Mappelthorpe. They both shaped the others art, and she provides examples and refers to key influences at those times, and how they proved as a system of checks and balances for each other, becoming more than critics, but family to each other in a time when neither had one nearby and were trying to make their place in a less-than-friendly New York City. Especially poignant and beautifully wrought were the Hotel Chelsea days, when they had barely each other and art supplies, but still managed to make lovely memories that lasted a lifetime. Smith's writing remains lively and light, providing accurate comparisons and metaphors that prove to be a fitting tribute to an artist who struggled for everything that he had. A lovely and engaging tale of two people who loved each other in a spiritual way that transcended the physical.

feloimage

Simultaneously very respectful of the delicate subject, and rip-roaringly funny.