İşitsel Dikkat Sesli Tombala Karışık Sesler-Kolektif Yuka Kids ücretsiz indir

İşitsel Dikkat Sesli Tombala Karışık Sesler-Kolektif Yuka Kids ücretsiz e-kitap indir

Yazar :

İşitsel Dikat Sesli Tombala Karışık Sesler-Kolektif İşitsel Dikat Sesli Tombala Karışık Sesler - 3-7 Yaş Arası Çocuklar İçin Eğitici ve Dikat Oyunu. 1 veya 6 çocuk aynı anda oynayabilir. Oyun iki aşamalı olarak tasarlanmıştır. İlk aşamada iki ses arasındaki süre ortalama 15 saniyedir. Bu da çocuğun sesi tanıması ve sesin görselini kartında bulması için yeterli bir süredir.  İkinci aşamada sesler arasındaki süre kısaltılmıştır. Bu aşamadaki sesler, order aşamadaki seslerin devamında geliyor ve sesler arasındaki süre ortalama 7 saniyeye düşürülmüştür.  Bu da çocuğun sesleri daha dikatli dinlemesini ve daha hızlı davranmasını gerektirir. Pratik kulanım için sesler MP3 formatında verilmiştir. Bundan dolayı sesler CD’den bilgisayar ve telefon gibi cihazlara kolayca kopyalanabilir. Uygulama: Oyuna başlamadan önce çocuklara görseleriyle birlikte sesler tanıtılır ve taklitleri yaptırılır. Sonra her çocuğa bir kart verilir, pular ise ortaya konulur. Çocuklar CD'deki sesleri dikatlice dinler. Sırayla duyduğu sesin kartındaki görselerden birine ait olup olmadığını kontrol eder.  Eğer kartında duyduğu sesin görseli varsa, bir pul alır ve görselin üzerine koyar. Böylece kartındaki bütün görselerin üzerine pul koyup order bitiren çocuk oyunu kazanır. Çocuk, ses ile görselini eşlemekte güçlük yaşarsa ipucu verilerek desteklenebilir.

İşitsel Dikkat Sesli Tombala Karışık Sesler-Kolektif Yuka Kids kitap indir bedava

 • Yazar:
 • Yayımcı: YUKA KİDS
 • Yayın tarihi:
 • kapak:
 • Dil:
 • ISBN-10:
 • ISBN-13:
 • boyutlar: Normal Boy
 • Ağırlık:
 • Ciltli:
 • Dizi:
 • sınıf:
 • Yaş: 3 - 6 Yaş
 • Yazar:
 • Fiyat: 25,00 TL

Kitap eleştirileri

İşitsel Dikkat Sesli Tombala Karışık Sesler-Kolektif

mysuka

re-reading for class. love the use of language in the book, although the subject matter is... well, disturbing. but that's part of the point.

2020-09-15 18:17

lijah19

Genç bir kadın babasının garip geçmişini ortaya çıkarır ve bu da Impaler Vlaad'dan başkasını içermez. Bu ünlü vampirin gerçek varlığının gizeminin çoğu roman boyunca ortaya çıkmaya devam ediyor. Biraz yavaş başlıyor, ancak kitap devam ettikçe gizem gittikçe daha imkansız ve heyecan verici hale geliyor.

2019-12-30 10:02

byhorror

Çok iyi bir okuma ama hafif yürekli için kesinlikle değil. Konu acı veriyor ve ağzınızda kötü bir tat bırakıyor. Bazı bölümler beni çok rahatsız ediyor olsa da bırakmayı imkansız buldum. Jack Caffery, mükemmel olmaktan çok insani görünmesini sağlayan çekici ve işkence gören bir merkezi karakterdir. Bu kitapta aynı anda çalışan birkaç sayı var ve yazar bunları sorunsuz bir şekilde birleştiriyor. Arsadaki bükülme ve dönüşler olağanüstü. Kuşkusuz ilk önce Jack'in arka planını verdiği için Birdman'ı okumanızı tavsiye ederim, bu da bu kitaptaki sorunlarını anlamanıza yardımcı olacaktır.

2019-12-28 12:46

guojin

4 yıldız ve bir inceleme yazmak için yeterince hatırlayamıyorum? Bunu yıllar önce okudum. Clay'den hoşlandığımı hatırlıyorum. Bu hikayelerden hoşlandığım şey, iki ana karakter arasındaki ilişki ve bir ilişkiyi nasıl yürütmek için nasıl mücadele ettikleri. Ve bu dizideki her karakterin hayatlarında bir tür kötü travma varmış gibi görünüyor. Bu neden?

2019-12-25 13:49

Kitap başlığı

Boyut

bağlantı

İşitsel Dikkat Sesli Tombala Karışık Sesler-Kolektif okumak itibaren EasyFiles

3.6 mb. indir kitap

İşitsel Dikkat Sesli Tombala Karışık Sesler-Kolektif indir itibaren OpenShare

5.2 mb. indir ücretsiz

İşitsel Dikkat Sesli Tombala Karışık Sesler-Kolektif indir itibaren WeUpload

4.6 mb. okumak kitap

İşitsel Dikkat Sesli Tombala Karışık Sesler-Kolektif indir itibaren LiquidFile

5.8 mb. indir

İşitsel Dikkat Sesli Tombala Karışık Sesler-Kolektif Yuka Kids kitap indir bedava

Kitap başlığı

Boyut

bağlantı

İşitsel Dikkat Sesli Tombala Karışık Sesler-Kolektif okumak içinde djvu

5.9 mb. indir DjVu

İşitsel Dikkat Sesli Tombala Karışık Sesler-Kolektif indir içinde pdf

3.9 mb. indir pdf

İşitsel Dikkat Sesli Tombala Karışık Sesler-Kolektif indir içinde odf

3.4 mb. indir ODF

İşitsel Dikkat Sesli Tombala Karışık Sesler-Kolektif indir içinde epub

3.6 mb. indir ePub

İlgili kitaplar

Bak- Düşün - Çöz - Tangram

Yazar: Yuka Kids

Bak- Düşün - Çöz - Tangram Bak- Düşün - Çöz - Tangram - 70 kart, 140 resimden oluşmaktadır. Ayrıca kutuda 7 parçadan oluşan tangram da bulunmaktadır. Yedi Parçalı Akıl Oyunu Kartların pembe tarafı 4-7 yaş arası çocuklar içindir, çocuk kartaki...

Yuka Kids Bak Diz Boz (Sımple)

Yazar: Yuka Kids

Yuka Flimflams Bak Diz Boz (Sımple) YUKA KİDS BAK DİZ BOZ 3-5 YAŞ 32 adet 2x12 m ebadında boncuk. 32 adet model kartı 2 adet boncuk dizme aparatı. 2 adet örüntü oluşturma ipi Boncuklar dahil bütün parçaları Türkiye'de imal edilmiştir....

Paş Tamamlama Kartları – Üç Parçalı

Yazar: Yuka Kids

Paş Tamamlama Kartları – Üç Parçalı Paş Tamamlama Kartları – Üç Parçalı - 1 resim, 3 parça üç  parçalı tamamlama kartları yalın ve güzel resimleri ile bireyin race boz- yapları niteliğinde yeni ve özgün ürünlerimizdendir. Dikat toplama, el-göz kord...