lijah19

Elijah Stewart Stewart itibaren Suri, West Bengal, Hindistan itibaren Suri, West Bengal, Hindistan

Okuyucu Elijah Stewart Stewart itibaren Suri, West Bengal, Hindistan

Elijah Stewart Stewart itibaren Suri, West Bengal, Hindistan

lijah19

Oldukça iyi, ama bazı anıları gibi BÜYÜK bir sayfa turner vardır. Bir trende otururken neredeyse hepsini okumaya çalıştım ve buna dayanamadı. Ama yine de keyifli buldum.

lijah19

Genç bir kadın babasının garip geçmişini ortaya çıkarır ve bu da Impaler Vlaad'dan başkasını içermez. Bu ünlü vampirin gerçek varlığının gizeminin çoğu roman boyunca ortaya çıkmaya devam ediyor. Biraz yavaş başlıyor, ancak kitap devam ettikçe gizem gittikçe daha imkansız ve heyecan verici hale geliyor.

lijah19

Beka Cooper üçlemesinin son bölümü henüz en iyisiydi; kahramanımız, ortak Tunstall, Tunstall'un Leydi Sabrine, Achoo, Pounce ve zayıf yeteneklerle ortada olan bir büyücü olan yeni karakter olan Farmer Cape ile kaçırılan Prens Gareth'i avlıyor. Treachery hepsini sona ermeden bekliyor. Bu kitabı okumayı çok sevdim, burguları, dönüşleri, ayaklanmaları ve şokları. Her şeyden ötürü, Beka'mız sonuna kadar devam ediyor.

lijah19

Bu şaşırtıcı bir şekilde garip ve rahatsız ediciydi. Sanat endişe verici, sanırım uygun. Ama sanatın hikayeyi yeterince anlattığı gibi hissetmedim. Kitap, görüntülere daha derinlemesine bakmadan orijinal metne (ve birçok kelimeye) oldukça bağımlıydı. Yine de klasik hikayeye ilginç bir bakış.