byhorror

Byhorror itibaren Novye Yurty, Tyumenskaya oblast', Rusya, 627368 itibaren Novye Yurty, Tyumenskaya oblast', Rusya, 627368

Okuyucu Byhorror itibaren Novye Yurty, Tyumenskaya oblast', Rusya, 627368

Byhorror itibaren Novye Yurty, Tyumenskaya oblast', Rusya, 627368

byhorror

Çok iyi bir okuma ama hafif yürekli için kesinlikle değil. Konu acı veriyor ve ağzınızda kötü bir tat bırakıyor. Bazı bölümler beni çok rahatsız ediyor olsa da bırakmayı imkansız buldum. Jack Caffery, mükemmel olmaktan çok insani görünmesini sağlayan çekici ve işkence gören bir merkezi karakterdir. Bu kitapta aynı anda çalışan birkaç sayı var ve yazar bunları sorunsuz bir şekilde birleştiriyor. Arsadaki bükülme ve dönüşler olağanüstü. Kuşkusuz ilk önce Jack'in arka planını verdiği için Birdman'ı okumanızı tavsiye ederim, bu da bu kitaptaki sorunlarını anlamanıza yardımcı olacaktır.

byhorror

seviyorum, ondan öğrendim, insanlara verdi

byhorror

Wonderful book. I loved it!!

byhorror

It was an interesting book, but I felt that he could've told more of the story and instead he just washed over the basic idea. It was such a short book, but I still really enjoyed it!

byhorror

This really enhanced my enjoyment of the album. A lot of info about surrealism, too.

byhorror

I confess: I was not one of those learned kids who read this series when I was in grade school. So, I started reading last year - inspired mostly by the movie, because I wanted to compare. Got through about half of the stories, and felt that was enough.